Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Dzień Książki, Dzień Ziemi- w ten kwietniowy słoneczny dzień posprzątaliśmy z naszymi słuchaczami Lublin i świat, zachęcaliśmy także do czytania książek. Relacje z tych ciekawych wydarzeń będą dziś w Aktualnościach.

Ogromnej wielkości pająki, budzące przerażenie, żmije, ameby oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy tropików pod Andami - to rzeczywistość, do której musi się przyzwyczaić wysłany na misję ksiądz z Polski.

O takiej przedsiębiorczości, która rodzi się z chęci wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Rozmowy z dziećmi o domowym budżecie? - są możliwe. Przekonają się Państwo, słuchając pierwszego odcinka cyklu 'Ola, Olek i… ekonomia'.

Dziś w Nocy Aligatorów pojawi się kilka nagrań z okolic krautrocka (My Solid Ground, Missing Link). Dinozaurów rocka będą reprezentować Lynyrd Skynyrd, Jethro Tull, The Rolling Stones.

W programie jak zwykle bieżące doniesienia z życia akademickiego Lublina. Przedstawimy relację z Culture Night, która odbyła się na Uniwersytecie Medycznym, a także opowiemy o Lubelskich Dniach Informatyki zorganizowanych przez grupę studentów z...

 

17/18°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.