Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W Lubelskiem gości dziś Bronisław Komorowski. Prezydent Rzeczypospolitej spotkał się z dowództwem Wielonarodowej Brygady, a później kandydat na najwyższy urząd w państwie wyruszył 'Bronkobusem' na spotkania z wyborcami w naszym regionie.

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę mieszkańców na uchwałę rady miasta w Lublinie w sprawie wprowadzenia regulaminu Ogrodu Saskiego, który zakazuje wstępu z psami.

Już wkrótce egzaminy gimnazjalne - o zmianach, przygotowaniach i oczekiwaniach z nimi związanych porozmawiam z Tomaszem Szabłowskim, dyrektorem X Gimnazjum w Lublinie.

Za kilka dni ruszają kolejne spotkania artystów Nieprzetartego Szlaku. Teatr KRUG z Moskwy ćwiczy już swój występ. O wydarzeniu i sensie arteterapii opowie pomysłodawca NS Michał Stanowski.

Gender - to z pewnością jedno z najczęściej używanych słów. I w pewnym sensie z nim związane są dwa słuchowiska, które zaprezentujemy w sobotni wieczór.

„Mechanik lotniczy nie może się mylić, bo na niebie nie ma poboczy, by w locie samolot naprawiać' - powiadają dęblińscy mistrzowie zawodu.

 

18/19°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.