Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

W pierwszej godzinie Piątku Na Czasie, zapowiedzi nowych wydawnictw muzycznych oraz relacja z XI Przeglądu Zespołów Muzycznych Eksplozja, który odbywał się w ubiegły weekend w Zamojskim Domu Kultury.

W programie między innymi powiemy o przygotowaniach do wiosennego liczenia zwierzyny w lasach. Będzie też o przeznaczeniu poszczególnych gatunków drewna: dowiemy się, które z nich to drewno rezonansowe, przeznaczone na instrumenty muzyczne.

Nie tylko gry planszowe są świetnym zajęciem w czasie wolnym od szkoły czy obowiązków przedszkolaka. Zapraszam WAS do radioodbiorników , by porozmawiać o zabawach na świeżym powietrzu, turniejach sportowych i wycieczkach turystycznych, także...

Reportaż z Trzcianek w gminie Janowiec nad Wisłą o tym jak powstały 'Magiczne ogrody', o kreatywności właścicieli (lokalnych przedsiębiorców), pomysłowości współpracowników i nadziei dla gminy.

Jak zmieniał się Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie przez 95 lat? O tym porozmawiam w ramach obchodów jubileuszu LUW z wojewodami: byłymi i aktualnym, Wojciechem Wilkiem (na zdj.). Sprawdzimy, za co LUW odpowiada, co można w nim załatwić i zaprosimy...

W audycji relacje z trzech meczów: Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze w piłkarskiej ekstraklasie, Azotów Puławy z HC Vise w 1/8 finału Challenge Cup piłkarzy ręcznych oraz Pszczółki AZS UMCS Lublin z ROWEM Rybnik w ekstraklasie koszykarek.

'Lecą sobie w kulki' to opowieść dotykająca problemu epidemii orzeczeń o dysleksjach rozwojowych. W tym słuchowisku usłyszą Państwo Agnieszkę Kurkównę, Kingę Hendzel, Ewę Dados. Zaś w słuchowisku 'Tak się porobiło' wystąpią m.in. Wioletta...

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.