Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jest dobrze - mówią międzynarodowe nagrody i statystyka (w roku 2005 sprzedano 700 tysięcy biletów na polskie filmy, w 2014 - 11 milionów). Bitwa wygrana, ale co dalej?

Dzisiaj w związku z urodzinami znakomitego perkusisty Iana Paice'a (na zdj.) przypomnimy koncertowe nagrania Deep Purple i Whitesnake. Sięgniemy także do nagrań irlandzkiej grupy Crow Black Chicken.

W programie między innymi odwiedzimy gospodarstwo sadownicze w gminie Markuszów. Powiemy też o mijającym dziś terminie składania wniosku o ponowne objęcie ubezpieczeniem społecznym rolników w KRUS.

Dużo znakomitej wakacyjnej muzyki, najświeższe informacje, także dla kierowców, wypełnią wtorkowy 'Poranek z Radiem Lublin'. Będziemy też zachęcać do wysiłku fizycznego, a sezon urlopowy sprzyja ruchowi.

Solidna porcja letnich pomysłów: odwiedzi nas Agata Kozak z lubelskiego skansenu - oczywiście z zaproszeniami na letnie wydarzenia. Porozmawiamy o Innych Brzmieniach, pierwszym letnim festiwalu muzycznym w Lublinie oraz o koncercie znakomitego basisty...

Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka? To prawda. Psy są wierne, potrafią kochać, są oddane i ich właściciele często traktują je jak członków rodziny. W Nowym Jorku psychoterapeuci przepisuję je nawet na receptę jako 'wsparcie emocjonalne'...

Zanim wyruszymy na wakacyjną wyprawę, powinniśmy poznać abc zdrowia w podróży. Porozmawiamy o prewencji turystycznej, niebezpiecznych zakażeniach i ochronie przed owadami.

Dzisiaj będzie bardzo urodzinowo , bo swoje święto mają znakomici muzycy: Phil Anselmo (Pantera, Down) , Yngwie Malmsteen i Clive Nolan (na zdj.) (Arena, Pendragon). Jak widać, w audycji pojawi się rock i metal z różnych półek, co gwarantować...

W 'Halo Kultura': Tomasz Sikora zaprosi na wystawę do Galerii Saska, Ras z Rasmentalism opowie o współpracy z Wojtkiem Mazolewskim, Michał Niewęgłowski zaprosi na warsztaty towarzyszące Festiwalowi Kazimiernikejszyn. W programie rozdamy także gadżety...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.