Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiejszej nocy powędrujemy drogą muzycznych fascynacji naszego nocnego gościa prof. Małgorzaty Nowak (na zdj.). Porozmawiamy nie tylko o „Śpiewającej Polsce”, ale także o małych radościach i pięknych tęsknotach.

EURO we Francji i mecz Polska-Portugalia - tym wydarzeniem żyje nie tylko piłkarski świat. W audycji o emocjach przedmeczowych i wyrażaniu ich przez 'ekspertów' na różnych forach.

Gdzie toczyło się życie towarzyskie w Lublinie przed wojną? Gdzie należało bywać, gdzie spędzano czas wolny? M.in. na te pytania znajdą odpowiedź uczestnicy spaceru, na który w niedzielę zaprasza Fundacja Szpilka w ramach projektu „Czuję miętę...

 

Lipcowo na rowery! Jak zwykle, a rzec już można całkiem śmiało – tradycyjnie, w pierwszą sobotę miesiąca proponuję wyprawę rowerową. Ponieważ najbliższy z takich dni już tuż, tuż, więc cykliści zaprzyjaźnieni z Radiem Lublin – czuj duch!

„Z klasowego pamiętnika” - to reportaż o zjeździe klasowym organizowanym co kilka lat. W 1989 roku absolwenci Szkoły Podstawowej w Nasutowie podarowali swojej wychowawczyni Teresie Pazurze pamiętnik z wpisami i zdjęciami.

Jakie atrakcje zapewnić dzieciom w czasie wakacji, zastanawiają się rodzice i żałują,... że już nie ma szkoły i zajęć przez kilka godzin dziennie. Bo jak zorganizować dziecku czas podczas wakacji?

W programie telefonicznie połączymy się z uczestnikami studenckiej rowerowej wyprawy Activenture. Adam Miedźwiecki i Maciej Szałek rowerami jadą z Barcelony do Lublina, a zatrzymali się w Marsylii, gdzie w strefie kibica oglądają ćwierćfinałowy...

WSTĘP WOLNY!

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.