Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

W poniedziałkowej 'Akademii aktywnych' pomówimy o sobotniej, nocnej Trzeciej Dysze do Maratonu. Kto wygrał w hali Globus, jaka była specyfika zawodów, jak biegło się biegaczom tuż przed północą z soboty na niedzielę? - O tym w Radiu Lublin w...

Na jej operację w Stanach Zjednoczonych zbierał cały Lubartów, akcję wsparł też finansowo papież Franciszek - mała Julka Piskorska (na zdj.) wróciła i już samodzielnie chodzi.

W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Anny Kaczkowskiej pod tytułem 'Życie z piętnem czarnego barona'. 65 lat temu, wydany został rozkaz numer 008 marszałka Polski Konstantego Rokossowskiego. Dotyczył on zasad wcielania do Wojskowego Korpusu...

Kolejna 'Bitwa o kulturę' w Teatrze Starym w Lublinie rozegrała się pod hasłem 'Świat sztuk zapomnianych'. Gośćmi Łukasza Drewniaka byli Jacek Sieradzki i Jacek Kopciński.

Ostatnio na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta Megadeth (na zdj.) „Dystopia”. Dzisiaj w audycji chciałbym przypomnieć rejestrację jednego z koncertów zespołu.

Istnieją takie sytuacje sporne, w których nie obejdzie się bez udziału rozjemcy czy negocjatora. O ich roli porozmawiam z dr. Piotrem Kwiatkowskim.

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

Tym razem w roli głównej niezwykle interesujący kwartet Baroness, który przedstawi fragmenty swojej najnowszej płyty.

Czym jest Internet rzeczy (Internet of Things)? Jak zmienią naszą codzienność przedmioty podłączone do sieci? A może to już się dzieje? O rozwiązaniach przyszłości będę rozmawiać z prof. dr. hab. inż. Jerzym Lipskim z Politechniki Lubelskiej.

 

4/5°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.