Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

W programie przedstawimy sylwetkę muzyczną Phila Manzanery, przed laty znanego przede wszystkim z grupy Roxy Music, a dziś bardziej jako współpracownika Davida Gilmoura, a także współtwórcę najnowszej (ostatniej?) płyty Pink Floyd 'The Endless River'.

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

 O filmie 'Ziarno prawdy', który można już oglądać w polskich kinach, o rewelacyjnym 'Rewersie', aktorstwie, muzyce i o tym, jak to akompaniował samemu Benowi Kingsleyowi opowie reżyser Borys Lankosz.

 W programie przedstawimy biografię Haliny Kunickiej. K. Miller opowie o swojej książce: „13 wojen i jedna', usłyszymy także jeden ze znakomitych felietonów Jeremiego Clarksona.

Jazz w przedwojennym Polskim Radiu, a także saksofonowa sztuka J.Rodmana (urodziny), a w dodatkowej końcówce - E.Piaf.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 

2/3°C

Sonda dnia

Największy przebój Haliny Frąckowiak to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

O schodzeniu

Blog ze smakiem
  2015-01-25 11:28:00

Druga strona księżyca

Blog ze smakiem
  2015-01-18 11:24:00

Zdjęcia

Wideo