Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 Trwa sesja. W programie zastanowimy się czy egzaminy ustne są bardziej sprawdzianem wiedzy, czy formą autoprezentacji. Z kolei o tym, jak dobrze pokazać się w sytuacji egzaminacyjnej, doradzi psycholog, Dorota Filipiuk.

Wakacje czas zacząć... wakacje i sezon urlopowy. Okazuje się, że wakacje lubimy spędzać aktywnie. To dobrze. Naukowcy dowiedli, że eksploracja nowych miejsc oraz dzielenie czasu z bliskimi zapewniają najlepszą regenerację.

Nasz radiowy wóz transmisyjny będzie stacjonował w Kazimierzu Dolnym podczas jubileuszowego 50. Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

W programie powiemy o „Lubelskim partnerstwie na rzecz aktywizacji osób młodych, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na runku pracy”, którego działalność zainaugurowano w Lublinie.,

Przed jutrzejszym koncertem Davida Gilmoura (na zdj.) we Wrocławiu przypomnimy fragmenty jego płyt solowych, a także wywiad, w którym opowiada o swoim ostatnim albumie.

W programie spotkanie z czterema niesamowicie uzdolnionymi gimnazjalistkami z Krakowa – Sumi, Skibi, Kudli oraz Błachutą, czyli grupą LOR.

Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego „Kraina Rumianku” i inne organizacje pozarządowe z naszego regionu mają bogatą ofertę.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

 

29/30°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.