Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Organizacje pozarządowe z Lublina, zajmujące się uchodźcami i cudzoziemcami, są jednymi z najlepszych w Polsce. Niemniej potrzebują wsparcia, szczególnie mediów.

W niedzielę po godzinie 18:00 po raz 77 nadajemy 15 najlepszych według słuchaczy piosenek w wykonaniu zespołów i artystów z Lubelszczyzny, a także zestaw wartych uwagi naszym zdaniem propozycji.

Byli jednym z pierwszych, choć jeszcze nieformalnych stowarzyszeń, działających w Polsce w latach osiemdziesiątych. Fundusz Inicjatyw Społecznych - bo o nim mowa - obchodził 30-lecie działalności.

Co roku w Polsce tonie po kilkaset osób. Według danych Policji, najczęściej przyczyną takich zdarzeń są: kąpiel w miejscu niestrzeżonym, nieostrożność podczas przebywania nad wodą i łowienia ryb. Najwięcej wypadków tonięcia notuje się w...

Bolesław Leśmian, jak twierdzą niektórzy, był Ambasadorem Krainy Poezji na ziemi. Chociaż doświadczał też ziemskich przygód i miłości. 'Tryptyk Leśmianowski' Agaty Koss-Dybały to historia uczucia Leśmiana i Dory Lebenthal.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” ks. dr Stefan Batruch z Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza przybliży założenia programu „Razem z Ukrainą”, którego głównym celem jest pomoc dla osób przesiedlonych z obwodów objętych wojną...

Od 29 czerwca, od godziny 9:00 do 15:00, Radio Lublin zaprasza na 'Letnisko'! Chcemy Państwu zaproponować odpoczynek przy specjalnie dobranej muzyce na lato i konkursach, zachęcać będziemy do aktywnego wypoczynku. W inauguracyjnym programie rozmawiamy...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.