Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ponad 100 projekcji filmowych, kilkadziesiąt spotkań z artystami, kilkanaście koncertów. Już po raz 9. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował Festiwal Filmu i Sztuki 'Dwa Brzegi'.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, w Jastkowie obchody 100-lecia bitwy legionów, lubelscy pielgrzymi wyruszyli w drogę na Jasną Górę - 3 sierpnia to dzień wielu wydarzeń, o których powiemy z wakacyjnych 'Aktualnościach Radia Lublin'.

3 sierpnia w Jastkowie odbędą się uroczystości 100-lecia bitwy legionistów pod tą miejscowości. W tym czasie przypomnimy audycję w cyklu „Historia bez patyny” o lubelskich przyjaciołach marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dzisiaj w dniu 52. urodzin Jamesa Hetfielda (na zdj.) lidera Metalliki przypomnimy najciekawsze rejestracje koncertów tej znakomitej grupy. Ponadto międzynarodowa formacja Blues Pills zaprezentuje swoje utwory w wersjach „live”.

Lubimy podglądać. Stąd wielka popularność tak zwanych reality show i filmów quasi-dokumentalnych. Ale ma ona swoje bardzo złe strony, zwłaszcza dla ludzi młodych. Opowie o nich dr Piotr Kwiatkowski.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Jak wyglądają nasze wakacje? Poświęcamy je na leniuchowanie czy aktywne zwiedzanie? Wolimy nadmorski kurort czy gwarne miasta, w których jest tak wiele do oglądania?

Wakacyjny magazyn, w którym zapraszamy Państwa na koncerty, wystawy i ciekawe imprezy, które dzieją się w naszym mieście. Gościem programu będzie Jolanta Pawlik, pianistka, menedżerka jazzmana Włodka Pawlika (na zdj.) - prywatnie jej męża.

 

29/30°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.