Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

'Tak jest' •  

Słuchowiska w Radiu Lublin    Dodano: 2014-09-12 11:13

Słuchowisko Agaty Koss-Dybały

fot. SzyMon

Wiele polskich rodzin dotknął problem emigracji zarobkowej. Dlatego w sobotnie wieczory zapraszamy Państwa do takich właśnie rodzin.

Najpierw będą się mogli Państwo spotkać z Karoliną, która z pomocą matki wychowuje małe dziecko, podczas gdy jej mąż Krzysztof pracuje w Anglii. Więzi między tą parą wciąż się rozluźniają. W roli Karoliny Mirella Biel, Krzysztofa - Jarosław Zoń.

Problem w drugiej rodzinie jest w pewnym sensie odwrotny: to ona - Iwona wyjechała do Włoch, by zarabiać na utrzymanie rodziny, on - Marek po stracie pracy opiekuje się trójką małych dzieci. Co przyniesie małżonkom granym przez Zuzannę Dados i Mateusza Nowaka ta swoista zamiana ról społecznych? Mam nadzieję, że zechcą się Państwo dowiedzieć.

Agata Koss-Dybała, zapraszam tuż po 20.00.

SŁUCHOWISKO 'TAK JEST'...Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.