Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Motywem przewodnim będą fragmenty wydanego właśnie albumu zawierającego rejestrację koncertu poświęconego pamięci Jana 'Kyksa' Skrzeka. Poza tym m.in.: refleksje po koncercie S. Soyki (na zdj.) z W. Karolakiem w ramach XIV Festiwalu Jazzowego w...

Wystawa obrazów Jana Kantego Pawluśkiewicza można oglądać w Galerii Gardzienice. Nosi ona tytuł 'Sensy/Byty/Mary”. Twórca malowanych tuszem i żelowymi pisakami obrazów będzie gościem 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej'.

Za kilkanaście dni na ekrany polskich kin wejdzie film 'Czerwony pająk', który jest fabularnym debiutem uznanego operatora i reżysera dokumentów Marcina Koszałki. Zdjęcia w filmie są więc dopracowane do perfekcji, ale czy fabuła wystarczająco...

 XIV Jazz Festiwal w Świdniku po pierwszym i przed drugim dniem (m.in. zaproszenia na wieczorny koncert E.Urygi!), a także inne aktualności oraz wspomnienia ze świata jazzu.

 

Historię miłości na „nieludzkiej ziemi” i obietnicy spełnionej po latach być może pamiętają Państwo z nagradzanego reportażu 'Światło na stepie'. W dzisiejszym 'Drzewie rodzinnym' powrócimy do wzruszającej historii Henryki Paśnik z Lublina,...

 

W niedzielne popołudnie tradycyjnie już pojawią się nowości płytowe, a także przypomnimy słuchaczom najciekawsze płyty mijającego już roku 2015.

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.