Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Słuchowisko red. Marii Brzezińskiej (na zdj.) z Radia Lublin, zatytułowane 'Świat nie jest dobry na serce', zostało zakwalifikowane do finału prestiżowego konkursu Grand Prix Nova, który odbywa się w Bukareszcie.

W „Piątku na czasie” zapowiedzi koncertowe, nowości wydawnicze – między innymi mocno premierowy album Bye Bye Butterfly, kilka przedpremierowych dźwięków od grupy Hoszpital, a ponadto sprawdzimy jak przebiegały Ekspresowe Sesje Nagraniowe w Radiu...

W programie między innymi odwiedzimy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej w Nowinach w powiecie chełmskim.

Odwiedzimy laboratorium w Zwierzyńcu, gdzie kiełkują leśne nasiona. Będzie też o wiosennym sadzeniu drzew w lasach.

Gender - to z pewnością jedno z najczęściej używanych słów. I w pewnym sensie z nim związane są dwa słuchowiska, które zaprezentujemy w sobotni wieczór.

„Mechanik lotniczy nie może się mylić, bo na niebie nie ma poboczy, by w locie samolot naprawiać' - powiadają dęblińscy mistrzowie zawodu.

Jaśkowe spotkanie młodych redaktorów Radia Lublin z redakcją radia Helen Doron - spotkanie przyjaciół reporterów, opowieści o komunikacji i współpracy między pokoleniami, wizyta Teatru Andersena w studio i zaproszenie na spektakl - oto oferta...

 

8/9°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.