Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Sobotnie, majówkowe, bo kwietniowo-majowe, i przede wszystkim rockowe granie na starą oraz najnowszą nutę w wykonaniu m.in. Lynyrd Skynyrd, Gov't Mule (na zdj.), Petera Greena, Turtles, Erika Claptona, a także polskich wykonawców od Skaldów i Klanu do...

Grzegorz Jędrek pojawi się w studiu 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej' po raz ostatni przed festiwalem 'Miasto poezji'. Zdradzimy dwa ostatnie nazwiska poetów, których słuchacze będą mogli zaprosić do domu podczas tego wydarzenia.

Miłośnik nurkowania i trener osób niepełnosprawnych sam po wylewie staje się osobą nie w pełni sprawną, a mimo to pragnie nurkować. Chce zejść na sto metrów głębokości, na co nie wszyscy chcą się zgodzić.

Wspomnimy kwiecień z M.Davisem oraz ubiegłotygodniowy koncert w Lublinie M.Katche. Posłuchamy nowej muzyki M.Fortuny, a także piosenek z właśnie wydanego przez Polskie Radio podwójnego albumu W.Warskiej, zaś - na zakończenie, jak zwykle w tym roku -...

Dwie godziny niezwykłych atrakcji i co najmniej 110 powodów, by przyjść 3 maja na plac Fryderyka Chopina w Puławach!

Zostali zesłani na Syberię, potem wraz z armią Andersa przeszli szlak, by trafić do Afryki, a potem do Anglii. W tej tułaczce towarzyszyły im ważne dokumenty i zdjęcia, dzięki którym mieli nadzieję odzyskać opuszczony majątek.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W niedzielne popołudnie jak zwykle zaprezentujemy fragmenty najciekawszych albumów ostatnich tygodni (między innymi Tima Buckleya , Erica Bella i Birdy) a także przypomnimy nagrania sprzed lat, nieco zapomniane ale na pewno warte odkurzenia.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.