Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

W trosce o nowoczesną edukację uczniów nauczyciele sami piszą projekty. Dzięki temu wyposażyli szkołę tak, że wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców jako potencjalnych pracodawców.

Od godziny 12.00 do 14.30 na antenie Radia Lublin.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

 

7/8°C

Reportaż o ORP Lublin

Wiadomości    Dodano: 2007-11-08 17:37 | Aktualizacja: 2014-12-19 14:34

Lubelski Ośrodek TV pokaże dzisiaj reportaż 'Urodziny okrętu' o okręcie wojennym ORP Lublin, stacjonującym w Świnoujściu. Emisję zaplanowano na godzinę 18.43.

12 października tego roku minęła 18 rocznica podniesienia bandery na ORP Lublin. Z tej okazji przedstawiciele władz Lublina wybrali się do Świnoujścia wręczyć kapitanowi okrętu - Mariuszowi Siekierze "dowód osobisty" jednostki. Była to sporego formatu plansza, wykonana przez pracowników Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Lublinie. Miniaturę dowodu otrzymali też wszyscy marynarze okrętu. Pomysł bardzo się spodobał, bowiem po raz pierwszy w Polsce obchodzono taką "osiemnastkę" i niewykluczone, że inne załogi przejmą ten zwyczaj.
   Reportaż "Urodziny okrętu" pokazuje życie załogi i udział jednostki w manewrach. Scenariusz i realizacja filmu to dzieło Adama Kulika.

Lew