Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

W „Dzień dobry radio” porozmawiamy o wadach i zaletach pracy w domu. Jakie są możliwości z nią związane? Jakie zawody pozwalają na pracę zdalną?

Jaka jest szansa na odzyskanie pieniędzy, które roztargniona słuchaczka zostawiła w bankomacie?

W 'Drugiej połowie dnia' wybierzemy się na lubelski Salon Maturzystów i sprawdzimy co czeka nas w tym roku na 'egzaminie dojrzałości'.

Reportaż „Ostatni taki czapnik' opowiada o panu Kazimierzu Wójciku, który prowadzi jedyny i już ostatni w Lublinie zakład czapkarski. Nakrycia głowy szyje od 1956 r. i pomimo prawie 90 lat nadal jest aktywny zawodowo, pełen humoru i refleksji nad...

Bohaterkami audycji będą współczesne późne matki Polki. Coraz częściej kobiety rodzą dzieci po trzydziestce albo czterdziestce. Jeśli decydujemy się na założenie rodziny, robimy to później niż nasze mamy czy babcie. Skąd te zmiany?

 

 

14/15°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.