Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mija 70. rocznica spalenia Wąwolnicy przez UB. Wydarzenia z 2 maja 1946 roku pamięta wielu mieszkańców miejscowości, ale dopiero dziś po raz pierwszy zorganizowano obchody.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

 2 maja 1946 roku Wąwolnica płonęła dwukrotnie. Przed południem paliło się Zarzecze, około 15.00 funkcjonariusze UB systematycznie podpalali dom po domu, zaczynając od rynku. Doszczętnie spłonęło 101 gospodarstw, ognia nie wolno było gasić.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Dwie godziny niezwykłych atrakcji i co najmniej 110 powodów, by przyjść 3 maja na plac Fryderyka Chopina w Puławach!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Lost (and Found) in Translation - tytuł Bitwy o literaturę, jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Gośćmi Łukasza Drewniaka byli Krzysztof Bartnicki, Wojciech Charchalis i Anna Wasilewska.

3 maja to dzień szczególny w naszym kalendarzu. To jedna z najważniejszych dat w historii naszego kraju. Uchwalenie Konstytucji 3 Maja stanowiło dowód na to, że Polacy potrafili wytyczać nowe drogi społecznego rozwoju. Co dziś oznacza pojęcie...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.