Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Max w połowie lat 80. skorzystał z zielonej karty i pojechał do Stanów Zjednoczonych na kilka miesięcy dorobić się. Za oceanem został jednak o wiele dłużej, aby wcielić w życie swój amerykański sen o sukcesie i dobrobycie.

Azoty Puławy walczą o brązowy medal mistrzostw Polski piłkarzy ręcznych. Ich przeciwnikiem jest MMTS Kwidzyn, a po czterech meczach w rywalizacji play-off jest remis 2:2. O wszystkim zadecyduje środowe spotkanie w Puławach. Jakim wynikiem się...

Losy Iraku i Syrii na początku XXI w. to dramat ludzi, a także bezcennych zabytków o światowym znaczeniu, Niszczone są świątynie, meczety, klasztory i stanowiska archeologiczne, w tym miejsca zabytkowe wpisane na Listy Światowe Dziedzictwa Kultury UNESCO.

W programie przede wszystkim utwory J. J. Cale'a, które stanowią inspirację dla innych wspaniałych. Posłuchamy również wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Sławomira Zygmunta (nowa płyta Polskiego Radia).

Dziś na naszej nocnej radiowej antenie spotkanie z ks. Mariuszem Lachem.

19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. Jest to nieoficjalne święto, wymyślone przez przedstawicieli jednej z fundacji ekologicznych. Jego celem jest zwrócenie naszej uwagi na to, jak wielkie znaczenie może mieć dobry uczynek w życiu.

Muzyczną podróż w czasie odbędziemy z bohaterami cyklu organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”. Podczas wieczornego koncertu na scenie wystąpi trio, które zabierze słuchaczy w epokę romantyzmu: Anna Kabulska, Dymitr Harelau....

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.