Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Rowerzyści zatopili zimę •  

Wiadomości    Dodano: 2014-03-23 17:42 | Aktualizacja: 2014-03-23 17:42

Około 100 rowerzystów wyruszyło z mostu Lutosławskiego w Lublinie nad Zalew Zemborzycki, by pożegnać zimę. Wyprawie i spotkaniu nad Zalewem towarzyszyło tradycyjne topienie marzanny, ale najpierw był konkurs na najpiękniejszą kukłę, symbolizującą zimę.


- Marcin Przech marzannę robił razem z mamą i babcią... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


- Pogański zwyczaj topienia marzanny, to pretekst do rozpoczęcia sezonu - mówi członek zarządu stowarzyszenia Rowerowy Lublin Jurek Storczyk... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


A jeżdżenie na rowerze staje się w Lublinie coraz bardziej popularne nie tylko jako forma aktywnego wypoczynku, ale także sposób poruszania się po mieście.


MaG

Fot. Magdalena GrydniewskaWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.