Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

'Czy Polacy potrzebują poezji?' - to pytanie zadał Krzysztof Varga w Teatrze Starym w Lublinie podczas 'Bitwy o literaturę'. Jego gośćmi byli: Anna Kałuża i Jarosław Klejnocki (na zdj.).

Dzisiaj między innymi przypomnimy fragmenty koncertu, jaki dał Robin Trower z okazji swoich sześćdziesiątych urodzin. Tu warto przypomnieć, że ten znakomity muzyk postanowił swoją 'siedemdziesiątkę' uczcić nową płytą studyjną. Ponadto zagrają...

Młodzi ludzie coraz częściej cierpią na choroby związane z zaburzeniami żywienia. Dlaczego tak się dzieje i jak można im pomóc, powie Iwona Gryniuk-Toruń.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Ślub w lesie, parku, ogrodzie czy na dachu wieżowca? Czemu nie! Od 1 marca przyszli małżonkowie mogą wziąć ślub poza urzędem stanu cywilnego.

Na początek oderwiemy się od rzeczywistości: przy drugiej porannej kawie porozmawiamy o sztuce abstrakcyjnej.

Nasza radiowa koleżanka i szefowa Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin Agata Koss-Dybała jest kobieta bardzo przedsiębiorczą. A czy taki tytuł uzyska w plebiscycie Dziennika Wschodniego?

Aleksander Doba, został zwycięzcą plebiscytu publiczności na Podróżnika Roku 2015 'National Geographic People’s Choice Adventurer of the Year'!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.