Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Na naszej antenie emitujemy rocznie około 250 reportaży - opowieści o zwycięstwach i porażkach, o tym, co warto naśladować i co trzeba zmienić. Dziesiątki ludzkich historii o zwyczajnych-niezwyczajnych bohaterach codzienności, którzy żyją „tu i...

We wtorkowy wieczór powrócimy do najnowszej płyty Eagles Of Death Metal 'Zipper Down', zespołu który wbrew swojej nazwie nie ma nic wspólnego z metalowym graniem.

W 'Halo Kultura': Ewa Braun, Lech Majewski, Janusz Kapusta opowiedzą o nowym wydarzeniu na kulturalnej mapie Lublina - w Centrum Spotkania Kultur zostanie zorganizowany Festiwal Scenografii i Kostiumów.

W magazynie poznamy laureata tegorocznego konkursu Rolnik Lubelszczyzny w kategorii produkcja zwierzęca z Pawlina koło Motycza. Pomówimy też o dofinansowaniu inwestycji w przetwórstwie rolno-spożywczym.

Jak pozbyć się miłości do cukru? Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas zjada rocznie 40 kg cukru! Nie tylko słodząc herbatę, czy kawę, ale także konsumując mocno dosładzaną żywność i napoje. Ma to katastrofalny wpływ na nasze zdrowie.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy wystartował w Lublinie. Jakie produkcje pokazuje? Na ile 'tematyka żydowska' jest w Polsce wciąż żywa i aktualna? Powie Krzysztof Janiak ze Stowarzyszenia Homo Faber.

 Cielę i cielak - czy można mówić i tak, i tak? A chłopak? Czy to jest poprawny wyraz? Rozstrzygnie dr Magdalena Smoleń-Wawrzusiszyn. A Karolina Grochowicz-Stec podpowie, w jakich sytuacjach można używać slangu młodzieżowego.

Dwa lata temu mieszkańcy Lublina byli zbulwersowani faktem, że przez dwa tygodnie w pojazdach komunikacji miejskiej nazwy przystanków zapowiadane były z innym akcentem. Podniosły się gwałtowne głosy sprzeciwu, a przez media przetoczyła się fala...

W programie ciąg dalszy płyty 'Tribute to Marek Blizinski' Ewy Bem, a także inne fonograficzne nowości, wśród nich m.in. 'Slowhand at 70 - Live in Royal Albert Hall' - koncertowy album E. Claptona, 'Ziemia' T. Woźniaka i „Wir” tercetu...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.