Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Gośćmi najbliższej audycji będzie grupa Miss Papima, która w ubiegłym tygodniu wystąpiła na Oświęcim Life Festiwalu. Jaką drogę musieli przebyć, aby trafić na tak dużą scenę? I czy to jedyny festiwal na jakim zobaczymy ich w tym roku?

Dzisiaj w audycji z okazji sześćdziesiątych urodzin Micka Jonesa przypomnimy najbardziej znane utwory The Clash (na zdj.). Pojawią się także miedzy innymi niezwykle interesujący twórcy, tacy jak King Dude i Hugo Race.

W programie między innymi powiemy o projekcie „Comenius prime', realizowanym przez Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Będzie też o trendach w szkółkarstwie. Sprawdzimy też, jakie ciekawe...

 W programie powiemy między innymi, czym charakteryzuje się las grabowy. Poznamy też członków Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Polesia Czar”, działającego przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. A ponadto powiemy, w jaki...

Wakacje rozpoczęte! Hura! Jak je spędzić radośnie, ale i bezpiecznie? O tym m.in. porozmawiamy w najbliższym 'Jaśku'.

Zamek w Krasiczynie to perła polskiego renesansu - okazała rezydencja magnacka, zbudowana przez Marcina Krasickiego, posła królewskiego i senatora, mecenasa sztuki. Bywali w nim królowie: Zygmunt III Waza, Władysław IV, Jan Kazimierz i August II. Tu...

Jak wyglądają imprezy rodzinne w wydaniu chińskim? W jaki sposób kształtowała się kultura chińska? I czy Chińczycy rzeczywiście odczuwają ograniczenia w Internecie?

Bolesław Leśmian, jak twierdzą niektórzy, był Ambasadorem Krainy Poezji na ziemi. Chociaż doświadczał też ziemskich przygód i miłości. 'Tryptyk Leśmianowski' Agaty Koss-Dybały to historia uczucia Leśmiana i Dory Lebenthal.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.