Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

Dzisiaj w ramach powtórki z metalu przypomnimy nagrania Pantery. Nie zabraknie także muzyki z nowych płyt. Między innymi na antenie pojawią się Orange Goblin, Amplifier i CETI.

W 'Halo Kultura': Steve Nash - mistrz świata DJ-ów o warsztatach 'Red Bull Szkoła Dźwięków', Mariusz Bogdanowicz zaprosi na koncert w bazylice ojców Dominikanów w Lublinie, projektantka Joanna Hawrot opowie o rozwoju polskiej branży modowej.

Puławy były pierwsze w województwie lubelskim, a dołączają kolejne miasta, właśnie teraz Tomaszów Lubelski ... - budżet obywatelski staje się coraz popularniejszy, coraz chętniej mieszkańcy naszego regionu chcą decydować, na jakie inwestycję w...

Perfumy od Anji Rubik, weekend w Warszawie z 'pogodynkiem' Bartkiem Jędrzejakiem, piosenki wyśpiewane przez Olka Klepacza (na zdj.) czy koszulki z autografami mistrzów w piłkę ręczną - takie fanty m.in. do zdobycia podczas aukcji na balu 'Serca dla...

Problemy z wymową, nawet nie pięknym a poprawnym wymawianiem, są coraz powszechniejsze. O tym, jakie są tego przyczyny, powie dr Jolanta Panasiuk. A dr Magdalena Smoleń-Wawrzusiszyn przypomni znacznie słowa 'edycja'.

W 1944 roku Stalin zesłał Tatarów Krymskich do Uzbekistanu. Tam w jednej z przesiedleńczych rodzin urodziła się pani Suzana. Po powrocie na Krym w 1989 roku jej rodzina rozpoczęła życie od nowa – zajmowała ziemię, budowała domy. Kres spokojnemu...

 

4/5°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.