Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Muzyk, artysta niepokorny, a ostatnio także autor książki i ambasador Światowych Dni Młodzieży - Darek Malejonek, lider zespołu Maleo Reggae Rockers w specjalnej rozmowie dla „Spojrzeń”.

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Rodzinne historie zdominują sobotni wieczór. Najpierw usłyszą Państwo opowieść o rozpadającym się związku „We dwoje”.

Dzisiaj proponuję sporą dawkę muzyki dla wielbicieli Erica Claptona i Steviego Winwooda. Przypomnę ich wspólne nagrania z Blind Faith, a także fragmenty koncertu, na którym zagrali razem po czterdziestoletniej przerwie.

„Kulturalne uprawy tarasowe” po raz szósty odbędą się w Siedlisku Sobibór. O wyjątkowym wieczorze opowie aktor, Jacek Król.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

Magiczne Ogrody zapraszają na Wielką Bitwę! W sobotę i niedzielę (27-28 sierpnia) naprzeciw siebie staną rycerze Zorana i bestie Araga! Dołączcie do jednej z drużyn i weźcie udział w wydarzeniu, które odmieni losy Magicznych Ogrodów!

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

 

29/30°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.