Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Literackie nowości z muzyką w tytule i treści m.in. „Blues z kapustą' Jana Chojnackiego, a także biografie Keitha Richardsa (na zdj.) i The Doors. Odnotujemy także powrót popularności (mody?) na śpiewane wersje wierszy nie tylko K.K.Baczyńskiego,...

Jesteśmy świadkami największej rotacji na polskim rynku pracy w historii! Nie boimy się już szukać lepszych warunków zatrudnienia i nie obawiamy się zmiany pracy. Jak wynika z badania „Monitora Rynku Pracy” od początku roku 29 proc. Polaków...

W wakacyjnym klimacie spotkamy się, aby miedzy innymi porozmawiać o tym, jak i gdzie można wypoczywać w mieście? Nie tylko w samym Lublinie, ale i w Zamościu, Włodawie i Chełmie.

 W „Historii bez patyny” kilka dni przed 22 lipca, a więc datą ściśle związaną z istnieniem Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, przypomnimy audycję Mariusza Kamińskiego pod tytułem „PRL z bliska i daleka”.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

Marcin Kydryński był gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. W programie opowiemy o tym, że można odnaleźć siebie w wierszu chińskiego poety sprzed trzech tysięcy lat i w pejzażu somalijskiej pustyni, a także o tym, że dobrze...

Bilety są do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin! 

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.