Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dary zebrane podczas wczorajszej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów w ramach radiowej XXIII Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę' - trafiły do magazynu. Ubrania, zabawki, wózki, książki i żywność - wszystko jest teraz...

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Jedna trzecia Polaków uważa bicie dziecka za jedną z metod wychowawczą. Ruszyła kampania przygotowana przez Rzecznika Praw Dziecka 'Bicie - czas z tym skończyć'. Dlaczego społeczna akceptacja dla kar cielesnych spada tylko nieznacznie?

Niebieska Wróżka w ramach przygotowań do 'Mikołaja' - czyli odwiedzi nas Justyna Domaszewska z Kabaretowej Chatki, aby zaprosić Państwa na występ ośmiu najlepszych polskich kabareciarz-solistów, bo już czas na stand-up w Lublinie.

'Rozmowy przed lustrem' to projekt wymyślony przez lubelską projektantkę Jolę Szalę. Jak polubić siebie? Dlaczego ubiór czy dobra fryzura pozwalają nabrać pewności siebie?

Charakterystyczna wokaliza w piosence 'Pomóż sobie przetrwać zimę' to zasługa Tomasza Korpantego. Po godzinie 13:00 rozmawiamy z wokalistą o jego udziale w nagraniu wykonanym przez lubelskich artystów dla akcji 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę'.

Dwudziestoletni Daniel większość czasu spędza przy komputerze. Jego zdaniem, to ciekawsze niż realny świat.

W programie przedstawimy dr inż. Anetę Tor-Świątek, adiunkt w Katedrze Procesów Polimerowych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

 

W niedzielę 6 grudnia o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': o kruszonce w prezencie, szufladach w przyszłości i jeszcze o tym, o czym Helena mówi głośno, a Wiesława...

 

6/7°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.