Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nadleśniczy Janina Giermaz - jedyna kobieta piastująca tę funkcję w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie - jako gospodyni miejsca pokaże nam walory krajoznawcze tego Nadleśnictwa Chotyłów.

Dziś w naszym „Jaśku” śpiewamy dla naszej mamy! I o naszych mamach będziemy opowiadać. Porozmawiamy także o koncercie przedszkolaków i czytelnictwie w gminie Konopnica.

Historyczne dziedzictwo Puław związane z rodem Czartoryskich w reportażu 'W cieniu czartoryskich topoli' już w sobotę tuż po 11.00 w „Kalejdoskopie regionalnym”.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Motocyklami w Himalaje - taką męską wyprawę zorganizował Witold Palak dla siebie i swojego nastoletniego syna. I tak powstała książka. A potem kolejny raz w Himalaje pojechał z Dorotą Wójcikowską. I powstała kolejna książka... O czym?

Poznamy Julię Kubicką (na zd.) - uczennicę lubelskiego Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych, która w nagrodę za recytację prozy Władysława Reymonta została zaproszona do Kanady.

Zapraszamy do wysłuchania całości  słuchowiska na podstawie sztuki Jacka Getnera „Niespodzianka”. 

 Przede wszystkim fragmenty najnowszych, wczoraj wydanych, płyt Bob Dylana i Eric Claptona (na zdj.), a poza nimi twórczość muzyków, dla których inspiracją była literatura m.in. wiersze Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Bolesława...

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

 

20/22°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.