Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

'Lalka', 'Dziady', wiersz Zbigniewa Herberta - to dzieła, z którymi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści. W województwie lubelskim do egzaminu przystąpiło ponad 20 tysięcy maturzystów. Towarzyszyliśmy im z mikrofonem.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Który język jest trudniejszy: polski czy japoński? Jak Japończycy poznają polską gramatykę i literaturę? Czego uczą się w Lublinie? O nauce ponad granicami porozmawiamy w środę po 20.00.

Majowe granie na wiosenną, ale i bluesową nutę. Wśród wykonawców m.in. B. Guy, J. Walker, M. Knopfler (na zdj.), P. Nowak i inni.

To będzie niezwykła, „teatralna” podróż w eterze, a drogę jej wyznacza muzyczne fascynacje Nocnego Gościa radiowego studia Jarosława Figury (na zdj.), od 25 aktora Sceny Plastycznej KUL, z którą odbył setki teatralnych podróży po całym...

Rozpoczęły się matury... Egzaminom maturalnym zawsze towarzyszą duże emocje, ale prawdziwe schody zaczynają się później. Jakie studia wybrać, jaką drogę dalszego kształcenia obrać? 

II Festiwal Rzeźb Małych (Bardzo) odbędzie się w Lublinie w sobotę. Amatorzy i profesjonaliści, dzieci i dorośli będą mogli zaprezentować swoje autorskie miniatury (w wysokości do 10 cm), wykonane w dowolnym materiale i technice.

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Krzysztof Nowak, lubelski bard, po długich latach picia i poniewierki stara się powrócić do życia społecznego.

 

18/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.