Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Pamięci Doroty Gonet - zmarłej w styczniu dziennikarki Radia Lublin - poświęcony był koncert kameralny w Trybunale Koronnym z cyklu „Harmonie Starego Miasta”.

Wojciech Tochman i Marcin Kącki (na zdj. z Agnieszką Krawiec) - jedne z najgłośniejszych nazwisk polskiego dziennikarstwa i reportażu - gościli w Lublinie w ramach I Festiwalu Reportażu.

 W programie powiemy o zainteresowaniu kształceniem w zawodach związanych z rolnictwem. Pomówimy też o zastosowaniu siarki w uprawie rzepaku.

Czy już nie opłaca się produkować smacznego i zdrowego pieczywa? Dlaczego coraz częściej długo zastanawiamy się w sklepie przed pólkami z pieczywem, co kupić? Mrożone ciasto, spulchniacze, ulepszacze smaku. A gdzie smak prawdziwego chleba, który na...

Dziś w audycji „Bez makijażu” nie tylko o prognozach pogody. Naszym gościem po 11:00 będzie specjalista od meteorologii, pan Grzegorz Kołodziej. Zaś miłośnicy tańca przekonają nas o tym, że dodaje on sił, radości i pogody niezależnie od wieku.

Nagrodę Prezydenta Lublina za najlepszą książkę reporterską 2015 zdobył Wojciech Jagielski (na zdj.) za publikację „Wszystkie wojny Lary”. Nagroda, statuetka Kryształowa Karta Polskiego Reportażu oraz 11 tys. złotych, wręczona została podczas...

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Na antenie Radia Lublin i TVP 3 Lublin już teraz ruszyło Studio Światowych Dni...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 Po godzinie 13:00 wrócimy do niedzielnego koncertu w Trybunale Koronnym, który odbył się w ramach cyklu „Harmonie Starego Miasta”. Jednocześnie poświęcony był pamięci zmarłej 26 stycznia 2016 roku dziennikarki Radia Lublin Doroty Gonet.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.