Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

 Zaplanowany na 31 stycznia koncert „Przyjaciele dla Doroty” został odwołany.

Dziennikarze Redakcji Reportażu Radia Lublin ponownie docenieni. W 23. edycji konkursu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich nagrodzono Mariusza Kamińskiego, Małgorzatę Sawicką i Agnieszkę Czyżewską-Jacquemet.

W porze pogrzebowej mszy świętej w intencji zmarłej 26 stycznia dziennikarki Radia Lublin Doroty Gonet (na zdj.), naszą Koleżankę będą wspominać jej współpracownicy z lubelskiego środowiska muzycznego.

Jazz iN Poland - opowiemy o pierwszym koncercie tego nowatorskiego cyklu, o tym dlaczego jazz jest idealnym punktem do porozumień muzycznych, ponad stylami, epokami, granicami państw czy kontynentów.

Jak zwykle piosenki nie z pierwszej ręki, a wśród wykonawców tym razem m.in. interpretujące muzykę poważną zespoły Ekseption i Czterech, a także lider drugiego z nich - M. Bliziński wraz E. Bem z właśnie wydanego przez Polskie Radio...

Gościem najbliższego 'Piątku na czasie' będzie autor jednej z najciekawszych hiphopowych produkcji ostatnich miesięcy - Emes Milligan. Ponadto sprawdzimy, jakie imprezy muzyczne szykują się w najbliższym czasie w naszej okolicy.

 

 

5/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.