Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Wiele mówi się o banerach reklamowych szpecących miasto, ale to nie jedyny problem. Okazuje się, że nawet producenci gontów, dachów czy cegieł umieszczają na swoich plakatach zdjęcia kuso ubranych pań.

W piątkowej audycji „Bez makijażu” wsiądziemy na rower i wyruszymy na wyprawę! Będziemy gościć Lubelski Klub Turystyki Kolarskiej 'Welocyped'

 W programie powiemy o działalności agencji zatrudnienia. Dowiemy się czym się zajmują, jak i kto można skorzystać z ich usług oraz jak sprawdzić czy działalność danej agencji jest legalna.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Po godzinie 13:00 porozmawiamy z Andrzejem Mazurem - grającym na klarnecie muzykiem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej, który jako solista wystąpi podczas dzisiejszego koncertu, z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej.

Wygląda na to, że z portugalskich podróży przywiozłam dla Państwa nie tylko płyty, ale także słońce. Dziś mnóstwo nowości i premier: Fred Martins - Brazylijczyk z Santiago de Compostella, Cristiana Aguas z Portugalii, Couple Coffee - brazylijski...

 W pierwszej godzinie transmisja koncertu Marcina Stycznia w Studiu Koncertowym Radia Lublin, a w drugiej - jak zwykle co dwa tygodnie - piosenki nie z pierwszej ręki, a wśród nich covery z dziś opublikowanych płyt Boba Dylana (na zdj.) oraz Erika...

Historyczne dziedzictwo Puław związane z rodem Czartoryskich w reportażu 'W cieniu czartoryskich topoli' już w sobotę tuż po 11.00 w „Kalejdoskopie regionalnym”.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

 

19/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.