Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Znamy wyniki konkursów reportażowych imienia Jacka Stwory. W konkursie stypendialnym dla młodych reportażystów radiowych wyróżnienie otrzymał Mateusz Sadowski (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin. 

Poniedziałkowy wypadek, do jakiego doszło w Lublinie, każe nam po raz kolejny zadać pytanie o bezpieczeństwo pieszych i sposoby karania pijanych kierowców.

podkastON.eu to spełnienie marzenia o słuchaniu pasjonujących historii - mówi jego założyciel, Łukasz Kucharski. O platformie ON, o rozmowach, emocjach i jeszcze o tym, co ma z tym wspólnego Dziadek naszego gościa porozmawiamy w programie.

W programie odkryjemy tajemnice pieczywa. Powiemy, co jest podstawą wypieku dobrego chleba. Jakie są rodzaje pieczywa i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

W programie 'Reportaż cafe' mamy dla Państwa audycję 'Wyprawka' autorstwa Moniki Malec, która dotyczy projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Homo Faber.

Na Starym Mieście w Lublinie jest 'Zielony zakątek', w Zamościu - Centrum Wystawowe 'Szachy świata'. Te interesujące miejsca powstały, bo wcześniej właścicielki straciły pracę w szkołach i były bezrobotne. W ramach własnych projektów, na które...

 

 

W niedzielę 22 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym drugim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek' m.in. o tym: że jak ktoś nos ma w chmurach, to bliźniego nie zrozumie, co ma wspólnego król Ćwieczek z...

 

9/11°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.