Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dziś poznamy laureatów tegorocznej edycji nagrody „Żurawie''. Nagroda trafi do czterech najciekawszych osobowości lubelskiej kultury. Konkurs ma wyłonić młode talenty w kategoriach: „Słowo”, „Dźwięk”, „Obraz” i „Animator kultury”.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

W programie pojawią się giganci rocka z muzycznymi gośćmi. Zagrają m.in. Lynyrd Skynyrd, Eric Clapton, Rolling Stones.

W „Piątku na czasie” posłuchamy nagrań artystów, którzy zakwalifikowali się do regionalnego etapu eliminacji do plebiscytu Przebojem Na Antenę 2016. W drugiej części audycji przypomnimy koncert grupy Better  (na zdj.), który odbył się 10...

Reportaż o wyjątkowym twórcy Marku Piątkowskim, którego prace można zobaczyć w wielu kościołach na Lubelszczyźnie (witraże, sgraffito). Te najbardziej widoczne to brama cmentarna na Majdanku i Mogiła Pomordowanym na Zamku Lubelskim 1945-54.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.