Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu w klinice w Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się leczenia Jasia Karwowskiego. Chłopiec ma 18 miesięcy i walczy ze złośliwym nowotworem oka.

Gospel Rain w porządnym składzie wyruszył w kolędową trasę i przy okazji odwiedzi też nasze studio (może jedynie reprezentacja), by zaprosić na koncert w Lublinie, to już w tym tygodniu.

Tzw. pigułka 'dzień po' czyli ella One będzie dostępna w Polsce bez recepty. Czy to dobra decyzja?

Zapraszamy na nadzwyczajny koncert kolęd i pastorałek pt. Gospel Rain dla wolontariuszy i darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Audycje naszej radiowej koleżanki - Małgorzaty Żurakowskiej o tematyce medycznej zostały najwyżej ocenione w ogólnopolskim konkursie „Dziennikarz Medyczny roku 2014”, w kategorii 'audycja radiowa', organizowanym przez Stowarzyszenie 'Dziennikarze...

W Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie dyrekcja zdecydowała się wprowadzić w ramach zajęć profilaktyczne warsztaty psychologiczne dotyczące emocji uczniów, nauczycieli i rodziców.

W programie „Meandry Nauki” o energetyce odnawialnych źródeł energii. To jeden z kluczowych kierunków badawczych przyszłości.

Dzisiaj w roli głównej brytyjski duet Royal Blood , którym zachwyca się sam Jimmy Page!!!

W 'Halo Kultura': obszerna relacja z wernisażu zorganizowanego w Zakładzie Malarstwa 'Nie Do Odrzucenia'.

 

3/4°C

Tragiczny wypadek w Lublinie

Wiadomości    Dodano: 2007-12-29 14:04 | Aktualizacja: 2015-01-20 11:02

5 osób zostało rannych w wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Monte Cassino i Armii Krajowej w Lublinie. Wszystkie poszkodowane w zderzeniu Seata Ibizy i Citroena Berlingo osoby zostały przewiezione do szpitala.

Ruch w miejscu wypadku wciąż jest zablokowany, kierowcom radzimy omijać, przypomnijmy - skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i Monte Cassino. Kierowców wjeżdżających do Lublina krajową drogą numer 19 od strony Rzeszowa ostrzegamy aby nie wjeżdżali w ulicę Armii Krajowej. Na razie nie wiadomo co było przyczyną zderzenia samochodów. Pogoda i warunki jazdy są w regionie bardzo dobre. Świeci słońce i jest sucho.

SkoMar