Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Wszystkie lubelskie szkoły dyżurują, z opieki korzysta od kilku do kilkunastu uczniów w każdej z placówek. Powiemy też o świętach osób samotnych, chorych i ubogich.

Tym razem zaprosimy do wspólnego kolędowania, bo bez względu na zdolności wokalne, kolędy powinien śpiewać każdy. A dlaczego - to wytłumaczy nam wykładowca muzyki w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie ks. Tomasz Lisiecki. Poznamy też...

Film animowany jest coraz bardziej popularny, także dlatego, ze jest coraz lepszy. Polacy mają się czym w tej dziedzinie pochwalić. Dwa głosy, dwa pokolenia, dwaj mistrzowie: Mariusz „Wilk” Wilczyński i prof. Jerzy Kucia opowiedzą o swojej pracy...

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

6/7°C

Ślubowanie nowoprzyjętych policjantów

Wiadomości    Dodano: 2008-04-02 17:50 | Aktualizacja: 2014-12-22 17:12

W Lublinie odbyło się ślubowanie policjantów garnizonu lubelskiego. 51 młodych policjantów pomyślnie przeszło wszystkie egzaminy i zasili komendy policji w całym regionie.

Jak powiedział rzecznik komendanta wojewódzkiego Janusz Wójtowicz, testy egzaminacyjne nie są proste:

POSŁUCHAJ... 

Wśród składających dziś ślubowanie był brązowy medalista w mistrzostwach świata w taekwondo Konrad Olkiewicz. Jak powiedział zainteresowanie służbą w policji przejął od kolegów z którymi trenował, a którzy służą już w jednostkach:

POSŁUCHAJ... 

Zanim jednak zostaną skierowani do służby w komisariatach czekają ich ponad półroczne zajęcia w szkole policyjnej w Pile.

JZoń

Fot. i film KWP Lublin