Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

W „Halo Kultura” Paulina Skipirzepa specjalnie dla Państwa zapowie najważniejsze wydarzenia tegorocznej Nocy Kultury. Zaprezentujemy też relację z Wrocławia, gdzie prezentowali się lubelscy artyści w ramach obchodów roku Europejskiej Stolicy Kultury.

'Do dni dzieciństwa wraca moja myśl...' - śpiewał przed laty Niemen w piosence „Czas jak rzeka”. Do jakich momentów z młodości wracamy najchętniej?

Konkursy z nagrodami z okazji Dnia Dziecka - to przede wszystkim w audycji „Bez makijażu”. Co ponadto?

 

W najbliższej audycji porozmawiamy o paronimach, czyli wyrazach bliskobrzmiących, ale różniących się znaczeniem, a czasem również etymologią, czyli pochodzeniem.

- Ożeniłem się, bo ukradli mi rower i wprowadzili stan wojenny - tak zaskakująco zaczęła się nasza rozmowa z Piotem Kozickim, który pomógł mi na ścieżce rowerowej naprawić łańcuch.

O Wikipedii, domenie publicznej, ocenie jakości artykułów w tej najsłynniejszej internetowej encyklopedii będą od piątku rozmawiać w Lublinie twórcy wikimediów.

„Dziecięce” piosenki, co wcale nie musi oznaczać, że są (były) one przeznaczone dla dzieci, wykonywane m.in. przez The Beatles, Deep Purple (na zdj.), T. Rex.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.