Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dary zebrane podczas wczorajszej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów w ramach radiowej XXIII Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę' - trafiły do magazynu. Ubrania, zabawki, wózki, książki i żywność - wszystko jest teraz...

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Dzisiaj w nagraniach koncertowych, które w znakomity sposób weryfikują umiejętności muzyków usłyszymy wykonawców z różnych „szufladek” . Między innymi pojawią się : Paradise Lost (na zdj.), Popa Chubby, Pete Hook, John Illsley i No-Man.

Jedna trzecia Polaków uważa bicie dziecka za jedną z metod wychowawczą. Ruszyła kampania przygotowana przez Rzecznika Praw Dziecka 'Bicie - czas z tym skończyć'. Dlaczego społeczna akceptacja dla kar cielesnych spada tylko nieznacznie?

Niebieska Wróżka w ramach przygotowań do 'Mikołaja' - czyli odwiedzi nas Justyna Domaszewska z Kabaretowej Chatki, aby zaprosić Państwa na występ ośmiu najlepszych polskich kabareciarz-solistów, bo już czas na stand-up w Lublinie.

'Rozmowy przed lustrem' to projekt wymyślony przez lubelską projektantkę Jolę Szalę. Jak polubić siebie? Dlaczego ubiór czy dobra fryzura pozwalają nabrać pewności siebie?

Charakterystyczna wokaliza w piosence 'Pomóż sobie przetrwać zimę' to zasługa Tomasza Korpantego. Po godzinie 13:00 rozmawiamy z wokalistą o jego udziale w nagraniu wykonanym przez lubelskich artystów dla akcji 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę'.

Dwudziestoletni Daniel większość czasu spędza przy komputerze. Jego zdaniem, to ciekawsze niż realny świat.

W programie przedstawimy dr inż. Anetę Tor-Świątek, adiunkt w Katedrze Procesów Polimerowych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

 

Trynkiewicz mieszka pod Zamościem? Policja zaprzecza • 

Wiadomości    Dodano: 2014-02-19 17:08

Czy Mariusz Trynkiewicz, najsłynniejszy polski zbrodniarz, mógłby osiedlić się pod Zamościem? - Pyta w dzisiejszym wydaniu „Tygodnik Zamojski”. Tego nie wiadomo, ale - jak podaje gazeta - ostatnio pojawiły się takie plotki.

Jednak, jak wynika z wszelkich oficjalnych wypowiedzi na ten temat, lokalna społeczność nie powinna wpadać w panikę. Prasowych doniesień nie potwierdza bowiem zamojska policja. - Mówi jej rzeczniczka nadkomisarz, Joanna Kopeć... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Jak wynika z informacji zawartych w tygodniku, Trynkiewicz może mieszkać w gminie Zamość, ale też w gminie Sitno. Jednak nikt z urzędników tego gazecie nie potwierdza.


MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.