Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jaś Karwowski, chory na groźny nowotwór dziecięcy - siatkówczaka, poleciał na leczenie do Stanów Zjednoczonych. W środę, 14 stycznia szczęśliwie wylądował w USA. Czuje się dobrze.

 Moda czy może prawdziwy powrót do „czarnej” płyty? To pytanie zadaje sobie wiele osób, obserwując wzrost sprzedaży klasycznego winylowego krążka.

 W środę dziennikarze zaproszeni przez Grupę Wydawniczą Foksal mogli spacerować śladami komisarza Zygmunta Maciejewskiego. W 'Wieczorze literacko-muzycznym' relacja z tego spaceru.

W najbliższej audycji znajdą się oczywiście aktualne informacje z Ukrainy.

Wśród Polaków przybywa optymistów - wynika z sondaży. Na jednego pesymistę przypada już dwóch optymistów, którzy spodziewają się w tym roku poprawy warunków materialnych...

Audycje naszej radiowej koleżanki Małgorzaty Żurakowskiej o tematyce medycznej zostały najwyżej ocenione w ogólnopolskim konkursie „Dziennikarz Medyczny roku 2014”, w kategorii 'audycja radiowa', organizowanym przez stowarzyszenie Dziennikarze dla...

Zapraszamy na nadzwyczajny koncert kolęd i pastorałek pt. Gospel Rain dla wolontariuszy i darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Lekarze i społecznicy, patrioci Paweł i Maria Jankowscy poznali się na studiach medycznych w Zurychu. W Lublinie mieszkali od 1911 roku.

W programie powiemy przede wszystkim o wadach i zaletach elektrowni wiatrowych. Będzie też sporo informacji o recyklingu.

 

3/4°C

 

2/3°C

Ślubowanie nowoprzyjętych policjantów

Wiadomości    Dodano: 2008-04-02 17:50 | Aktualizacja: 2015-01-18 16:23

W Lublinie odbyło się ślubowanie policjantów garnizonu lubelskiego. 51 młodych policjantów pomyślnie przeszło wszystkie egzaminy i zasili komendy policji w całym regionie.

Jak powiedział rzecznik komendanta wojewódzkiego Janusz Wójtowicz, testy egzaminacyjne nie są proste:

POSŁUCHAJ... 

Wśród składających dziś ślubowanie był brązowy medalista w mistrzostwach świata w taekwondo Konrad Olkiewicz. Jak powiedział zainteresowanie służbą w policji przejął od kolegów z którymi trenował, a którzy służą już w jednostkach:

POSŁUCHAJ... 

Zanim jednak zostaną skierowani do służby w komisariatach czekają ich ponad półroczne zajęcia w szkole policyjnej w Pile.

JZoń

Fot. i film KWP Lublin