Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Wakacyjne występy rockmanów z 'wczoraj' i 'dziś', a więc stare i nowe nagrania koncertowe... (m.in. Woodstock sprzed lat i dzisiejsze festiwale pod tą nazwą).

Upały trwają, a we wtorkowy poranek porozmawiamy o obowiązkach pracodawcy wobec pracowników w tak gorące dni. Państwowa Inspekcja Pracy przypomina, że pracodawca jest na przykład zobowiązany zapewnić nieograniczony dostęp do wody, w przypadku...

 Zaczniemy od gotowanej żaby... w sam raz do kawy lub na drugie śniadanie! Takiego porównania używa się wobec osób, które stopniowo zgadzają się na coraz gorsze warunki (w pracy lub w ogóle traktowania przez otoczenie).

W programie 'Reportaż Cafe' przypomnimy audycję Mariusza Kamińskiego pt. 'Roztoczańska konna'. Bohaterami audycji są młodzi ludzie, działający jako wolontariusze w Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich.

Dziś w 'Szlachetnym zdrowiu' pediatra prof. Janusz Kocki powie o profilaktyce zdrowia najmłodszych w czasie lata, szczególnie w porze upałów. Porozmawiamy także o groźnych dla naszego zdrowia roślinach, zwłaszcza o „głośnym” ostatnio barszczu...

O rzeczywistości wirtualnej opowie szef agencji Workroom, Andrzej Horoch. Pracując z dostępnymi już dziś okularami wirtualnymi, może tworzyć świat, no właśnie... lepszy niż rzeczywisty?

W audycji powrócimy do kilku fenomenalnych albumów takich grup jak Metallica (fot.), Tool czy Limp Bizkit. Do tego kilka nowości od muzyków Phedory, Motörhead, a także post hardcorowe nagrania Hidden World.

W 'Halo Kultura' Tomasz Brzozowski z Fundacji Czułego Barbarzyńcy opowie o nowym festiwalu literackim, który na początku sierpnia odbędzie się w Szczebrzeszynie.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.