Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W wakacyjnym klimacie spotkamy się, aby miedzy innymi porozmawiać o tym, jak i gdzie można wypoczywać w mieście? Nie tylko w samym Lublinie, ale i w Zamościu, Włodawie i Chełmie.

 W „Historii bez patyny” kilka dni przed 22 lipca, a więc datą ściśle związaną z istnieniem Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, przypomnimy audycję Mariusza Kamińskiego pod tytułem „PRL z bliska i daleka”.

 

Marcin Kydryński był gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. W programie opowiemy o tym, że można odnaleźć siebie w wierszu chińskiego poety sprzed trzech tysięcy lat i w pejzażu somalijskiej pustyni, a także o tym, że dobrze...

Bilety są do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin! 

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

W popołudniowej audycji zaczniemy bardzo spokojnie, od połączenia łagodnych wokali i ukulele, kiedy to sięgniemy między innymi po płytę „Parsley” Julii Pietruchy.

W audycji przede wszystkim koncerty autorów i wykonawców ballad, w tym także rockowych. Wśród wykonawców m.in. Bob Dylan, Crosby, Stills, Nash & Young (razem i osobno), Leonard Cohen (na zdj.) i J.J. Cale, a także typowi rockmani w rodzaju Rolling...

 

20/22°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.