Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Historia Polki, specjalistki w dziedzinie literatury arabskiej, która kilka lat temu zdecydowała się na ślub z Tunezyjczykiem.

Dzisiaj proponujemy słuchaczom sporo muzyki spokojniejszej niż ta, która pojawia się zazwyczaj w poniedziałkowe wieczory. Między innymi usłyszymy koncertowe nagrania takich wykonawców jak: Anathema, Dead Can Dance , Alter Bridge i Phil Collins.

W 'Halo Kultura' zapowiedź koncertu Gentlemana w Centrum Spotkania Kultur, który odbędzie się w ramach cyklu MTV Unplugged.

Upału raczej nie będzie, ale, żeby miło spędzić czas, wystarczą słońce, woda i leżaki. I Radio Lublin oczywiście. Na Słonecznym Wrotkowie zachęcimy do spływów kajakowych, zrobienia tatuażu henną i... dbania o skórę nie tylko latem.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Rada Nadzorcza Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie „Radio Lublin S.A.” zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie...

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Borys Somerschaf (na zdj.) kompozytor, dyrygent chórów muzyki dawnej i nauczyciel, dwadzieścia dwa lata temu pojawił się na Dworcu Wschodnim w Warszawie.

Tym razem poznamy świat dawnych Słowian i jedną z najbardziej fascynujących dziedzin nauki, jaką jest archeologia. W Grodzisku Żmijowiska rozpoczęły się Warsztaty Archeologii Doświadczalnej.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.