Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

W programie przyjrzymy się jak działa pierwsze całkowicie elektryczne auto zarejestrowane w woj. lubelskim. Zakupił je naukowiec, pasjonat dr Arkadiusz Małek z lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który opowie o jego zaletach.

Dzisiaj proponujemy między innymi trochę dobrego, krajowego grania. Swój najnowszy album zaprezentuje J.D.Overdrive a na naszej antenie zadebiutuje Mr.Pollack. Powrócimy także do nagrań Adrenaline Mob.

W 'Halo Kultura': rozmowa z Maciejem Karpińskim - autorem książki „Maria i Paula. Miłość geniuszy”, która opowiada historię romansu Marii Curie i wybitnego fizyka Paula Langevina.

Jedziesz samochodem do pracy? A może zabierzesz też sąsiada? Środowisko skorzysta na mniejszej liczbie aut w centrum miasta - twierdzą inicjatorzy lubelskiej akcji, która zakłada podwożenie do pracy, szkoły lub na uczelnię.

LGBT Film Festiwal - wokół tego wydarzenia, które startuje dziś w Lublinie, powstało sporo kontrowersji. Czy słusznie? O wydarzeniu opowie Dorota Stochmalska z Centrum Kultury w Lublinie.

Świadomy użytkownik języka musi pamiętać o wielu normach językowych. Czy musi o nich pamiętać także pisarz? O tym porozmawiam ze znakomitym twórcą lubelskich retrokryminałów, Marcinem Wrońskim (na zdj.).

Gdy Pani Teresa była podlotkiem, śpiewała, tańczyła i zdobywała nagrody. Marzyła o karierze scenicznej, która zdawała się być na wyciągnięcie ręki. Życie jednak potoczyło się inaczej i los na długie lata odebrał jej głos, a wraz z nim...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.