Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Brązowy Medal 27 Festiwalu Radiowego Światowej Unii Nadawców URTI dla naszej radiowej koleżanki Agnieszki Czyżewskiej Jacquemet. Jury nagrodziło jej reportaż 'Przystanek - Inny'.

Naszym gościem będzie francuski gitarzysta Jeremy Jouve, który właśnie odwiedza Lubelszczyznę z serią koncertów. Jutro, podczas jego lubelskiego koncertu, usłyszymy kompozycje hiszpańskich mistrzów gitary.

Dzisiaj w „Rockobraniu” w związku z 35. rocznicą śmierci Johna Bonhama powrócimy do płyt Led Zeppelin by przypomnieć tego niezapomnianego perkusistę.

Gośćmi dzisiejszej audycji będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów ostatnich dni czyli Filip Paprocki i Michał Drozd, którzy zagrali na jednej scenie z U2. Odkryjemy również wszystkie tajemnice „House Of Ink”. Sięgniemy też po...

Są młode, energiczne, charyzmatyczne. Emanuje od Nich dobra energia, którą dzielą się z innymi. Kobiety, które uważają, że założenie własnej firmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem na przyszłość.

Jak zajrzeć do wnętrza rośliny, zbadać skład żywności czy zmienić jej smak? W naszej audycji poznamy tajemnice laboratoriów nowo otwartego Innowacyjno-Naukowego Centrum Badań Rolniczych w Puławach.

Słuchaj relacji tuż po godzinie 15.00 (15-18. i 21-25.09.2015)!

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.