Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

 Zaplanowany na 31 stycznia koncert „Przyjaciele dla Doroty” został odwołany.

Państwowe Muzeum na Majdanku włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Instytucja przygotowała specjalny program edukacyjny dla uczniów lubelskich szkół - m.in. o tym w relacji reporterskiej.

'Portret nieobecnego' to opowieść o tym, jak jeden człowiek i kilka zbiegów okoliczności mogą pokierować losem wielu pokoleń. Przez historię przewijają się znani artyści i paryska burżuazja, lubelscy bezrobotni i potomkowie ziemian.

Zajrzymy do popularnonaukowej publikacji o muzeach-rezydencjach i porozmawiamy o tym, jak wiedzę o zabytkach przełożyć na ciekawą ofertę dla wymagających turystów. Jeden z egzemplarzy książki, która ukazała się dosłownie kilka dni temu, mamy...

W dzisiejszej 'Rockowej dolinie' mam dla Państwa prawdziwe muzyczne smakołyki. Po 21.00 zagramy najpiękniejsze rockowe ballady - te bardzo znane i te już trochę zapomniane. Nie znaczy to wcale, że zabraknie rockowego pazura.

 Zapraszam na nocne spotkanie z kobietami, które przekonują, że 'w kobietach jest wielka siła'. W programie drogi i dróżki każdej z bohaterek naszego spotkania oraz muzyka, która zatrzymuje w kadrze wspomnień emocje, zdarzenia, ludzi i...

Utwory Henryka Sienkiewicza czytane przez młodzież z łukowskich szkół już niedługo pojawią się na naszej antenie. Dziś odbyło się pierwsze czytanie.

'Mistrz i Małgorzata' wraca na scenę Teatru Osterwy w Lublinie. Wielowątkowe dzieło Michaiła Bułhakowa wyreżyserował Artur Tyszkiewicz. Jest też autorem scenicznej adaptacji i będzie gościem na naszej 'Kulturalnej kanapie'. Będziemy też mieć...

Co z przebudową ulicy Sowińskiego? Było kilka koncepcji, by usprawnić ruch na tej jednej z najbardziej zakorkowanych ulic Lublina. Była mowa o budowie tunelu, potem o przebudowie, dzięki której ulica zyskałaby charakter niemalże autostrady.

 

5/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.