Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jan A.P. Kaczmarek będzie gościem specjalnym 41. Międzynarodowej Konferencji Reportażystów, która odbywa się w Lublinie. Najważniejsze światowe wydarzenie dotyczące reportażu i dokumentu radiowego organizuje Radio Lublin.

19 maja 2015 roku w Sali Małej Centrum Kultury w Lublinie o godzinie 15.15 briefing z gościem 41. Międzynarodowej Konferencji Reportażystów - Janem A. P. Kaczmarkiem! ZAPRASZAMY!

Dziś w „Bez makijażu ' goście, goście i jeszcze raz goście. Relacje z mobilnego studia Radia Lublin z Międzynarodowej Konferencji Reportażystów z Festiwalu ' Miasto na fali' i Dnia Otwartego w Radiu Lublin.

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Maryla Miłek z Fundacji BezMiar zaprosi na spacer mentoringowy i powie, jak aktywne kobiety ze sporym dorobkiem dzielą się swoimi umiejętnościami z młodszymi koleżankami.

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Dyrektor „Teatru NN” Tomasz Pietrasiewicz (na zdj.), aktor i fizyk wierzy że Brama Grodzka na Starym Mieście w Lublinie jest punktem osobliwym - centrum kosmicznym wszechświata.

W 'Halo Kultura' rozmowa z Michałem Furmankiem i Maciejem Rukaszem o wystawie 'Kreatywni', podczas której prezentowane są sylwetki przedstawicieli lubelskiej klasy kreatywnej, do której należą twórcy i przedsiębiorcy działających na styku sztuki,...

 

23/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.