Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Magda i Halina nie znają się wcale, choć ich losy są niemal identyczne, tak jakby były bliźniaczkami wychowanymi w jednym upiornym domu, z którego wyniosły wiele traumatycznych doświadczeń.

W piątek (04.09.2015), o godzinie 17.00 radio w teatrze. To niepowtarzalna okazja, by poznać twórców radiowych słuchowisk.

5 września 2015 roku odbędzie się czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy razem słuchali i czytali powieść Bolesława Prusa 'Lalka'.

Wielką rolę w życiu człowieka odgrywa kontakt z naturą. W podróż po szczególnie pięknych, a także atrakcyjnych turystycznie miejscach w Nadleśnictwach Parczew, Lubartów, Janów Lubelski i Józefów, zabiorą nas leśnicy 'Leśnym duktem' w...

Jedni nazywają to wędrówką ludów, inni zaplanowaną akcja przemytniczą, na której fortuny zbijają mafie. Rezultat jest jednak jeden - do Europy codziennie usiłują się przedostać nielegalnie imigranci z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji. Nikt tu na...

W najbliższej 'Rockowej dolinie' bardziej wsłuchamy się w płyty, którymi kończyliśmy nasze ostatnie spotkanie. Czyli czeka nas kilka chwil z najnowszym albumem poznańskiego wokalisty, kompozytora i autora tekstów Fissmola, a także sprawdzimy, jak...

W programie 'Eureka' opowiemy o nowym sposobie polskich naukowców na pozyskiwanie prądu. Prostą i efektywną metodę pozyskiwania energii elektrycznej z fal morskich i oceanicznych proponuje prof. dr hab. inż. Bolesław Kuźniewski z Akademii Morskiej w...

 

25/27°C

Wiadomości lokalne

Agencja z Chełma na celowniku UOKiK

2013-10-01 14:02 Chełm

Agencje nieruchomości z Chełma i Łomży znalazły się na celowniku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Zdaniem prezes UOKiK obie firmy stosowały postanowienia, nakładające zbyt wysokie kary umowne, gdy ich klienci – sprzedający lub kupujący – zawarli transakcję z pominięciem agencji.


Żurawie w gminie Urszulin

2013-09-12 16:45 Urszulin

Mieszkańcy gminy Urszulin a zwłaszcza okolic rozlewiska bagna Bubnów już od sierpnia wieczorami słyszą... żurawie, zlatujące się tam z północy Polski.


Kock: Na starej ''dziewiętnastce'' zmieni się pierwszeństwo przejazdu

2013-07-29 07:30 Kock

W południe zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 w Kocku z drogą krajową numer 48 w kierunku Moszczanki.


Wakacje - najgorszy czas dla zwierząt

2013-07-05 16:47 Lubelskie

W pierwszej połowie bieżącego roku na terenie województwa lubelskiego zostało wszczętych niespełna 55 postępowań dotyczących znęcania się nad zwierzętami bądź wręcz ich porzucenia.


W Kozłówce... zabytkowo

2013-04-18 07:08 Kozłówka

18 kwietnia obchodzimy Dzień Ochrony Zabytków. Uczniowie ze szkoły w Kamionce w powiecie lubartowskim wezmą udział w zajęciach w pracowni konserwatora zabytków.


Kobieca Ruda Huta

2013-03-10 20:48 Gmina Ruda Huta

Były życzenia, słodkie upominki i występy lokalnych zespołów artystycznych. W Rudzie Hucie w powiecie chełmskim odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Samorządowcy dziękowali kobietom za działania na rzecz gminy.


Strona 1641 / 1641