Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

 Zaplanowany na 31 stycznia koncert „Przyjaciele dla Doroty” został odwołany.

'Mistrz i Małgorzata' wraca na scenę Teatru Osterwy w Lublinie. Wielowątkowe dzieło Michaiła Bułhakowa wyreżyserował Artur Tyszkiewicz. Jest też autorem scenicznej adaptacji i będzie gościem na naszej 'Kulturalnej kanapie'. Będziemy też mieć...

Co z przebudową ulicy Sowińskiego? Było kilka koncepcji, by usprawnić ruch na tej jednej z najbardziej zakorkowanych ulic Lublina. Była mowa o budowie tunelu, potem o przebudowie, dzięki której ulica zyskałaby charakter niemalże autostrady.

Utwory Henryka Sienkiewicza czytane przez młodzież z łukowskich szkół już niedługo pojawią się na naszej antenie. Dziś odbyło się pierwsze czytanie.

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące programu 500+. W audycji 'My rodzice' przedstawimy Państwu szczegóły dotyczące programu, ale także porozmawiamy na temat programu Mamalucha, który realizowany jest w DDK Czuby Południowe w Lublinie.

W programie spotkanie z wolontariuszami roku nagrodzonymi podczas gali wolontariatu studenckiego „Magia Projektora”.

Pierwszą część „Nocy aligatorów” wypełnią nagrania grupy Climax Chicago Blues Band z najlepszego okresu. W uzupełnieniu garść informacji o nowych wydawnictwach i trasach koncertowych filarów muzyki rockowej.

 

Ile nam zostaje z pensji 'na czysto?” Gdzie w europie płaci się najwyższe podatki? Wbrew pozorom nie w Polsce… Plasujemy się mniej więcej w środku tej stawki.

 

7/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.