Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nie będziemy się spierać, czy to najważniejszy organ - będziemy sprawdzać, jak działa. Tajemnice mózgu i neuronauk będziemy odkrywać dzięki znakomitemu specjaliście, prof. Wodzisławowi Duchowi, który w tym tygodniu gościł w Lublinie.

Zasadniczą część audycji wypełnią refleksje związane z lekturą wydanej właśnie książki guru polskiego dziennikarstwa rockowego, Jana Chojnackiego (będzie on gościem programu) zatytułowanej 'Blues z kapustą'.

 

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

Gdyby miały czarodziejską różdżkę, wyczarowałyby dla swojej mamy wszystko. Wystarczy jednak chwila rozmowy, żeby okazało się, że sami mogą zrobić wszystko, żeby mama była szczęśliwa. Portret matki i jej marzenia spróbujemy narysować z...

Kilka kilometrów od głównej szosy na końcu wsi Zofianka w małym drewnianym domu pani Małgorzata Rogala wychowuje samotnie pięciu synów, w tym 2 ciężko niepełnosprawnych i 1 chorego.

Po godzinie 19.00 w Boże Ciało Radio Lublin transmituje z placu Katedralnego w Lublinie XIV Koncert Chwały zatytułowany 'Miłosierni jak Ojciec'.

Gośćmi programu będą organizatorzy Dni Animacji Kultury w ACK UMCS Chatka Żaka, którzy opowiedzą o tym, co kryje się pod hasłem przewodnim wydarzenia, czyli „Kultura nie ma tematu?” 

Sonda dnia

Gdzie spędzacie ostatni weekend majowy?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Raj

Blog ze smakiem
  2016-05-22 09:49:00

 

Stonoga

Blog ze smakiem
  2016-05-15 10:47:00

 

Zdjęcia

Wideo