Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

W PZL-Świdnik uroczyście przekazano śmigłowce W-3PL Głuszec i W-3RM Anakonda. W-3PL Głuszec - czyli najnowsza wersja Sokoła - to rezultat bliskiej współpracy PZL-Świdnik, Polskich Sił Zbrojnych oraz Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, który...

W „Historii bez patyny” usłyszą państwo premierowy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem „Inscenizacja”. Na początku maja 1946 roku władze komunistyczne i oddziały Urzędu Bezpieczeństwa spaliły Wąwolnicę, której mieszkańcy udzielali...

Każdy ma prawo do swojego losu, nie wszystkich trzeba naprawiać - mówili goście Grażyny Lutosławskiej, pisarka Inga Iwasiów i psychoterapeuta Jacek Szast. W Teatrze Starym rozegrała się ostatnia w tym sezonie „Bitwa o literaturę“.

Kto nie lubi starych przebojów grupy Foreigner? W audycji spora ich dawka i to z różnych koncertów, zarówno tych elektrycznych, jak i akustycznych.

Wakacje to dobry czas dla ludzi, ale bardzo zły dla zwierząt domowych. Świąteczne lub komunijne prezenty nudzą się lub stają niepotrzebne.

Gdyby ktoś potrzebował specjalnego powodu, aby udać się na Roztocze, otrzyma go od Dominika Dziadosza z Centrum Kultury w Zwierzyńcu. Nasz gość zaprosi na festiwal Rockowisko i przypomni nam o innych powodach, dla których warto Zwierzyniec odwiedzać.

Słońce i upały na początek lata sprawiły, ze chętnie wychodzimy w skąpych sukienkach na ramiączkach i z dekoltami. Taki strój jest idealny na urlop.

Nie tylko Steve Jobs oraz Branson zaczyniali w garażu, garażowym brzmieniem smakują początki wielu znanych dziś zespołów muzycznych. Tą ścieżką w Lublinie podążają twórcy oryginalnej kuchni bez granic, których pizzeria znajduje się w jednym z...

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności, który próbujesz wydrukować nie istnieje. Został on już usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.