Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Grażyna Lutosławska nominowana do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności. Galę Kultury, podczas której zostaną wręczone nagrody, zaplanowano w poniedziałek 23 marca.

W 'Halo kultura': Artur Barciś o pracach nad spektaklem 'Trzy razy Piaf', Magdalena Gładysz o tegorocznych gwiazdach Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej „Kody”, muzycy zespołu Miąższ o występie w telewizyjnym show 'Tylko Muzyka'.

Czy drastyczne podwyższenie stawek mandatów drogowych poprawi bezpieczeństwo? Projekt tego rodzaju zmian czeka na rozpatrzenie w Sejmie. Specjaliści przypuszczają, że nowe przepisy wejdą w życie w tym roku jeszcze przed wakacjami. Pojawiają się...

Metamorfozy Sentymentalne, czyli IV Lubelski Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego startuje w Lublinie już w najbliższy piątek. O wydarzeniu, którego gwiazdą będzie Renata Przemyk, opowie Agnieszka Stanek.

„Karmelkowy sen” to opowieść o tym, co trzeba zrobić aby spełniły się marzenia.

W audycji między innymi dokończenie relacji z meczu ekstraklasy piłkarzy ręcznych: Azoty Puławy - Śląsk Wrocław, podsumowanie występów piłkarek ręcznych MKS-u Selgros Lublin w europejskich pucharach oraz przed spotkaniem piłkarskiej...

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

W programie 'Eureka' opowiemy o klasie politechnicznej, którą chce otworzyć I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.