Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Nie tylko rockowa muzyka filmowa na noc przed wręczeniem Oscarów, a wśród wykonawców m.in. The Beatles, M. Knopfler, Skaldowie, C. Richard z Shadowsami, zaś wśród utworów m.in. kompozycje E. Morricone.

Czytanie wierszy Wisławy Szymborskiej w Dzielnicowym Domu Kultury 'Węglin' to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Utwory noblistki czytała Irena Jun (na zdj.). Opowiemy Państwu o tym w 'Nie tylko rozrywkowej'. Zaprosimy na...

'Birdman' czy 'Boyhood'? 'Ida' czy 'Lewiatan'? Eddie Redmayne czy Steve Carell? Kto otrzyma OSCARA? Oscarowa noc już z niedzieli na poniedziałek, a my spróbujemy odgadnąć...

Radio Lublin organizuje giełdę płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio. Kolekcjonerzy czarnych i srebrnych krążków, miłośnicy dobrego dźwięku oraz osoby, które poszukują ciekawych wydawnictw, będą mile widziane w siedzibie naszego radia...

Bogumiła Nowicka (na zdj.), znawczyni kultury ludowej Lubelszczyzny i nie tylko, opowie o tradycjach swojej rodziny oraz rodzinach kultywujących tradycje w regionie lubelskim.

Jazzowa muzyka filmowa w różnych wykonaniach, m.in. K. Komedy, L. Możdżera (na zdj.), M. Davisa, zespołu Bemibek, L. Armstronga, a także kompozycje F. Chopina w jazzowych aranżacjach, zaś ramach podwójnego zakończenia - jak zwykle - E. Piaf.

Dobromiła Jankowska na co dzień pracuje w biurze Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu. A po godzinach, wieczorami, z angielskiego na polski tłumaczy książki. -Jak mówię, że robię to dla przyjemności i się przy tym relaksuję, to...

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.