Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W Studiu Muzycznym Radia Lublin odbył się koncert 'Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele - dla Jasia'.

Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie odbył się pogrzeb inżyniera Andrzeja Bożka - byłego pracownika działu techniki Polskiego Radia Lublin.

Dziś w programie sporo nagrań zespołów reprezentujących brytyjskie i niemieckie podziemie w pierwszej połowie lat 70. (Zoppo Trump, Tyburn Tall, Stonehouse....). Klasykę rocka będą reprezentować m.in. Jethro Tull (na zdj.), The Eagles, Lynyrd Skynyrd...

W programie będziemy gościć Agnieszkę Popielewicz, która opowie o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej, a także Grzegorza Pudło z teatru ITP, który zaprosi do udziału w castingu organizowanym przez grupę.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

27 lutego 2015 roku o godzinie 18.00 w studiu im. Zbigniewa Stepka w Radiu Lublin odbędzie się promocja najnowszego numeru kwartalnika 'Akcent'.

Co jakiś czas w różnych regionach Polski powraca sprawa tajemniczych telefonów. Tajemniczych o tyle, że numer dzwoniącego do nas - czasem o bardzo dziwnych porach, np. w nocy - jest zastrzeżony albo nic nam nie mówi. Bardzo często też jest to tzw....

'Pomysł na start' to projekt skierowany do młodych, ambitnych i z ... pomysłem. Szczegółowy poda prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Tomasz Małecki. A z Dorotą Maj z Biura Karier KUL porozmawiam o pracy dla humanistów.

 

7/8°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.