Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdjęciu) z Polskiego Radia Lublin zatytułowany 'Na jednym wózku' został jednym z dwóch, które będą reprezentować radiofonię polską podczas Międzynarodowego Konkursu Premios Ondas w Hiszpanii.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Czym zachwyca Zwierzyniec? Do serca Roztocza Państwa zaprosimy. Moi goście opowiedzą o atrakcjach tego miejsca, które od lat przyciąga turystów z całej Polski.

Co widać na sierpniowym niebie? O tym mówić będziemy w reportażu Moniki Malec 'Łowcy gwiazd'. Bohater reportażu Józef Baran od dziecka interesuje się astronomią.

Rok szkolny tuż, tuż. Dla rodziców to okres dużych wydatków.

'Leśne lato...' z Nadleśnictwa Janów Lubelskim będzie ostatnim spotkaniem tegorocznego cyklu.

Są młodzi, pracowici i wiedzą czego chcą w życiu zawodowym. Wykorzystali unijną bezzwrotną dotację na założenie działalności gospodarczej, bo koledzy też to zrobili.

 

28/29°C

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.