Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ponad 100 projekcji filmowych, kilkadziesiąt spotkań z artystami, kilkanaście koncertów. Już po raz 9. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował Festiwal Filmu i Sztuki 'Dwa Brzegi'.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Pszczoły dają nam zdecydowanie więcej, niż od nas biorą. Bez nich moglibyśmy przeżyć najwyżej kilka lat. Ich populacja narażona jest na ogromne niebezpieczeństwo. Owadom tym zagrażają pestycydy oraz szkodliwe działania człowieka.

Na początek wyprawa do Janowa Lubelskiego: Łukasz Drewniak i Barbara Nazarewicz zaproszą na janowskie 'Gryczaki'. Będzie też coś dla najmłodszych. Opowiemy o nowych warsztatach dla rodziców i małych dzieci, zabawie zapachem i dotykiem, realizowanych...

3 sierpnia w Jastkowie odbędą się uroczystości 100-lecia bitwy legionistów pod tą miejscowości. W tym czasie przypomnimy audycję w cyklu „Historia bez patyny” o lubelskich przyjaciołach marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dzisiaj w dniu 52. urodzin Jamesa Hetfielda (na zdj.) lidera Metalliki przypomnimy najciekawsze rejestracje koncertów tej znakomitej grupy. Ponadto międzynarodowa formacja Blues Pills zaprezentuje swoje utwory w wersjach „live”.

Lubimy podglądać. Stąd wielka popularność tak zwanych reality show i filmów quasi-dokumentalnych. Ale ma ona swoje bardzo złe strony, zwłaszcza dla ludzi młodych. Opowie o nich dr Piotr Kwiatkowski.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

 

29/30°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.