Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

O otwarciu wystawy z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich opowie Krystyna Rybicka. Ekspozycja nosi tytuł 'Kto ty jesteś?' a zapraszamy na nią do Filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Łopacińskiego przy ul. Braci Wieniawskich 5...

W programie między innymi będziemy odkrywać tajemnice mleka. Jakie ma wartości odżywcze i czym się różni np. mleko UHT od zwykłego pasteryzowanego, sprzedawanego w butelkach.

Ogromnej wielkości pająki, budzące przerażenie, żmije, ameby oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy tropików pod Andami - to rzeczywistość, do której musi się przyzwyczaić wysłany na misję ksiądz z Polski.

O takiej przedsiębiorczości, która rodzi się z chęci wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Rozmowy z dziećmi o domowym budżecie? - są możliwe. Przekonają się Państwo, słuchając pierwszego odcinka cyklu 'Ola, Olek i… ekonomia'.

Dziś w Nocy Aligatorów pojawi się kilka nagrań z okolic krautrocka (My Solid Ground, Missing Link). Dinozaurów rocka będą reprezentować Lynyrd Skynyrd, Jethro Tull, The Rolling Stones.

 

17/18°C

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.