Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

SPEKTAKL GRANY PO RAZ PIĘĆDZIESIĄTY!

Właśnie ruszyła kampania Narodowego Banku Polskiego 'Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz'. Warto mówić o tej kwestii, ponieważ nie maleje liczna oszustw tego rodzaju.

Spotkanie promocyjne specjalnego numeru „Pisma Folkowego”, który jest poświęcony kulturze Lublina i Lubelszczyzny, odbędzie się w piątek w Instytucie Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS.

W programie powiemy między innymi o żywności ekologicznej, która jest produkowana w naszym regionie.

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

23-letnia podróżniczka i dziennikarka - Patrycja Borzęcka - wróciła niedawno z samotnej wyprawy do Iranu. Nie była to jej pierwsza podróż do miejsca, w którym - jak się powszechnie uważa - młoda samotna kobieta narażona jest na niebezpieczeństwo.

 

W niedzielę 29 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': Stanisław czyta Norwida, Zosia mydli oczy kapustą, Wiesława zapobiega nieszczęściu, Lucjan przynosi...

Gala podsumowująca kolejny rok funkcjonowania Karty Dużej Rodziny w Lublinie i konkursu na miejsca przyjazne rodzinie właśnie odbyła się w Lublinie. I o sytuacji rodzin, nie tylko 3+ porozmawiamy w audycji z cyklu 'My rodzice'.

 

2/3°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.