Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin został wybrany do reprezentowania Polski w konkursie Prix Europa 2016. To największy i najważniejszy europejski festiwal trzech mediów: telewizji, radia i Internetu.

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

We wtorkowej „Akademii aktywnych” zabieramy Państwa w Beskid Wyspowy. Pozornie niewysokie pasmo górskie, położone na południe od Gorców, to wymagające szlaki turystyczne. Szczyty nie łączą się w pasma, lecz tworzą samotne „wyspy”; z...

We wtorek po 18.00 zapraszam Państwa do wysłuchania opowieści o kobiecie, która przez całe życie dążyła do tego, żeby realizować swoją pasję: układanie kwiatów, Przeszła długą i zawiłą drogę.

W programie porozmawiamy o zagadnieniach dotyczących inżynierii środowiska. Powiemy o osiągnięciach polskich naukowców w zakresie badań nad odnawialnymi źródłami energii, ochroną atmosfery, gospodarką odpadami i transportem ekologicznym. 

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

 

W „Halo Kultura” Paulina Skipirzepa specjalnie dla Państwa zapowie najważniejsze wydarzenia tegorocznej Nocy Kultury. Zaprezentujemy też relację z Wrocławia, gdzie prezentowali się lubelscy artyści w ramach obchodów roku Europejskiej Stolicy Kultury.

'Do dni dzieciństwa wraca moja myśl...' - śpiewał przed laty Niemen w piosence „Czas jak rzeka”. Do jakich momentów z młodości wracamy najchętniej?

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.