Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W „Piątku Na Czasie” sprawdzimy, co nowego w polskiej muzyce piszczy. Posłuchamy między innymi debiutanckiego albumu duetu Rysy, do tego nowości od Control The Weather i JAAA!

W piątek (04.09.2015), o godzinie 17.00 - radio w teatrze. To niepowtarzalna okazja, by poznać twórców radiowych słuchowisk, które reprezentowały Radio Lublin podczas XV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej 'DWA TEATRY - SOPOT...

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

5 września 2015 roku odbędzie się czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy razem słuchali i czytali powieść Bolesława Prusa 'Lalka'.

Bywają w instytucjach europejskich, zabierają głos na ważne tematy, wygrywają debaty oksfordzkie, olimpiady filozoficzne i matematyczne. Są stypendystami marszałka woj. lubelskiego. To z nimi i o nich będzie reportaż Familia 'Bronka'.

W programie między innymi powiemy o pracy kobiet leśników. Będzie też o pszczelarskiej pasji podleśniczego.

 Jak smakuje kuchnia gruzińska? Czy można zjeść dobrze i zdrowo jednocześnie?

W Spojrzeniach powiemy o rozpoczynającej się kampanii wolontariuszy SuperW oraz o studniówce Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Sonda dnia

Moja ulubiona pora roku to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Wyspa

Blog ze smakiem
  2015-06-28 09:51:00

Prognoza

Blog ze smakiem
  2015-06-21 11:22:00

Zdjęcia

Wideo