Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Rusza letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Dzisiaj w programie miedzy innymi nagrania koncertowe grup, których muzycy świętują swoje urodziny . Przypomnimy rejestracje Pearl Jam (Stone Gossard - na zdj.), Soundgarden (Chris Cornell) i Simple Minds (Michael McNeil).

W programie między innymi odwiedzimy Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu w powiecie bialskim, gdzie powstała mała pracownia garncarska.

Woda, soki a może zimne piwko? Co najlepiej pić w czasie upałów? Bo pić - i to całkiem sporo - bez wątpienia trzeba.

Agata Kozak z Muzeum Wsi Lubelskiej odwiedzi nas by zaprosić na żniwowanie, pokazy dawnych zawodów i umiejętności, a także by zachęcić do zostania wolontariuszem w muzeum. Podobno wiąże się to z dobrą zabawą i kreatywnością.

Chociaż wędrówki są klasycznym sposobem aktywnego spędzania czasu w górach, to można po nich także biegać, o czym rozmawiamy z Justyną Grzywaczewską i Piotrem Książkiewiczem - organizatorami cyklu biegów City Trail, którzy w czasie wolnym...

Do wyborów parlamentarnych zostało niespełna 100 dni. Trzeba przyznać, że chyba nigdy wcześniej w Polsce kampania nie była tak barwna, a wynik wyborów tak nieprzewidywalny.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.