Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Rodzinne historie, powroty po latach nieobecności spowodowanej pracą nie są łatwe. Dowiodą to bohaterowie słuchowiska 'Powrót taty'. A bohaterki słuchowiska 'Dwie drogi' symbolizują dwie życiowe postawy.

W tym wydaniu „Zawracania gitar” przypomnimy dorobek znakomitego gitarzysty i kompozytora Philipa Lynotta, który - gdyby żył - obchodziłby dzisiaj 67. urodziny.

14 sierpnia w Stężycy odbył się I Festiwal Tradycji Ludowych „U zbiegu rzek' zorganizowany przez redakcję „Twojego głosu'. Zorganizowany w miesiąc festiwal okazał się sukcesem, a jego twórcy już planują kolejne przedsięwzięcia związane z...

Przed nami niedzielne radiowe spotkania. Zabierzemy Państwa na lubelską ulicę Żmigród, gdzie Społeczna Pracowania Mozaiki kończy warsztaty 'Wszystko się ułoży'. A co się układa na Żmigrodzie będzie można usłyszeć w audycji i zobaczyć podczas...

„Demakijaż” to nazwa powstającego w Lublinie festiwalu kina kobiet. Dlaczego filmy wyreżyserowane przez kobiety i o kobietach chcą pokazać organizatorzy ze Stowarzyszenia Homo Faber? O to zapytam Joannę Bednarczyk.

W najbliższy weekend (20-21 sierpnia) w Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie niezwykłe taneczne wydarzenie - „Bal u Wróżek”. Odwiedź park z całą rodziną i baw się w najlepsze!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.