Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

Samorządy chcą wprowadzenia kaucji za plastikowe opakowania. Ministerstwo ma podobny pomysł, chce zachęcić przedsiębiorców do recyklingu.

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Zespół Ruch przy Muzyce, działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lublinie, świętuje jubileusz 20-lecia. Z tej okazji w studiu pojawia się goście, którzy zaproszą na to wydarzenia.

W programie dr Mariusz Koper opowie o nowych, modnych słowach w języku polskim oraz o tym, jak zmienia się ich znaczenie. Zaś Karolina Grochowicz-Stec powie o poprawnym sposobie przedstawiania się.

Krzysztof Nowak, lubelski bard, po długich latach picia i poniewierki stara się powrócić do życia społecznego.

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Który język jest trudniejszy: polski czy japoński? Jak Japończycy poznają polską gramatykę i literaturę? Czego uczą się w Lublinie? O nauce ponad granicami porozmawiamy w środę po 20.00.

Majowe granie na wiosenną, ale i bluesową nutę. Wśród wykonawców m.in. B. Guy, J. Walker, M. Knopfler (na zdj.), P. Nowak i inni.

To będzie niezwykła, „teatralna” podróż w eterze, a drogę jej wyznacza muzyczne fascynacje Nocnego Gościa radiowego studia Jarosława Figury (na zdj.), od 25 aktora Sceny Plastycznej KUL, z którą odbył setki teatralnych podróży po całym...

 

18/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.