Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

Dzisiaj w ramach powtórki z metalu przypomnimy nagrania Pantery. Nie zabraknie także muzyki z nowych płyt. Między innymi na antenie pojawią się Orange Goblin, Amplifier i CETI.

W 'Halo Kultura': Steve Nash - mistrz świata DJ-ów o warsztatach 'Red Bull Szkoła Dźwięków', Mariusz Bogdanowicz zaprosi na koncert w bazylice ojców Dominikanów w Lublinie, projektantka Joanna Hawrot opowie o rozwoju polskiej branży modowej.

Puławy były pierwsze w województwie lubelskim, a dołączają kolejne miasta, właśnie teraz Tomaszów Lubelski ... - budżet obywatelski staje się coraz popularniejszy, coraz chętniej mieszkańcy naszego regionu chcą decydować, na jakie inwestycję w...

Perfumy od Anji Rubik, weekend w Warszawie z 'pogodynkiem' Bartkiem Jędrzejakiem, piosenki wyśpiewane przez Olka Klepacza (na zdj.) czy koszulki z autografami mistrzów w piłkę ręczną - takie fanty m.in. do zdobycia podczas aukcji na balu 'Serca dla...

Problemy z wymową, nawet nie pięknym a poprawnym wymawianiem, są coraz powszechniejsze. O tym, jakie są tego przyczyny, powie dr Jolanta Panasiuk. A dr Magdalena Smoleń-Wawrzusiszyn przypomni znacznie słowa 'edycja'.

W 1944 roku Stalin zesłał Tatarów Krymskich do Uzbekistanu. Tam w jednej z przesiedleńczych rodzin urodziła się pani Suzana. Po powrocie na Krym w 1989 roku jej rodzina rozpoczęła życie od nowa – zajmowała ziemię, budowała domy. Kres spokojnemu...

 

4/5°C

Zmiana rozkładów jazdy MPK. Rzadsze kursy trolejbusów nr 151 i 158

Wiadomości    Dodano: 2013-04-22 14:02

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza kolejną w tym roku korektę rozkładu jazdy autobusów. Zmiany wprowadzono na wnioski pasażerów.

Linia nr 1 ma przyspieszone lub opóźnione niektóre kursy. Nie będzie dwóch kursów w nocy o godz. 21:32 i 22:33. Linia nr 2 ma przyspieszone dwa poranne kursy, linia nr 28 wydłużony kursu z osiedla Poręba do Felin Europark. Linia 45 w całości będzie obsługiwana przez pojazdy niskopodłogowe.
Trolejbusy nr 151 i 158 będą kursowały co 20 minut, zamiast co 10 minut w dzień powszedni w godzinach 18:00 - 20:00. W związku ze zmianą częstotliwości, korekcie uległy również godziny odjazdów pozostałych linii trolejbusowych tj. 150, 152, 153, 155, 156 i 160.
Opisane zmiany wynikają również z modyfikacji rozkładów jazdy na innych powiązanych liniach.

TSpi

Fot. Monika Szyduk


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.