Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Monika Hemperek (na zdj.) nagrodzona na festiwalu w Katowicach. Nasza koleżanka z Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin otrzymała jedną z sześciu równorzędnych nagród podczas gali IV Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek...

52 lata czekała rodzina Józefa Franczaka 'Lalusia' na pochowanie szczątków ostatniego żołnierza polskiego podziemia.

'Jak opisać człowieka' to hasło 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Gościem Grażyny Lutosławskiej była Magdalena Grzebałkowska.

W programie przyjrzymy się psychosomatycznym zaburzeniom w odżywianiu - wynikającym ze złych relacji interpersonalnych z bliskimi.

Pracownicy ministerstwa zdrowia obwiniają o mobbing dyrektora generalnego oraz dwóch jego zastępców. Urzędnicy twierdzą, że bali się przychodzić do pracy, gdzie notorycznie spotykali się z groźbami i obelgami. Wcześniej opinię publiczną...

Kobiet na menedżerskich stanowiskach jest wciąż mało, choć ta liczba wzrasta. Kobiety - dobrze wykształcone, z bogatym doświadczeniem - zaczęły bardziej w siebie wierzyć i nie czekają juz na awans, ale o niego walczą. Jak zrobić to skutecznie?...

W programie o tym czym jest salesforce. To systemy dostępne w chmurze, które dostarczają rozwiązania dla obsługi klienta. Powiemy także o zawodzie przyszłości, jakim jest programista salesforce. Gościem w programie będzie Tomasz Dziki, specjalista...

Wiadomości lokalne

Kock: Na starej ''dziewiętnastce'' zmieni się pierwszeństwo przejazdu

2013-07-29 07:30 Kock

W południe zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 w Kocku z drogą krajową numer 48 w kierunku Moszczanki.


Wakacje - najgorszy czas dla zwierząt

2013-07-05 16:47 Lubelskie

W pierwszej połowie bieżącego roku na terenie województwa lubelskiego zostało wszczętych niespełna 55 postępowań dotyczących znęcania się nad zwierzętami bądź wręcz ich porzucenia.


W Kozłówce... zabytkowo

2013-04-18 07:08 Kozłówka

18 kwietnia obchodzimy Dzień Ochrony Zabytków. Uczniowie ze szkoły w Kamionce w powiecie lubartowskim wezmą udział w zajęciach w pracowni konserwatora zabytków.


Kobieca Ruda Huta

2013-03-10 20:48 Gmina Ruda Huta

Były życzenia, słodkie upominki i występy lokalnych zespołów artystycznych. W Rudzie Hucie w powiecie chełmskim odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Samorządowcy dziękowali kobietom za działania na rzecz gminy.


Strona 1434 / 1434