Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Dziś w programie nagrania dwóch zapomnianych formacji (Black Sheep i Sugarloaf), które największe sukcesy odnosiły w pierwszej połowie lat 70. w Stanach Zjednoczonych. Posłuchamy nowych nagrań Merrella Fankhausera - byłego lidera Exile, Fapardokly,...

W „Dzień dobry radio” będziemy rozmawiać o wyższości jesieni nad latem. Przed nami pierwszy jesienny weekend - to może być powód do świętowania.

„Mamusiu, ja nie chcę umierać, ja chcę być tu z Wami” – to słowa 16-letniej Weroniki Matwij z Suchowoli. Być może widziałeś ją kiedyś z gitarą lub saksofonem w ręku. Może przechodziła obok Ciebie, kiedy robiła zdjęcia. Może mijałeś...

W „Drugiej połowie dnia” zaproszenie na koncert zespołu BeMy, który odbędzie się w studiu muzycznym Polskiego Radia Lublin. Aneta Błaszczak z Makeupplace opowie o jesiennych trendach w makijażu.

W piątkowy wieczór po godzinie 20.00 przypomnimy dokument o zapomnianej kompozytorce Tekli Bądarzewskiej-Baranowskiej. Jej utwór „Modlitwa dziewicy” polscy krytycy uznali za symbol kiczu.

W „Halo kultura' rozmowa z Renatą Przemyk (na zdj.) o pracy nad spektaklem „Boogie Street”, Grzegorz Reske zdradzi listę artystów tegorocznego festiwalu Konfrontacje Teatralne, Szymon Maliborski i Łukasz Mojsak zaproszą na wystawę „Communis” w...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Mówią o sobie 'szczęściarze' i to, że najważniejsza w życiu jest praca. Choć niejeden dzień pokonują jak Kilimandżaro, tworzą firmę, która już 10 lat z powodzeniem współpracuje z ważnymi instytucjami publicznymi.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.