Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nie wszyscy ludzie dorastają. Oczywiście nie w sensie biologicznym, a psychicznym. Ponoć coraz więcej mamy takich „dorosłych dzieci”. W godzinnym „Teatrze bez obrazu” spotkają się Państwo z taką parą: Kają i Bartkiem, bohaterami dwóch...

Sobotnie, majówkowe, bo kwietniowo-majowe, i przede wszystkim rockowe granie na starą oraz najnowszą nutę w wykonaniu m.in. Lynyrd Skynyrd, Gov't Mule (na zdj.), Petera Greena, Turtles, Erika Claptona, a także polskich wykonawców od Skaldów i Klanu do...

Grzegorz Jędrek pojawi się w studiu 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej' po raz ostatni przed festiwalem 'Miasto poezji'. Zdradzimy dwa ostatnie nazwiska poetów, których słuchacze będą mogli zaprosić do domu podczas tego wydarzenia.

Dwie godziny niezwykłych atrakcji i co najmniej 110 powodów, by przyjść 3 maja na plac Fryderyka Chopina w Puławach!

Miłośnik nurkowania i trener osób niepełnosprawnych sam po wylewie staje się osobą nie w pełni sprawną, a mimo to pragnie nurkować. Chce zejść na sto metrów głębokości, na co nie wszyscy chcą się zgodzić.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Wspomnimy kwiecień z M.Davisem oraz ubiegłotygodniowy koncert w Lublinie M.Katche. Posłuchamy nowej muzyki M.Fortuny, a także piosenek z właśnie wydanego przez Polskie Radio podwójnego albumu W.Warskiej, zaś - na zakończenie, jak zwykle w tym roku -...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

W najbliższej audycji 'Przyszłość Ukrainy' dziennikarka (obecnie pracująca w Polsce) Marharyta Sytnyk - korespondentka telewizji 1+1 i Ukraine Today opowie o szczegółach i specyfice pracy korespondenta.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.