Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

 

Co łączy skoki do wody z wysokości i fotografię wojenną? Odpowiedź brzmi: Krzysztof Miller.

Sprawdzian dla szóstoklasistów już za niecały tydzień. O tym, jak będzie wyglądał opowiedzą dyr. Marek Woźniak oraz Elżbieta Czegus i Aneta Gajda ze szkoły Podstawowej nr 29 w Lublinie.

Programy wsparcia i pomocy miasta dla osób niepełnosprawnych - z udziałem Pani Moniki Lipińskiej, zastępcy prezydenta Miasta Lublin d/s Społecznych (na zdjęciu).

Dzisiejszą Noc Aligatorów wypełnią nagrania Aerosmith, Cream, UFO czy Grateful Dead. To wszystko za sprawą nowych wydawnictw czy tras koncertowych.

Lubelski freestyle’owiec wraca z nowym wydawnictwem zatytułowanym „Serce Do Lodu”. 

Drodzy, szanowni i kochani rowerzyści zaprzyjaźnieni (od dawna, teraz, w niedalekiej przyszłości?) z Radiem Lublin, w wyniku podszeptów i sugestii, a także przewidywanych rodzinnych wyjazdów na Wielkanoc, proponuję przeniesienie kwietniowej wyprawy...

Uwaga, PREZENTY! Specjalnie dla słuchaczy Radia Lublin najnowsza płyta oraz bilety na dzisiejszy koncert zespołu Osada Vida! Dziś będzie rockowo... oczywiście zespół pojawi się w studio z najnowszym albumem oraz z najnowszym wokalistą i gitarzystą,...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.