Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Codziennie w audycjach Radia Lublin do wygrania 6 voucherów upoważniających do godziny gry w kręgle.

Dziś w 'Bez makijażu' spotkanie z Leszkiem Gęcą, animatorem pedagogiki zabawy, porozmawiamy o pomysłach na rozwijanie wyjątkowych umiejętności nie tylko u dzieci poprzez pedagogikę zabawy , o warsztatach dla pedagogów i nauczycieli,...

W programie między innymi powiemy o Ekotrasie LODR w Końskowoli, która służy do edukacji młodych ekologów. Odwiedzimy też salę, gdzie znajdują się modele, które pokazują, jak można wykorzystywać odnawialne źródła energii, między innymi...

Chociaż ich rówieśnicy słuchają innej muzyki, to oni grają klasykę na akordeonach. Z Sabiną Aftyką z Warszawy oraz uczniami Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Lipińskiego, którzy tworzą Kwintet Akordeonowy, porozmawiamy po...

O wpływie aktywności fizycznej na życie człowieka rozmawiamy z absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, w przeszłości wyczynowym zapaśnikiem, znanym także jako piosenkarz - Rafałem Brzozowskim.

W tym roku już po raz piąty obchodzony był Narodowy Dzień „Żołnierzy Wyklętych”. W „Historii bez patyny” przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pt. ”Szlakiem Orlika i Zapory”.

'Czy Polacy potrzebują poezji?' - to pytanie zadał Krzysztof Varga w Teatrze Starym w Lublinie podczas 'Bitwy o literaturę'. Jego gośćmi byli: Anna Kałuża i Jarosław Klejnocki (na zdj.).

Dzisiaj między innymi przypomnimy fragmenty koncertu, jaki dał Robin Trower z okazji swoich sześćdziesiątych urodzin. Tu warto przypomnieć, że ten znakomity muzyk postanowił swoją 'siedemdziesiątkę' uczcić nową płytą studyjną. Ponadto zagrają...

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Młodzi ludzie coraz częściej cierpią na choroby związane z zaburzeniami żywienia. Dlaczego tak się dzieje i jak można im pomóc, powie Iwona Gryniuk-Toruń.

 

8/10°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.