Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Brązowy Medal 27 Festiwalu Radiowego Światowej Unii Nadawców URTI dla naszej radiowej koleżanki Agnieszki Czyżewskiej Jacquemet. Jury nagrodziło jej reportaż 'Przystanek - Inny'.

Przedstawiamy laureatów letniej edycji konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato':

Jubileusz Leszka Mądzika, spektakl z Muzeum Józefa Czechowicza, o którym opowiedzą twórcy - Marcin Nowak i Ludomir Franczak, zaproszenie na wystawę zdjęć Nowego Jorku wykonanych przez Macieja Nowaka oraz dyskusja o skutecznej promocji książek - to...

Reportaż Mariusza Kamińskiego (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin zdobył główną nagrodę na Festiwalu 'Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci' w Gdyni.

Natasza Ziółkowska-Kurczuk pokazała w Lublinie swój dokument zatytułowany 'Lustra Leszka Mądzika'. O filmie i jego bohaterze także opowiemy w niedzielnym magazynie.

W pierwszą jesienną niedzielę proponuję Państwu nieco chłodne, ale piękne brzmienia Tria Torda Gustavsena oraz pełne letniego jeszcze blasku nagrania George'a Bensona.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” będziemy rozmawiać o IV Kongresie Inicjatyw Europy Wschodniej, który odbędzie się w Lublinie w dniach 1-3 października.

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.