Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj w roli głównej znakomity wokalista Glen Hughes (na zdj.), który wczoraj świętował swoje sześćdziesiąte piąte urodziny .

Kierowcy 'pod wpływem' są wciąż sprawcami groźnych zdarzeń na drogach regionu. Policja zatrzymuje ich coraz częściej po informacjach od świadków.

Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zaprasza Słuchaczy na podlaską wyprawę. Nasz wóz satelitarny pojawi się w zabytkowym,XVII-wiecznym zespole pałacowo–parkowym.

O modzie na sport, która dotarła już do Polski (choć wg najnowszych badań ćwiczy regularnie tylko około 8% mieszkańców naszego kraju), opowiedzą klubowicze i trenerzy jednej z lubelskich siłowni i klubu fitness.

W programie o tajnikach cyfrowego radia opowie dr Rafał Stęgierski z Zakładu Technologii Informatycznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Dzisiaj proponujemy trochę powtórek z ciekawych albumów nie tylko ostatnich miesięcy. W programie pojawią się między innymi: Sunstorm, Slipknot, Wylde i Riadohead (na zdj.).

 W „Halo Kultura” rozdamy zaproszenia na koncert SBB w Lublinie. Z Arkadiuszem Kaźmierakiem porozmawiamy o zespole Rysy, który w tym tygodniu pojawi się w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.