Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Seniorzy świętują w Puławach • 

Wiadomości    Dodano: 2016-09-30 19:20 | Aktualizacja: 2016-09-30 17:20

Seniorzy z powiatu puławskiego mają dziś swoje święto. W Domu Chemika zorganizowano uroczystości z okazji Dnia Seniora. Były odznaczenia, występy zespołów śpiewaczych oraz kiermasze: rękodzieła artystycznego i kulinarne.

- Ten dzień ma ogromne znaczenie - podkreśla przewodnicząca puławskiego oddziału Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Ewa Dobraczyńska: - Ponieważ jest to wyraz pamięci i wdzięczności kierowany do osób starszych, którzy swoim życiem, doświadczeniem i swoją mądrością życiową wnieśli duży wkład w budowanie społeczeństwa. Oni w pełni na to zasługują, dają przykład młodym pokoleniom jak należy pielęgnować tradycję i promować kulturę regionu…  Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

W ramach oddziału rejonowego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w poszczególnych miejscowościach działa 11 kół. Organizacja na terenie powiatu puławskiego skupia około tysiąca trzystu członków.

ŁuG

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.