Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Schody”. W wieżowcu wybucha pożar, po schodach uciekają przed zagrożeniem prezes dużej firmy i towarzyszący mu strażak. Finał ucieczki jest zaskoczeniem dla obu.

Piosenki oraz utwory instrumentalne o gitarach i ich brzmieniu. A gitary będą różne, różniste - od klasycznej i akustycznej, poprzez hiszpańską, hawajską, aż do elektrycznych, których też jest całe mnóstwo...

Harmonia, której poświęcona będzie dzisiejsza audycja, ma bardzo ciekawą historię. W czasach swojej świetności ten instrument był chlubą polskiego rzemiosła instrumentalnego, doceniany i wielokrotnie nagradzany.

Na spotkanie z Teresą Budzisz-Krzyżanowską zapraszamy do 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej'.

Wyobraź sobie Lubartowską... W starym kinie, filmy dokumentalne w Instytucie Pamięci Narodowej, Kino Kabaret, Złote Mrówkojady i wiele innych wydarzeń. W ramach Nocy Kultury w Lublinie nie zabraknie projekcji filmowych - także w nietypowych miejscach....

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W audycji 'Z archiwum L' pójdziemy śladem reportażu Zbigniewa Stepka 'Był sad, czyli apokalipsa' nagranego w 1966 roku, którego bohaterem był Tomasz Poleszak, broniący zaciekle swojego ogrodu przed niszczycielską inwazją zajęcy.

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

 

23/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.