Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

W sobotę 20 grudnia między innymi powiemy o przygotowaniach do świąt i sprawdzimy czy zmniejszyła się ilości kradzieży choinek w lasach.

W Jaśku przygotowania do wigilii i spotkanie przy choince. Nie zabraknie gości - Alicji Barton i aktora z Teatru Andersena.

W trosce o nowoczesną edukację uczniów nauczyciele sami piszą projekty. Dzięki temu wyposażyli szkołę tak, że wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców jako potencjalnych pracodawców.

Czym urzekają lubelskie lasy? Czym zachęcają turystów i jak edukują dzieci i młodzież?  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie świętuje 70-lecie.

Dziś przede wszystkim proponuję 'przedkolędy', a więc utwory, które opowiadają o tęsknocie za domem rodzinnym, pragnieniu spotkania najbliższych oraz zawierają wspomnienia związane ze świętami sprzed lat.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

4/5°C

Urzędy przyjmą na staże 100 osób

Wiadomości    Dodano: 2007-03-14 18:47 | Aktualizacja: 2014-12-20 07:27

Najpierw staże, potem może praca - samorządy województwa i Lublina wprowadzają nowy program pod hasłem 'Samorząd Przyszłością Młodych'. POSŁUCHAJ...

Do urzędów zostanie przyjętych na staże około 100 osób, połowa z nich może potem liczyć na zatrudnienie - mówi pełnomocnik prezydenta Lublina Krzysztof Łątka

POSŁUCHAJ...  

Staże będą możliwe również w urzędzie marszałkowskim - zapowiada dyrektor kancelarii marszałka Michał Mulawa. Hasło 'Samorząd przyszłością młodych' na logo odwrócono 'Młodzi przyszłością Samorządu'

POSŁUCHAJ...  

Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej www.staze.lubelskie.pl
MaG

Radio Lublin przez internet

fot. Marcin Przepiórka