Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Organizacje pozarządowe z Lublina, zajmujące się uchodźcami i cudzoziemcami, są jednymi z najlepszych w Polsce. Niemniej potrzebują wsparcia, szczególnie mediów.

„Carte Blanche” - film, który powstawał w Lublinie zdobył Grand Prix jury na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju.

W programie o poradniku 'Sztuka porządkowania', o tanich książkach na 'przegrzebkach'.

Jazz na lato (m.in. R.Bona, M.Vitous z Weather Report), przedpremierowe, nowoorleańskie brzmienia z zapowiadanej na 17 lipca płyty 'Into The Deep' grupy Galactic, także nowy album znakomitego skrzypka Adama Bałdycha (& Helge Lien Trio) zatytułowany...

Bolesław Leśmian, jak twierdzą niektórzy, był Ambasadorem Krainy Poezji na ziemi. Chociaż doświadczał też ziemskich przygód i miłości. 'Tryptyk Leśmianowski' Agaty Koss-Dybały to historia uczucia Leśmiana i Dory Lebenthal.

Od godziny 11:00 zapraszamy do Radia Lublin na giełdę płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” ks. dr Stefan Batruch z Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza przybliży założenia programu „Razem z Ukrainą”, którego głównym celem jest pomoc dla osób przesiedlonych z obwodów objętych wojną...

 

19/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.