Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Dobromiła Jankowska na co dzień pracuje w biurze Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu. A po godzinach, wieczorami, z angielskiego na polski tłumaczy książki. -Jak mówię, że robię to dla przyjemności i się przy tym relaksuję, to...

Za nami ceremonia rozdania najważniejszych nagród w świecie kina. Będziemy mówić o oskarowej gali, ale przy okazji porozmawiamy o naszych ulubionych filmach.

W programie między innymi powiemy o obawach hodowców bydła i producentów mleka w związku ze zniesieniem kwot mlecznych.

Po sobotnim balu 'Serca dla Dzieci' sprawdzimy, które fanty zostały wylicytowane za największe pieniądze i ile udało się zebrać na pomoc podopiecznym Fundacji Oswoić Los. Olek Klepacz (na zdj.), lider Formacji Nieżywych Schabuff, który był gościem...

W 'Historii bez patyny' zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pod tytułem 'Ja lwowianka, ja puławianka'. Bohaterką audycji jest Magdalena Szubartowska. Dzisiaj ma 93 lata i pamięta doskonale wiele wydarzeń z historii regionu....

Coraz więcej mówi o autyzmie. Ale wciąż za mało. Fundacja Alpha wspiera takie osoby i ich rodziny. O Fundacji Alpha opowie dr Anna Poleszak.

Olga Tokarczuk była gościem Grażyny Lutosławskiej podczas 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Rozmowa toczyła się wokół hasła 'Podróżować znaczy pisać'.

 

W najbliższy poniedziałek zapraszamy do uczestnictwa w pokazie zdjęć i spotkaniu z Norbertem Skrzyńskim, turystą rowerowym, który w styczniu br. był jednym z uczestników pierwszego etapu sztafety rowerowej Polska-Japonia, jadącej przez Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.