Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Kiedyś było sztuką o własnej naukowej nazwie - epistolografia. Dziś najwyraźniej zanika.

Ostatnie przygotowania do Wigilii i szykowanie paczek dla rodzin, które pod opiekę wzięła akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W studiu pojawią się wolontariusze pracujący w sztabach i magazynach, w tym Iwona Łysakowska z Towarzystwa Przyjaciół...

Tym razem zaprosimy do wspólnego kolędowania, bo bez względu na zdolności wokalne, kolędy powinien śpiewać każdy. A dlaczego - to wytłumaczy nam wykładowca muzyki w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie ks. Tomasz Lisiecki. Poznamy też...

Film animowany jest coraz bardziej popularny, także dlatego, ze jest coraz lepszy. Polacy mają się czym w tej dziedzinie pochwalić. Dwa głosy, dwa pokolenia, dwaj mistrzowie: Mariusz „Wilk” Wilczyński i prof. Jerzy Kucia opowiedzą o swojej pracy...

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Życie z SM

Wiadomości    Dodano: 2009-09-22 08:33 | Aktualizacja: 2014-12-22 02:58

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego organizuje dziś w Tomaszowie Lubelskim spotkanie informacyjne dla pacjentów i ich rodzin. Do dyspozycji będzie lekarz specjalista na co dzień zajmujący się leczeniem chorych na stwardnienie rozsiane.

Każdy, kto pojawi się na spotkaniu, będzie mógł także posłuchać wykładu na temat możliwości leczenia SM i opieki medycznej nad pacjentami. Spotkanie pod hasłem "Co zrobić, aby stwardnienie rozsiane nie zmieniło wszystkiego w Twoim życiu?" rozpocznie się o godzinie 17.00 w Domu Pielgrzyma przy ul. Szewskiej.
Szacuje się, że w województwie lubelskim może żyć nawet 2 tysiące osób chorych na stwardnienie rozsiane. Niewiele ponad 100 osób korzysta z nowoczesnych metod leczenia w ośrodkach w Lublinie, Zamościu i Białej Podlaskiej.

TSpi


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.