Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Grażyna Lutosławska, nasza radiowa koleżanka otrzymała Nagrodę Miasta Lublin za Całokształt Działalności w dziedzinie kultury. Na Zamku Lubelskim odbyła się Gala Kultury.

 

Od treningu z piłkarzami Górnika Łęczna na Arenie Lublin zainaugurowano cykl zajęć dla uczniów szkół podstawowych 'Mistrzowski WF'.

W dzisiejszym programie powiemy m.in. o mieszkańcu gminy Kazimierz Dolny - Wojtku Bochrze (na zdj.). Dysponuje on niezwykłym głosem, którego możliwości zaprezentował w niedzielę całej Polsce w programie 'Must be the music”, gdzie zaśpiewał...

Wybory miss po pięćdziesiątce? Czemu nie, skoro dojrzałe kobiety mają więcej do zaoferowania niż tylko samo piękno cielesne. Muszą jedynie w siebie uwierzyć, przełamać stereotypy, czasem odbić się od dna.

Za nami częściowe zaćmienie słońca. O tym ciekawym zjawisku porozmawiamy w programie lubelskimi naukowcami z Zakładu Astrofizyki i Teorii Grawitacji Instytutu Fizyki UMCS. W programie także o pojazdach przyszłości napędzanych wodorem opowie dr...

W 'Halo Kultura' relacja z Gali Kultury, podczas której wręczono nagrody prezydenckie dla artystów i animatorów kultury. Wraz z wokalistą Justyną Chowaniak zaprosimy na lubelski koncert zespołu Domowe Melodie.

Rusza nabór kandydatów do nagrody „Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2015”. Projekt ma na celu wyłowienie i nagrodzenie najciekawszy młodych artystów i animatorów kultury. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach 'Słowo',...

 

14/16°C

Wiadomości lokalne

Agencja z Chełma na celowniku UOKiK

2013-10-01 14:02 Chełm

Agencje nieruchomości z Chełma i Łomży znalazły się na celowniku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Zdaniem prezes UOKiK obie firmy stosowały postanowienia, nakładające zbyt wysokie kary umowne, gdy ich klienci – sprzedający lub kupujący – zawarli transakcję z pominięciem agencji.


Żurawie w gminie Urszulin

2013-09-12 16:45 Urszulin

Mieszkańcy gminy Urszulin a zwłaszcza okolic rozlewiska bagna Bubnów już od sierpnia wieczorami słyszą... żurawie, zlatujące się tam z północy Polski.


Kock: Na starej ''dziewiętnastce'' zmieni się pierwszeństwo przejazdu

2013-07-29 07:30 Kock

W południe zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 w Kocku z drogą krajową numer 48 w kierunku Moszczanki.


Wakacje - najgorszy czas dla zwierząt

2013-07-05 16:47 Lubelskie

W pierwszej połowie bieżącego roku na terenie województwa lubelskiego zostało wszczętych niespełna 55 postępowań dotyczących znęcania się nad zwierzętami bądź wręcz ich porzucenia.


W Kozłówce... zabytkowo

2013-04-18 07:08 Kozłówka

18 kwietnia obchodzimy Dzień Ochrony Zabytków. Uczniowie ze szkoły w Kamionce w powiecie lubartowskim wezmą udział w zajęciach w pracowni konserwatora zabytków.


Kobieca Ruda Huta

2013-03-10 20:48 Gmina Ruda Huta

Były życzenia, słodkie upominki i występy lokalnych zespołów artystycznych. W Rudzie Hucie w powiecie chełmskim odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Samorządowcy dziękowali kobietom za działania na rzecz gminy.


Strona 1392 / 1392