Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jaś Karwowski, chory na groźny nowotwór dziecięcy - siatkówczaka, poleciał na leczenie do Stanów Zjednoczonych. W środę, 14 stycznia szczęśliwie wylądował w USA. Czuje się dobrze.

Audycje naszej radiowej koleżanki Małgorzaty Żurakowskiej o tematyce medycznej zostały najwyżej ocenione w organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia ogólnopolskim konkursie „Dziennikarz Medyczny roku 2014” w kategorii 'audycja...

W dzisiejszej audycji z cylku Piątek Na Czasie funkowi goście z Puław czyli grupa Yummy Mummy (na zdj). A w drugiej godzinie naszego spotkania wrócimy do albumu 'The Moust Famous Man Nobody Ever Heard Of' autorstwa poznańskiego tria The Ploy. No i będzie...

W Leśnym Wędrowaniu między innymi powiemy o tym w jaki sposób dokarmiać ptaki, by im pomóc a nie szkodzić.

W dzisiejszym „Jaśku' przepisy na niespodzianki dla babci i dziadka, czyli wizyta małych kuchmistrzów z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”, wraz z panią Jolantą Palusinską, a po 9:00 spotkanie z Danielem Iwankiem (na zdj.) - mistrzem...

Już na wiosnę zostanie otwarty cały niezwykły, interaktywny kompleks. Będzie to hit nadchodzącego sezonu. Oczyma wyobraźni spróbujemy zobaczyć, co będzie się działo w laboratoriach i na kreatywnym skwerku.

W programie 'Apetyt na radio' zaprosimy na zwiedzanie Lubelszczyzny w poszukiwaniu zabytków z okresu renesansu lubelskiego.

W audycji: relacja z meczu ekstraklasy koszykarek AZS UMCS Lublin - Basket Gdynia, o zawodach w narciarstwie biegowym 'Bieg na igrzyska', które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim, rozmowy przed szlagierowym spotkaniem ekstraklasy piłkarek ręcznych:...

W programie premiera jednoaktówki Aleksandra Fredry 'Świeczka zgasła', opowiadającej o tym, co może się wydarzyć, kiedy pocztowa kareta spadnie z mostku do wody i dwojgu ludziom przyjdzie spędzić noc w leśnej chacie.

 

9/10°C

Uniwersyteckie Targi Kosmetyczne w Lublinie

Wiadomości    Dodano: 2006-11-08 08:16 | Aktualizacja: 2015-01-17 08:17

Pokazy makijażu, manicure’u i fryzur, do tego prezentacje firm produkujących kosmetyki. Tak będzie dzisiaj i jutro w Lublinie podczas trzecich Uniwersyteckich Targów Kosmetycznych.

Organizujący je Wydział Chemii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w taki właśnie sposób będzie propagował studiowanie na kierunku 'Chemia środków bioaktywnych i kosmetyków'. Będzie można między innymi zobaczyć najnowsze fryzury ślubne i biurowe, a także zrobić sobie makijaż - do pracy czy ślubny. Imprezy targowe w budynku Dużej Chemii przy Placu Skłodowskiej potrwają do 18.00.
 
SkoMar
 
Radio Lublin przez internet