Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Wszystkie lubelskie szkoły dyżurują, z opieki korzysta od kilku do kilkunastu uczniów w każdej z placówek. Powiemy też o świętach osób samotnych, chorych i ubogich.

Tym razem zaprosimy do wspólnego kolędowania, bo bez względu na zdolności wokalne, kolędy powinien śpiewać każdy. A dlaczego - to wytłumaczy nam wykładowca muzyki w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie ks. Tomasz Lisiecki. Poznamy też...

Film animowany jest coraz bardziej popularny, także dlatego, ze jest coraz lepszy. Polacy mają się czym w tej dziedzinie pochwalić. Dwa głosy, dwa pokolenia, dwaj mistrzowie: Mariusz „Wilk” Wilczyński i prof. Jerzy Kucia opowiedzą o swojej pracy...

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

6/7°C

Wypadki drogowe w Lubelskiem

Wiadomości    Dodano: 2012-11-24 13:54

Wczoraj na drogach województwa lubelskiego doszło do 8 wypadków - wśród najbardziej poszkodowanych są piesi.

W Chełmie na ul. Hutniczej kierujący mercedesem 31-latek podczas cofania nie zachował należytej ostrożności i potrącił pieszą. 65-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Do kolejnego zdarzenia z udziałem pieszej doszło w Radzyniu Podlaskim. Na ul. Warszawskiej 53-latka została potrącona przez kierującą oplem 36-latkę. Tym razem to piesza nie zachowała ostrożności i wtargnęła na jezdnię
W Parczewie na ul. Wojska Polskiego kierująca volkswagenem 45-latka potrąciła 58-latkę na przejściu dla pieszych. Ranna w stanie ciężkim trafiła do szpitala.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Kolonia Zamek. 20-latka kierując oplem podczas wyprzedzania potrąciła 49-letnią rowerzystkę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta nagle... zeskoczyła z roweru wprost pod jadący pojazd. Trafiła do szpitala.

TSpi


Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.