Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dziś w programie kilka nagrań Black Sabbath (urodziny Billy'ego Warda) i koncertowe utwory The Allman Brothers Band z wydanego ostatnio albumu. Poza tym klasykę rocka będą reprezentować Hawkwind, Neil Young i Franka Zappa.

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Rozpoczęły się Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2016. W „Wiecznym studencie” usłyszycie relację ze środowego korowodu studenckiego, który przeszedł ulicami Lublina. Przedstawimy też bieżące doniesienia z terenów zielonych Politechniki...

Każdej wiosny jesteśmy narażeni na ukąszenia przeróżnych małych stworzeń. Czy mają Państwo świadomość, że każdego roku atakuje nas ponad dwieście gatunków owadów? Co gorsza zaczyna się również sezon na alergie. Kichamy, prychamy i nie...

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.

Wiadomości


Sonda dnia

Głosuj na książkę reporterską 2015 roku: