Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Złoty Medal Gloria Artis dla Janusza Opryńskiego, twórcy i reżysera Teatru Provisorium, dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Konfrontacje Teatralne i dyrektora artystycznego Centrum Kultury w Lublinie.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

MIMO LUTEGO, NA ROWERY KOLEGO (KOLEŻANKO TEŻ)!

Przede wszystkim gitarowa muzyka rockowa na ostatni weekend karnawału. Wśród wykonawców m.in. Seekers, wykonawcy z pierwszych miejsc brytyjskich list przebojów sprzed pół wieku, a także - w piosenkach poniekąd a propos - Lao Che i Marek Andrzejewski...

6 lutego minęło 130 lat od wieczoru, w którym została zainaugurowana działalność Teatru przy ulicy Narutowicza (wówczas Namiestnikowskiej). Budynek teatralny projektu Karola Kozłowskiego został wzniesiony z inicjatywy lubelskiej inteligencji,...

Znamy nominacje do Orłów 2016. Niestety, na liście nie ma 'Carte Blanche' - 'lubelskiego' filmu, ale są 'Panie Dulskie', które częściowo powstawały w Lublinie.

F.Chopin w stylu jazzowym (G.Auguścik i U.Dudziak), H.Banaszak ('Po karnawale'), muzyka ze ścieżki dźwiękowej filmu J.Majewskiego 'Ekscentrycy - po słonecznej stronie ulicy', wspomnienie o J.Muniaku oraz - w tradycyjnej codzie - Manhattan Transfer.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” będziemy kontynuować rozmowę z Kateryną Jakowłenko z organizacji „Izolacyja”. Jaka sztuka pozostaje na terytorium Donbasu? Czy powinna ona zostać w kontekście przeprowadzenia dekomunazacji?

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

8/10°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.