Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

'Zapałki Andersena' rozdane. Za nami ósma edycja tej nagrody. Tegoroczne wyróżnienie trafiło do dziennikarki Polskiego Radia Lublin, Agaty Koss-Dybały (na zdj.) oraz hotelu i restauracji 'Locomotiva' w Lublinie.

W 'Historii bez patyny' zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. 'Żyję między ludźmi'. Bohaterem audycji jest historyk, regionalista z Puław pan Sławomir Pać. Część jego rodziny zginęła w czasie rzezi wołyńskiej, a on całe...

Jak w młodej literaturze wygląda obraz wielkomiejskiego życia? Czy wielkie miasto jest współczesnym Babilonem, może Sodomą i Gomorą, czy też po prostu jest kapitalistyczną maszynką do zamieniania ludzi w bezwolne maszyny, pędzące za korporacyjną...

Tym razem w roli głównej wczorajsza jubilatka Lisa Gerard w koncertowych nagraniach Dead Can Dance, a także Jack White, który przypomni rejestracje występów pod szyldem The White Stripes (na zdj.).

Do jazdy rowerem w mieście warto zachęcać. Stajemy się zdrowsi i oddychamy zdrowszym powietrzem. 13 kwietnia rozpoczęła się akcja, której celem jest przekonanie do korzystania z roweru w mieście.

Wyjątkowe zaproszenie dla fanów kultury francuskiej i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że nimi są: Kazimierz Deryło z Alliance Francaise opowie o cyklu filmów Philippe'a Claudela i przede wszystkim na spotkanie z reżyserem.

Zainwestuj w rozwój osobisty - takie zdanie często słyszymy czy czytamy w mediach. Co to znaczy? Jak zainwestować w siebie będąc żoną, matką, babcią? Czy warto inwestować w siebie, gdy już bliżej nam do emerytury?

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.