Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dotychczasowy prezes Andrzej Szwabe (na zdjęciu) i jednoosobowy Zarząd Polskiego Radia Lublin w nowej kadencji. Rada Nadzorcza naszej rozgłośni zakończyła trzeci etap konkursu na stanowisko prezesa.

Komisja preselekcyjna złożona z przedstawicieli Polskiego Radia zakwalifikowała do tego prestiżowego konkursu wyreżyserowane przez Marię Brzezińską słuchowisko pt. 'Świat nie jest dobry na serce'.

Tym razem „Piątek na czasie” będzie miał dwie twarze. Na początek ciemna strona mocy – z chłopakami z Highlow i Hoax Of Upsala będziemy zapraszać na sobotnie Thrashenalia, więc będzie bardzo głośno. Natomiast po 22.00 konkretna dawka muzyki,...

W programie między innymi odwiedzimy Zespół Ludowy „Ostrowianki' w gminie Ostrówek, którego członkowie nie tylko śpiewają, ale także tworzą palmy i rękodzieło artystyczne.

W programie między innymi poznamy zwyczaje lelka, niewielkiego ptaka leśnego o nocnym trybie życia i kamuflującym upierzeniu.

Dziś Dzień Dziecka w Jaśku!!!

Zespół 'Jarzębina' z Kocudzy (gm. Dzwola) zawsze był wierny najstarszym ludowym tradycjom, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od momentu powstanie w 1990 r. zdobywał laury na Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu....

W programie 'Apetyt na radio' zabierzemy Państwa na wycieczkę po najpiękniejszych ogrodach i parkach Lubelszczyzny.

'Wernisaże literackie Akcentu'

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.