Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Czym na kartach historii literatury polskiej zapisał się Cyprian Kamil Norwid? Kim był na tle innych romantycznych wieszczów? Powie o tym Paweł Passini (na zdj.), reżyser, którego najnowszy spektakl 'Bieguny' miał właśnie premierę w Lublinie.

W programie między innymi odwiedzimy gminę Drelów w powiecie bialskim. która otrzymała dofinansowanie unijne do kolektorów słonecznych.

Prawie 5 milionów uczniów rozpocznie we wtorek 1 września nowy rok szkolny. To przede wszystkim spore wyzwanie logistyczne i finansowe dla ich rodziców.

Wakacje pożegnamy naprawdę tanecznie. Kasia Kuwałek, tancerka i przede wszystkim pasjonatka dancehallu zaprosi na trening prosto z Jamajki. Dla tradycjonalistów mamy zaś zaproszenie na spotkanie z dr Emilią Dowigałło, polską tancerką flamenco z...

35 lat temu w gdańskiej stoczni podpisano porozumienia sierpniowe, które po raz pierwszy udowodniły że można zmusić władzę PRL-u do ustępstw. Wtedy na terenie stoczni przebywała Janina Jankowska, która rejestrowała dla Polskiego Radia te...

Fragmenty Bitwy o kulturę, która rozegrała się Teatrze Starym w Lublinie pod hasłem: 'Klasyka niepoprawna i klasyka poprawiona'.

Dzisiaj w rocznicę urodzin Johna Peela, znakomitego prezentera radiowego i człowieka, który przyczynił się do popularyzacji muzyki wielu wcześniej nikomu nieznanych wykonawców przypomnimy kilka rejestracji z tzw. „sesji Peela” w BBC. Pojawią się...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.