Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Gościem dzisiejszego PNC będzie Daniel „Wolny” Moszczyński – wokalista, kompozytor, tekściarz współtwórca hip-hopowo-jazzowego projektu Bibobit.

„Panie ze dworu” to reportaż o tym, jak „Dom Nasutów” daje szansę zatrudnienia i integracji mieszkańców. W programie będziemy mówić o tym czym zajmuje się ekonomia społeczna.

W programie przekażemy relację z uroczystości 70-lecia Nadleśnictwa Międzyrzec. Odwiedzimy też m.in. leśnictwo Bereza. Leśniczy Stanisław Butryn opowie o tym, jak radzić sobie z kornikiem ostrozębnym, a także o tym, czy kruk - ptak leśny - pomaga...

Zapraszam wszystkich jaśkowych Słuchaczy na inauguracje na radiowej antenie Waszego święta, Dnia Dziecka! Będą konkursy, nagrody, niespodzianki,

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Tym razem będziemy mieli apetyt na Majówkę z Bolesławem Prusem w Nałęczowie i okolicach. Tradycyjnie, już po raz szesnasty powitamy „Pana Prusa” i będziemy próbować jeździć na bicyklu.

Naszym gościem będzie Kacper Szymczak (na zdj.), który został wybrany marszałkiem Sejmu Dzieci i Młodzieży. Zanim 1 czerwca wyjedzie do Warszawy, by przewodniczyć obradom opowie, czym będą zajmowali się młodzi posłowie w najbliższą środę i...

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Schody”. W wieżowcu wybucha pożar, po schodach uciekają przed zagrożeniem prezes dużej firmy i towarzyszący mu strażak. Finał ucieczki jest zaskoczeniem dla obu.

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.