Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ponad 100 projekcji filmowych, kilkadziesiąt spotkań z artystami, kilkanaście koncertów. Już po raz 9. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował Festiwal Filmu i Sztuki 'Dwa Brzegi'.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Upalne noce i tango. Piękne połączenie, zwłaszcza kiedy możemy zaprosić gości z Argentyny.

Kradzieże, użycie naszych kart płatniczych lub dokumentów. Lista problemów z jakimi możemy się zetknąć podczas wakacji jest bardzo długa. Jak się przed nimi zabezpieczyć? Jak zadbać o swoje fundusze podczas wakacyjnego wyjazdu?

Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza od 12 lat organizuje na granicy polsko-ukraińskiej Dni Dobrosąsiedztwa. W spotkaniach uczestniczą mieszkańcy przygranicznych miejscowości i ludzie, którzy przyjeżdżają z daleka odwiedzić miejsca gdzie niegdyś...

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

W programie m.in. o najszybszym komputerze świata, który chcą zbudować Amerykanie oraz o polskich doświadczeniach w Dolinie Krzemowej. Wrócimy również do tematów związanych z eksploracją Kosmosu.

Pierwiastki rockowe w twórczości artystów z kręgu nazywanego poezją śpiewaną (m.in. P.Woźniak, S.Borys, M.Rodowicz, I.Loranc, A.Sikorowski) zawarte na płytach nowej serii fonograficznej pt. 'Dobre piosenki'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.