Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

W trosce o nowoczesną edukację uczniów nauczyciele sami piszą projekty. Dzięki temu wyposażyli szkołę tak, że wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców jako potencjalnych pracodawców.

Czym urzekają lubelskie lasy? Czym zachęcają turystów i jak edukują dzieci i młodzież?  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie świętuje 70-lecie.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

 

7/8°C

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 17

Wiadomości    Dodano: 2008-07-14 12:25 | Aktualizacja: 2014-12-19 16:41

Zablokowana jest trasa krajowa nr 17 Lublin Warszawa. W miejscowości Panieńszczyzna przed Jastkowem doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Ze wstępnych informacji wynika, że Opel Corsa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni, otarł się o VW, a następnie zderzył z samochodem ciężarowym Volvo i wpadł do rowu.

Krajowa trasa będzie zablokowana przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy: przez Bogucin, Krasienin i Niemce do Lublina.

TSpi