Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Być jak prezydent” to projekt Radia Lublin skierowany do młodzieży, która w tym roku osiągnie pełnoletność i po raz pierwszy będzie mogła uczestniczyć w wyborach prezydenckich. Celem projektu było zachęcenie młodych ludzi do uczestnictwa...

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Piłkarki ręczne MKS-u Selgros Lublin rozpoczynają walkę o obronę tytułu mistrzyń Polski. Pierwsza odsłona rywalizacji z Vistalem Gdynia już w sobotę. W programie przeprowadzimy bezpośrednią relację z meczu na lubelskim Globusie.

W programie zaprezentujemy pierwszą część słuchowiska Małgorzaty Żurakowskiej (na zdj.), opartego ma sztuce A. Abrahamowicza 'Pupil pupila'.

Polska, Polski, Polsce... w (nie tylko polskiej) muzyce rozrywkowej, a także... Lynyrd Skynyrd na dobę przed warszawskim koncertem.

Krystyna Rybicka (na zdjęciu z Grażyną Lutosławską) prowadzi Galerię 31, która działa w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Łopacińskiego w Lublinie. Będzie gościem 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej'.

W najbliższej audycji 'Przyszłość Ukrainy' artyści Filharmonii Ługańskiej Natalia i Jurij Kołomojcewy opowiedzą jak występują i tworzą poza nią. W czasie gdy jest zamknięta, wyjechali na zachód Ukrainy i tam występują.

Uczniowie i nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie wystąpili 16 kwietnia 2015 roku w Radiu Lublin z 'Radiową Lekcją Muzyki'.

Konkurs, który tradycyjnie odbywa się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Piotra Kowalczyka, artystycznym kierunkiem Mieczysława Jureckiego oraz medialnym patronatem Radia Lublin, skierowany jest do uzdolnionych wokalnie uczniów...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.