Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W „Historii bez patyny” proponujemy wysłuchanie reportażu Mariusza Kamińskiego pod tytułem „Przestroga”. Tal Frankel przyjechał z Izraela na Lubelszczyznę w poszukiwaniu śladów krewnych, słowackich Żydów, których w czasie wojny deportowano...

W Światowym Dniu Uchodźcy porozmawiamy o sytuacji uchodźców w Lublinie i na Lubelszczyźnie.

„Bitwa o literaturę” w Teatrze Starym w Lublinie rozegrała się pod hasłem: „Thomas Bernhard: nienawistnik i prorok”. Na ten temat Łukasz Drewniak rozmawiał z Markiem Kędzierskim i Jackiem Wakarem.

Dzisiaj proponujemy trochę muzycznej melancholii w wersji koncertowej. Przypomną się nam Justin Hayward (The Moody Blues) i Greg Lake (na zdj.), a także RPWL.

We wtorek ostatni mecz grupowy Polaków podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kibice trzymają kciuki i ... dekorują samochody. W czasie tych mistrzostw rekordowa liczba osób jeździ autami z biało-czerwonymi flagami.

Andrzej Pilipiuk przyjedzie do naszego studia prosto z Krakowa. Razem z Maćkiem Bryłą z Cytadeli Syriusza zaprosi na XI Dni Jakuba Wędrowycza i odpowie na Państwa pytania. Naszym gościem będzie też gitarzysta Jakub Kotynia. Tym razem zaprosi na...

Jak wiejskie tradycje i doświadczenia wykorzystać w biznesie? Tym m.in. będą dzielić się panie podczas VII Forum Kobiet Aktywnych z terenów wiejskich Lubelszczyzny.

Coraz popularniejsze jest dzielenie się swoim życiem w przestrzeni Internetu. Powstają blogi o różnej tematyce. My skupimy się na rodzinnych i porozmawiamy o istocie funkcjonowania osobistego i rodzinnego w przestrzeni wirtualnej.

 

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.