Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Gośćmi programu będą muzycy grupy The Lipstick Monkeys, którzy wygrali eliminacje regionalne plebiscytu „Przebojem na antenę” i 26 czerwca wystąpią na scenie amfiteatru w Hajnówce podczas koncertu finałowego. W drugiej części programu...

Nadleśniczy Janina Giermaz - jedyna kobieta piastująca tę funkcję w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie - jako gospodyni miejsca pokaże nam walory krajoznawcze tego Nadleśnictwa Chotyłów.

Historyczne dziedzictwo Puław związane z rodem Czartoryskich w reportażu 'W cieniu czartoryskich topoli' już w sobotę tuż po 11.00 w „Kalejdoskopie regionalnym”.

Dziś w naszym „Jaśku” śpiewamy dla naszej mamy! I o naszych mamach będziemy opowiadać. Porozmawiamy także o koncercie przedszkolaków i czytelnictwie w gminie Konopnica.

Motocyklami w Himalaje - taką męską wyprawę zorganizował Witold Palak dla siebie i swojego nastoletniego syna. I tak powstała książka. A potem kolejny raz w Himalaje pojechał z Dorotą Wójcikowską. I powstała kolejna książka... O czym?

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Zapraszamy do wysłuchania całości  słuchowiska na podstawie sztuki Jacka Getnera „Niespodzianka”. 

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.