Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpocznie nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

W programie o ruszającej w Lublinie szkółce żużlowej. Kto ma szanse zostać w przyszłości żużlowcem, jak wyglądają zajęcia - opowie trener Kamil Walczak.

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym realizowane są innowacyjne projekty, finansowane ze środków UE.

Jakie są związki między pieczeniem makowca a Wielkanocą? Mogą się Państwo dowiedzieć, słuchając 'Makowca' - opowieści o świątecznych tradycjach, rodzinnej pamięci i potędze smaków dzieciństwa.

Czym jest helioinformatyka? Czy za miliardy lat Słońce wybuchnie, unicestwiając życie na Ziemi? Na pytania z dziedziny astrofizyki odpowie prof. Krzysztof Murawski. W programie także opinie naukowców w kwestii zmiany czasu.

Dziś w programie porozmawiamy z dr Małgorzatą Tomaszewską o zdrowiu jamy ustnej, chorobach przyzębia, profilaktyce w stomatologii i diecie dla zdrowych zębów. Ponadto z dr Ewą Cisak - adiunktem w Zakładzie chorób Odzwierzęcych Instytutu Medycyny...

Dzisiaj w programie między innymi oczekiwany od dłuższego czasu nowy album Katatonii a także kolejna porcja muzyki z nowych płyt Temple Of Rock i Pata Traversa.

 

7/9°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.