Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

SPEKTAKL GRANY PO RAZ PIĘĆDZIESIĄTY!

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami, z tej okazji więc pomówimy o związanych z nimi wróżbach. Zastanowimy się wspólnie, czy nadal są one popularne i czy przywiązujemy do nich wagę.

W piątkowym programie 'Bez makijażu' zaprosimy na konferencję: 'Architektura - drewno - Bychawa'. „Z drewna powstały - w proch się obrócą...'. Czy taki rzeczywiście będzie los drewnianych budowli w naszym regionie? Przyjrzymy się m. in. dzwonnicy...

Znajomość prawa pracy szczególnie dla świeżo zatrudnionych osób jest bardzo ważna. O tym właśnie i możliwości pozyskania środków na poprawę bezpieczeństwa pracy porozmawiamy w audycji 'Radiowa giełda pracy'.

Nils Lofgren, były muzyk Bruce’a Springsteena, Billy Gibbons (na zdj.), Jeff Lynne, Foo Fighters to tylko niektórzy wykonawcy, jacy zaprezentują swoje najnowsze płyty w dzisiejszym wydaniu „Rockobrania”.

Gyspy Fingers, zespół Luke'a Oldfielda, z coraz większym sukcesem kontynuuje trasę po Polsce, a my przypomnimy drugi koncert z tej trasy, oczywiście ten ze studia w Polskim Radio Lublin. Zapraszamy do posłuchania, szczególnie tych, których ominęło to...

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

W najbliższym „Piątku na czasie” proponujemy między innymi: nową płytę tria z Opola Lubelskiego, o której osobiście opowiedzą jej twórcy, drugi krążek duetu z Zabrza, kilka dźwięków od kieleckiego producenta. I dużo, dużo więcej!

 

 

1/2°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.