Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

 

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy w programie 'Pomagam' powiemy o akcjach „Jałmużna Wielkopostna” i 'Chleb dobroci', organizowanych przez lubelski oddział Caritas. Naszym gościem będzie dyrektor tej organizacji ks. Wiesław Kosicki (na...

Andrzej Stasiuk (na zdj.) był w Teatrze Starym w Lublinie gościem... Andrzeja Stasiuka i publiczności. Kilka dni temu rozegrała się kolejna 'Bitwa o literaturę'.

 W programie odkrycie ostatnich lat, grupa Blues Pills (na zdj.) zaprezentuje swoje umiejętności w nagraniach koncertowych. Ponadto dwaj jubilaci Eric Clapton (dzisiaj kończy 70 lat) i perkusista The Moody Blues Graeme Edge (74) przypomną się w...

Jakie są związki między pieczeniem makowca a Wielkanocą? Mogą się Państwo dowiedzieć, słuchając 'Makowca' - opowieści o świątecznych tradycjach, rodzinnej pamięci i potędze smaków dzieciństwa.

Czym jest helioinformatyka? Czy za miliardy lat Słońce wybuchnie, unicestwiając życie na Ziemi? Na pytania z dziedziny astrofizyki odpowie prof. Krzysztof Murawski. W programie także opinie naukowców w kwestii zmiany czasu.

Dziś w programie porozmawiamy z dr M. Tomaszewską o zdrowiu jamy ustnej, chorobach przyzębia, profilaktyce w stomatologii i diecie dla zdrowych zębów. Ponadto z prof. I.Bojar pomówimy o ochronie przed kleszczami i chorobami, jakie przenoszą te...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.