Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Nie będzie zakazu wjazdu TIR-ów do Lublina. Najnowsze badania natężenia ruchu wskazują, że na drogach w Lublinie jest mniej TIR-ów. 10% spadek ruchu tych pojazdów odnotowano również na drodze krajowej S17, na której niedawno Generalna Dyrekcja...

Młodzi artyści skupieni w Akademii Obywatelskiej, utworzonej przy Ośrodku 'Brama Grodzka - Teatr NN', postanowili niekonwencjonalnym projektem uczcić 25-lecie strajków w Lublinie.

Wczesnośredniowieczne grodzisko oraz otaczające je osady i cmentarzyska w Chodliku w gminie Karczmiska będą mogli obejrzeć internauci na ekranach komputerów już za kilka miesięcy.

Dziś m.in.: B.Guy w przeddzień nowej płyty, R.Waters tuż po wznowieniu zremasterowanej wersji albumu 'Amused To Death', ostatni, rozbudowany odcinek serialu o muzycznych inspiracjach twórczości Rolling Stonesów zatytułowanego 'Nawet Kamienie Mają...

W najbliższym programie opowiemy o urokach gminy Biszcza.

Sezon grillowy w pełni, ale ostrzegamy - Polacy popełniają wiele błędów, opiekając mięso czy inne produkty. Specjaliści do spraw żywienia przestrzegają, że błąd popełniamy już na początku, nie zwracając należytej uwagi na to, co kupujemy do...

Jak to jest być miss? Ile wysiłku kosztuje przygotowanie do konkursów piękności i po co w ogóle brać w nich udział? Gościem czwartkowej 'Nocy z...' będzie Monika Bojar, tegoroczna Miss Polski Lubelszczyzny.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.