Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Światowe Dni Młodzieży

„Światowe Dni Młodzieży powinny się dla nas wszystkich dopiero zacząć”

2016-07-31 13:29 Kraj

Msza Posłania w podkrakowskich Brzegach zwieńczyła Światowe Dni Młodzieży. Papież Franciszek ogłosił, że następne Dni odbędą się w 2019 roku w Panamie.


Ponad milion młodych na Polu Miłosierdzia

2016-07-30 19:01 Kraków

Lada moment na Polu Miłosierdzia w Brzegach pod Krakowem pojawi się ojciec święty Franciszek. Wraz ze zgromadzonymi tam młodymi ludźmi z całego świata, weźmie udział w czuwaniu modlitewnym.


   

Studio Światowych Dni Młodzieży w Radiu Lublin

2016-05-10 10:35

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3 Lublin już teraz ruszyło Studio Światowych Dni Młodzieży. 


Lubelscy celnicy pilnują bezpieczeństwa Światowych Dni Młodzieży

2016-07-28 16:45 Kraków

Celnicy z Lubelszczyzny zadbają o bezpieczeństwo w czasie Światowych Dni Młodzieży. Izba Celna w Białej Podlaskiej skierowała do Krakowa grupę funkcjonariuszy z wydziału do zwalczania przestępczości, radiowóz oraz mobilne urządzenie RTG do prześwietlania pojazdów i przesyłek wielkogabarytowych - mówi młodszy aspirant Marcin Czajka z Izby Celnej w Białej Podlaskiej. 


 

Papież Franciszek już w Polsce!

2016-07-27 16:11 Kraj

Już jest, po raz pierwszy w Polsce! Papież Franciszek wylądował w naszym kraju. Samolot z watykańską delegacją wylądował na płycie lotniska w Balicach, gdzie na papieża czekał prezydent Andrzej Duda z małżonką oraz metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz i kilkuset wiernych. 


Kraków żyje Światowymi Dniami Młodzieży

2016-07-26 16:08 Kraków

W Krakowie trwają ostatnie przygotowania do przyjazdu Ojca Świętego i oficjalnego otwarcia Światowych Dni Młodzieży. Lubelska grupa od wczoraj jest już w Miechowie, gdzie mają swoją bazę. Jak mówi koordynator diecezjalny ŚDM ksiądz Adam Bab, wszędzie czuć atmosferę radości...


 

Arena Młodych – to był radosny przystanek! (zobacz zdjęcia)

2016-07-23 21:00 Lublin

Lubelski stadion przez cały dzień oblegany był przez młodych z diecezji lubelskiej i zagranicznych gości. Kulminacyjny punkt diecezjalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży, czyli Arena Młodych to przystanek przed Krakowem. To był bardzo radosny przystanek!


 

Święto wiary i radości. 17 tys. osób na Arenie Młodych (zobacz zdjęcia)

2016-07-23 10:05 Lublin

17 tysięcy osób z różnych zakątków świata dotarło na Arenę Lublin. Stworzyli prawdziwą międzynarodową wspólnotę na diecezjalnych obchodach Światowych Dni Młodzieży. Na stadionie zgromadzili się młodzi z całej diecezji, byli też goście z różnych stron świata, w tym z Belgii, USA, Brazylii czy Filipin.


 

Międzynarodowa wspólnota – to jest najważniejsze!

2016-07-23 18:20 Lublin

Arena Lublin wciąż należy do młodych - to pielgrzymi z całego świata, przybyli do stolicy regionu w drodze na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.


Miasteczko krwiodawstwa na Arenie Młodych

2016-07-23 09:17 Lublin

Ambulans i dwa namioty i blisko 100 pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Przed Areną Lublin powstało miasteczko krwiodawstwa.


Strona 1 / 3