Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

W najbliższy czwartek - 8 października odbędzie się projekt „Myślę, więc wybieram”. Swój udział zapowiedzieli uczniowie z 10 lubelskich szkół. Około 300 osób zasiądzie na widowni w Dużym Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin przy ulicy...

W programie opowiemy o prototypach urządzeń i instalacji, opracowanych w ostatnim czasie przez naukowców z Politechniki Lubelskiej. Rozwiązania technologiczne są gotowe do wdrożenia w przemyśle.

Fanom grupy W.A.S.P. polecamy dzisiaj w programie najnowszy album 'Golgotha'. Ponadto usłyszymy m.in. jeszcze „gorące” albumy Graveyard i The Clutch.

Piotr Majczyna opowie o nowej płycie Caci Vorba, która będzie miała swoją premierę w tym tygodniu. A już teraz będzie można ją zdobyć w programie 'Halo kultura'.

W programie między innymi powiemy o Innowacyjno-Naukowym Centrum Badań Rolniczych, który powstał przy Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.

Wczoraj mieszkańcy Lublina mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w ramach XIII edycji ogólnopolskiej akcji profilatktyczno-edukacyjnej pod hasłem ''Trzecia Młodość Twojego Serca''. Organizatorzy akcji zachęcali do zmiany trybu życia,...

'Dotykam, wygrywam' to ogólnopolska kampania, która ma za zadanie zmniejszyć ryzyko umieralności z powodu raka piersi. O akcji i pomocy kobietom po amputacji powie brafiterka, Renata Skoczylas.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.