Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj proponujemy trochę muzycznej melancholii w wersji koncertowej. Przypomną się nam Justin Hayward (The Moody Blues) i Greg Lake (na zdj.), a także RPWL.

 

We wtorek ostatni mecz grupowy Polaków podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kibice trzymają kciuki i ... dekorują samochody. W czasie tych mistrzostw rekordowa liczba osób jeździ autami z biało-czerwonymi flagami.

Andrzej Pilipiuk przyjedzie do naszego studia prosto z Krakowa. Razem z Maćkiem Bryłą z Cytadeli Syriusza zaprosi na XI Dni Jakuba Wędrowycza i odpowie na Państwa pytania. Naszym gościem będzie też gitarzysta Jakub Kotynia. Tym razem zaprosi na...

Jak wiejskie tradycje i doświadczenia wykorzystać w biznesie? Tym m.in. będą dzielić się panie podczas VII Forum Kobiet Aktywnych z terenów wiejskich Lubelszczyzny.

Coraz popularniejsze jest dzielenie się swoim życiem w przestrzeni Internetu. Powstają blogi o różnej tematyce. My skupimy się na rodzinnych i porozmawiamy o istocie funkcjonowania osobistego i rodzinnego w przestrzeni wirtualnej.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Dzisiaj w programie między innymi przedstawimy kolejne fragmenty nowych albumów Killswitch Engage, Scorpion Child i Rival Sons (na zdj.), a także przypomnimy ich starsze wydawnictwa.

W „Halo Kultura” relacja z koncertu Red Snapper, a Paulina Skipirzepa opowie o najciekawszych spotkaniach w ramach cyklu Wschodni Express. Zaprosimy też na wystawę „Fotografia Subiektywna” w Galerii Labirynt.

Wiadomości lokalne

'Biznes a media' po raz III w Łęcznej

2015-01-30 07:27 Łęczna

O wzajemnych relacjach przedsiębiorców i dziennikarzy rozmawiali w Łęcznej uczestnicy III dorocznej Konferencji „Biznes a media  Klastry, Stowarzyszenia, Globalizacja”.


Biała Podlaska: Kaplica w XVI-wiecznym kościele jak nowa

2014-12-30 16:57 Biała Podlaska

W zabytkowym, XVI - wiecznym kościele pod wezwaniem św. Anny w Białej Podlaskiej można już podziwiać odrestaurowaną kaplicę różańcową. Prace remontowe obiektu trwały ponad pół roku.


Konopie wśród pomidorów

2014-09-13 12:11 Gmina Kamionka

Nielegalną plantację konopi indyjskich zlikwidowali policjanci z Lubartowa. Plantacja była zlokalizowana na terenie jednej z posesji w Rudce Gołębskiej w gminie Kamionka. 34 krzaki rosły na grządkach między pomidorami.


Szlak Jana III Sobieskiego zacieśni polsko-ukraińską współpracę

2014-07-31 12:33 Urszulin

Konferencja naukowa inaugurująca polsko-ukraiński projekt „Król jest tylko jeden. Szlak Jana III Sobieskiego jako transgraniczny produkt turystyczny”- odbędzie się dzisiaj w Urszulinie.


Dziś Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy

2014-04-28 12:41 Puławy

Państwowa Inspekcja Pracy zbadała prawie 2 tysiące wypadków przy pracy, do których doszło w ubiegłym roku. Zostało w nich poszkodowanych ponad 2300 osób, z tego 315 poniosło śmierć, a 735 doznało ciężkich obrażeń ciała. Z danych wynika, że najczęściej wypadkom ulegają osoby o krótkim stażu pracy w danej firmie.


Na Zamojszczyźnie w święta przyjmują tylko szpitale

2014-04-20 12:36 Zamojszczyzna

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Zamościu, szpital w Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie i Biłgoraju świadczą pomoc medyczną w czasie świątecznym. Oprócz kilku lekarzy i pielęgniarek szpitale gwarantują też pomoc dyżurnego lekarza pediatry.


Trzy kilogramy marihuany przechwycone. Policja zatrzymała 50-letniego kuriera

2014-02-19 10:27 Lubelskie

Policjanci Centralnego Biura Śledczego z Lublina przechwycili trzy kilogramy marihuany. Zatrzymali kuriera. To 50-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Podejrzany trafił już do lubelskiego aresztu.


Puławy: Azoty razem z KGHM

2014-01-10 19:29 Puławy

Kolejne wieloletnie umowy o współpracy podpisała dziś Grupa Azoty Puławy. Wspólnie z KGHM Polska Miedź będzie prowadzić poszukiwania, rozpoznanie złóż i wydobycie soli potasowych, surowców fosforowych, soli kamiennej i metali nieżelaznych. Efektem finalnym ma być powołanie przez obie firmy spółki celowej, od której będą one kupować wydobyte surowce.


Strona 1422 / 1422