Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W najbliższym programie: dr hab. Anna Dunin-Dudkowska, dyrektor Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców w Lublinie, opowie o obecnych w polszczyźnie zapożyczeniach z języka angielskiego.

 

Zofia Sulikowska śpiewaczka ludowa, laureatka Złotej Baszty 2010 na festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym ze śpiewaniem ma kontakt od kołyski. Pieśni i melodii uczyła się od rodziców.

W najbliższym programie „Eureka” opowiemy o badaniach dotyczących nawyków żywieniowych Polaków.

Gościem nocnego programu będzie doktor Wiesław Poleszak (na zdj.), psycholog i społecznik. Pracownik naukowy zajmujący się profilaktyką i pomocą psychologiczną, z ogromnym doświadczeniem w pracy z młodzieżą z problemami.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 Trwa sesja. W programie zastanowimy się czy egzaminy ustne są bardziej sprawdzianem wiedzy, czy formą autoprezentacji. Z kolei o tym, jak dobrze pokazać się w sytuacji egzaminacyjnej, doradzi psycholog, Dorota Filipiuk.

„Wskrzeszenie Łazarza”, obraz Jana Wydry - bliskiego przyjaciela Józefa Czechowicza, wybitnego malarza, członka kazimierskiego Bractwa Św. Łukasza - który został wypożyczony z Muzeum Narodowego w Warszawie, po konserwacji w pracowni Muzeum...

Stereotyp jedynego żywiciela rodziny przechodzi do lamusa - dziś coraz więcej ojców aktywnie włącza się do obowiązków domowych i wychowania dzieci. 

 

27/28°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.