Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Od środy (22.07) do soboty (25.07) o godzinie 13.15 na antenie Radia Lublin studio festiwalowe Carnavalu Sztukmistrzów. Słuchajcie i nagrody wygrywajcie!

W „Piątku na czasie” posłuchamy nagrań kilku artystów, których występny będzie można wybrać się podczas trwającego w Lublinie do niedzieli Carnavalu Sztukmistrzów. Poza tym sporo wiadomości ze świata młodej polskiej muzyki, zapowiedzi...

W programie między innymi odwiedzimy pasjonata, który hoduje daniele, a w cyklu „Pasja zwiedzania ' zajrzymy do Gościeradowa w powiecie kraśnickim.

Carnaval Sztukmistrzów trwa w Lublinie. Zapraszamy więc na radiowe spotkanie z żonglerką i kuglarzami. Odwiedzi nas jeden ze sztukmistrzów - Artur Perskawiec, gość z Łodzi.

Niechlubne drugie miejsce w kraju zajmuje powiat włodawski pod względem umieralności z powodu chorób układu krążenia. 

Jakie atrakcje czekają na turystów w Stężycy? Co podziwiać, gdzie się ochłodzić, z jakich kulturalnych atrakcji skorzystać, jak i gdzie po prostu odpocząć? O tym porozmawiamy w sobotnim wyjazdowym 'Apetycie na radio' ze Stężycy.

Równo rok pozostał do rozpoczęcia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Jak wyglądają przygotowania Krakowa i Lublina do spotkania młodych chrześcijan z całego świata?

W sobotni wieczór zaprosimy Państwa do wysłuchania dwóch słuchowisk Małgorzaty Żurakowskiej: 'Recepta' i 'Nowa Francillon'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.