Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety są do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin! 

Lublin był miejscem inauguracji letniego ogólnopolskiego cyklu masowych biegów przełajowych City Trail On Tour.

W programie zajmiemy się m.in. sprawą kontrowersyjnej inwestycji w gminie Żyrzyn. Mieszkańcy Bałtowa i Borysowa protestują przeciwko planom budowy chlewni przemysłowej w pobliżu zabudowań.

Do tego miejsca do niedawna dostać się można było tylko wąską, stromą ścieżką przecinającą gęste zarośla. Przemierzali ją z rzadka miłośnicy historii albo ci, którzy w romantycznej scenerii chcieli ukryć się przed światem.

Nie trzeba być w wodzie, aby utonąć. Są przypadki, kiedy dziecko topi się, pomimo że z wody wyszło kilka godzin wcześniej. Tak się zdarza szczególnie po kąpieli w basenie, brodziku, słonym morzu.

W przededniu Światowych Dni Młodzieży porozmawiamy o niezwykłym pontyfikacie papieża Franciszka. Zastanowimy się nad tym, o co chodzi Franciszkowi - o ewangeliczną prawdę czy rewolucje? A może o jedno i drugie? Ten temat będziemy analizować wraz z...

Na skuterze do swoich podopiecznych pędzą pracownice spółdzielni socjalnej w gminie Adamów. Następne spółdzielnie związane z obsługą ruchu turystycznego, małym przetwórstwem, mają powstać w opustoszałych, wyremontowanych szkołach - taką...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

23/26°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.