Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj coś dla lubiących rocka z myszką. Przypomnimy znakomite kompozycje Procol Harum, zarejestrowane na zamku Ledreborg w Danii w sierpniu 2006 roku. Grupie towarzyszyła Danish National Orchestra.

Czy terapia indywidualna w przypadku wyjścia z uzależnienia nie powinna wystarczyć? Dlaczego warto wziąć udział w terapii grupowej? I czym różni się ona od mityngów Wspólnoty Anonimowych Alkoholików?

Nasze domowe archiwa, stare fotografie, dokumenty, gazety mogą być cennym materiałem dla historyków i miłośników historii. Mogą też stać się dobrem wspólnym.

Zupełnie nowa propozycja wśród zajęć 'ruchowych' w Lublinie: kontakt impro czyli kontakt z drugim człowiekiem!

Mimo zabiegania, obowiązków domowych i zawodowych, mimo różnego wieku czy rozmiaru, kobiety chcą wyglądać atrakcyjnie.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Agnieszka Kłos mówi, że się spóźniła na tę historię. Świadkowie, byli więźniowie Auschwitz - Birkenau odchodzą. Czy zdąży zadać wszystkie pytania?

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 17

Wiadomości    Dodano: 2008-07-14 12:25 | Aktualizacja: 2015-01-26 23:26

Zablokowana jest trasa krajowa nr 17 Lublin Warszawa. W miejscowości Panieńszczyzna przed Jastkowem doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Ze wstępnych informacji wynika, że Opel Corsa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni, otarł się o VW, a następnie zderzył z samochodem ciężarowym Volvo i wpadł do rowu.

Krajowa trasa będzie zablokowana przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy: przez Bogucin, Krasienin i Niemce do Lublina.

TSpi