Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj proponujemy trochę muzycznej melancholii w wersji koncertowej. Przypomną się nam Justin Hayward (The Moody Blues) i Greg Lake (na zdj.), a także RPWL.

 

We wtorek ostatni mecz grupowy Polaków podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kibice trzymają kciuki i ... dekorują samochody. W czasie tych mistrzostw rekordowa liczba osób jeździ autami z biało-czerwonymi flagami.

Andrzej Pilipiuk przyjedzie do naszego studia prosto z Krakowa. Razem z Maćkiem Bryłą z Cytadeli Syriusza zaprosi na XI Dni Jakuba Wędrowycza i odpowie na Państwa pytania. Naszym gościem będzie też gitarzysta Jakub Kotynia. Tym razem zaprosi na...

Jak wiejskie tradycje i doświadczenia wykorzystać w biznesie? Tym m.in. będą dzielić się panie podczas VII Forum Kobiet Aktywnych z terenów wiejskich Lubelszczyzny.

Coraz popularniejsze jest dzielenie się swoim życiem w przestrzeni Internetu. Powstają blogi o różnej tematyce. My skupimy się na rodzinnych i porozmawiamy o istocie funkcjonowania osobistego i rodzinnego w przestrzeni wirtualnej.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Dzisiaj w programie między innymi przedstawimy kolejne fragmenty nowych albumów Killswitch Engage, Scorpion Child i Rival Sons (na zdj.), a także przypomnimy ich starsze wydawnictwa.

W „Halo Kultura” relacja z koncertu Red Snapper, a Paulina Skipirzepa opowie o najciekawszych spotkaniach w ramach cyklu Wschodni Express. Zaprosimy też na wystawę „Fotografia Subiektywna” w Galerii Labirynt.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.