Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Do poniedziałku 5 października 2015 roku do godziny 15.30 Radio Lublin S.A. przyjmuje wnioski w sprawie nieodpłatnych audycji, które komitety wyborcze mają prawo nadawać w okresie od 10 do 23 października 2015, przed wyborami do Sejmu i Senatu RP.

W programie relacja z jubileuszu J. Sprawki. Zaprezentujemy też 'Leksykon pisarzy i autorów Lubelszczyzny' o znaczeniu powstania tego wydawnictwa powie Stanisław Wojnarowicz oraz autor wydawnictwa - redaktor Alojzy Leszek Gzella.

W programie między innymi powiemy o uprawie ziemniaków w powiecie łukowskim i o Zrzeszeniu Producentów Ziemniaków 'Kartofelek' z gminy Stanin . Będzie też o bezpłatnych badaniach w gminach.

W niedzielę, 4 października przypada Światowy Dzień Zwierząt, rozpoczynający Światowy Tydzień Zwierząt. Celem tych obchodów jest uświadamianie ludziom faktu, iż zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa.

Dziś w 'Bez makijażu' o tym jak ważna jest pogoda ducha i uśmiech. O ludziach, dla których radość i szczęście dzieci są najważniejsze, czyli o Kawalerach Międzynarodowego Orderu Uśmiechu, do grona których dołączyła wczoraj pani Urszula...

W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Danuty Bieniaszkiewicz pt. 'Żołnierze ostatniej bitwy'. W nocy z 5 na 6 października przypada 76. rocznica zakończenia trwającej od 2 X 1939 roku bitwy pod Kockiem, stoczonej pomiędzy oddziałami polskiej...

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 

Skąd tak wielka popularność dzienników? Nie brakuje ich w księgarniach, stają się przebojami wydawniczymi.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.