Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

 

W przededniu Niedzieli Palmowej będziemy gościć w Łukowie, który przygotowuje się do polsko-niemiecko-izraelskiego koncertu i do 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Już po raz 30. Światowe Dni Młodzieży odbywają się w wymiarze diecezjalnym, a ich obchody przypadają w weekend 27-29 marca. W Spojrzeniach przyjrzymy się więc poszczególnym wydarzeniom organizowanych podczas tych dni.

MKS Selgros Lublin przystępuje do walki o mistrzostwo Polski. W sobotę w Hali Globus podopieczne Sabiny Włodek w pierwszym meczu ćwierćfinałowym play-off podejmą KPR Jelenia Góra.

Utwory Stanisława Moniuszki, Mieczysława Karłowicza, Ignacego Jana Paderewskiego, a także muzyka filmowa Andrzeja Kurylewicza, Ennio Morricone czy Wojciecha Kilara znalazły się w programie koncertu 'Radiowa Lekcja Muzyki', który odbył się w Studiu...

W 'Teatrze bez obrazu' słuchowisko 'Bohater'. Co stanie się jeśli pewnego dnia spełnią marzenia gospodyni domowej i w jej łazience pojawi się superbohater?

Stare i nowe, bardziej i mniej rockowe, nastrojowe i wesołe 'czasowe' piosenki i utwory bez słów na kilka godzin przed zmianą czasu na letni, a poza tym zapowiedzi reedycji kolejnych płyt winylowych, przypomnienie postaci P. Dziemskiego, a także wiele...

 

8/10°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.