Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Dziś w programie sporo rockowej klasyki (Bad Company, Wishbone Ask czy Jethro Tull...) a to za sprawą nowych wydawnictw i tras koncertowych.

Przed Dniem Kobiet porozmawiamy z lubelskimi studentkami o tym, jakie kobiety są dla nich inspiracją do działań.

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji porozmawiamy o polskich... mężczyznach. Czy są szarmanccy wobec płci przeciwnej, czy wiedzą jak sprawić, by kobieta czuła się ważna i doceniona? 

Bohaterkami audycji będą kobiety, które cieszą się zasłużoną sławą, uznaniem krytyków i naszą sympatią: aktorki, pisarki, piosenkarki.

Branża IT może być tą branżą, która zatrzyma młodych ludzi w Lublinie.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Wiadomości lokalne

Kock: Na starej ''dziewiętnastce'' zmieni się pierwszeństwo przejazdu

2013-07-29 07:30 Kock

W południe zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 w Kocku z drogą krajową numer 48 w kierunku Moszczanki.


Wakacje - najgorszy czas dla zwierząt

2013-07-05 16:47 Lubelskie

W pierwszej połowie bieżącego roku na terenie województwa lubelskiego zostało wszczętych niespełna 55 postępowań dotyczących znęcania się nad zwierzętami bądź wręcz ich porzucenia.


W Kozłówce... zabytkowo

2013-04-18 07:08 Kozłówka

18 kwietnia obchodzimy Dzień Ochrony Zabytków. Uczniowie ze szkoły w Kamionce w powiecie lubartowskim wezmą udział w zajęciach w pracowni konserwatora zabytków.


Kobieca Ruda Huta

2013-03-10 20:48 Gmina Ruda Huta

Były życzenia, słodkie upominki i występy lokalnych zespołów artystycznych. W Rudzie Hucie w powiecie chełmskim odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Samorządowcy dziękowali kobietom za działania na rzecz gminy.


Strona 1365 / 1365