Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Grażyna Lutosławska (na zdjęciu) nominowana do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności. Galę Kultury, podczas której zostaną wręczone nagrody, zaplanowano w poniedziałek 23 marca.

Większość z nas uwielbia słuchać muzyki. Towarzyszy nam ona niemal wszędzie. Czasem jednak potrzeba obcowania z dźwiękami może zagrozić naszemu bezpieczeństwu. Kierowca, rowerzysta bądź pieszy używający słuchawek mogą stanowić duże...

W programie 'Bez makijażu' porozmawiamy o tym, czym jest naturoterapia i jak z niej korzystać. Naturoterapia uwalnia od stresu, to kontakt z naturą wokół nas, ale również odkrywanie jej w sobie. Jak pokierować zmianami w swoim ciele i umyśle, o tym...

W programie powiemy, co warto wiedzieć o warzywach. Dzisiejszymi „bohaterami” będą między innymi pomidory i sałata. Dowiemy się. co w sobie kryją i w jaki sposób należy je przechowywać, by były zdrowe i świeże.

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

Przedszkola, w których z radością przebywają najmłodsi. O tańcu, logopedii, angielskim z fikołkami i radości wczesnej edukacji będzie w 'Kalejdoskopie regionalnym', w sobotę tuż po 11.00.

Kiedy odbędzie się korowód studencki rozpoczynający cykl majowych imprez studenckich w Lublinie? Czy połączy on wszystkie zwaśnione samorządy lubelskich uniwersytetów? O tym goście „Wiecznego studenta” - przedstawiciele lubelskich samorządów.

Bartek, który ma 10 lat, miał marzenie o własnym laptopie. Z pomocą w jego realizacji przyszli obcy ludzie, skupieni w lubelskim Klubie Rotary. Wszystko zaczęło się od kolegi z klasy i jego mamy Edyty Sosnowiskiej, która zadała sobie trochę trudu, by...

 

8/9°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.