Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie zaprosiło nas na monodram wg opowiadania Witolda Gombrowicza pt. „Dziewictwo”, w wykonaniu Aliny Czyżewskiej.

W programie między innymi poznamy produkty regionalnych Lubelszczyzny, wyrabiane od pokoleń i zarejestrowane na ministerialnej Liście Produktów Tradycyjnych.

W programie między innymi zajrzymy do Parku rekreacyjnego, który powstał w Niemcach. Tu czynnie mogą wypoczywać zarówno najmłodsi jak i dorośli mieszkańcy gminy.

Remontują mieszkania i pomagają w trudnej sytuacji - tak działają młodzi ludzie z Akademii Młodzieżowej, która powstała z inicjatywy Fundacji 'Szczęśliwe Dzieciństwo'.

Rozpoczął się nabór do lubelskich przedszkoli. O naborze, jego etapach i liczbie miejsc w lubelskich przedszkolach porozmawiam z Barbarą Czołowską, wicedyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego.

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

5/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.