Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Druga połowa sierpnia to najgorętszy okres na rynku wynajmu mieszkań. Jak ta sytuacja wygląda w Lublinie, czy studenci już znaleźli lokum na kolejny rok akademicki?

Dziś w wakacyjnym wydaniu „Bez makijażu” spotkania z ciekawymi gośćmi. Dowiemy się jakie miejsce na Lubelszczyźnie zachwycają Krzysztofa Cugowskiego (na zdjęciu) czy Piotra Selima.

Lubelski Żmigród to fragment miasta, który trzeba opowiedzieć - mówi Tomasz Pietrasiewicz z Ośrodka „Brama Grodzka - Teatr NN”. W poniedziałkowej „Historii bez patyny” przypomnimy reportaż o tej części miasta.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Urszula Dudziak była gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. W programie przypomnimy fragmenty spotkania.

 

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

 

19/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.