Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Dzisiaj w nagraniach koncertowych przypomną się weterani rockowego grania. Między innymi usłyszymy Status Quo, AC/DC (na zdj.) i Ozzy’ego Osbourne’a. Miłośnikom bluesowego grania polecam natomiast kameralny koncert Erica Gale’a.

Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Wstęp wolny!

W programie powiemy o problemach, z jakimi borykają się lubelscy rolnicy. Będzie też o terminach składania wniosków o zwrot podatku, zawartego w cenie oleju napędowego.

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą danych? Wyciek danych z bazy PESEL, o którym zrobiło się ostatnio głośno, może dotyczyć nawet połowy dorosłych mieszkańców naszego kraju. Jest to bardzo niepokojąca informacja.

 W „Bez makijażu” sprawdzamy, czego nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce i jak zadbać o kręgosłup dzieci, które już niedługo będą dźwigać szkolne tornistry.  

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

Są parą młodych, odważnych i kochających wyzwania lublinian. Z branżą gastronomiczną związani od dawna. Ona była kelnerką w restauracji prowadzonej przez jego ojca. Oboje chcą zostać w Lublinie, widzą potencjał miasta i doceniają jak pięknie...

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

 

21/22°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.