Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dziś w 'Hey Joe' nagrania The Rolling Stones i Keitha Richardsa (na zdj.), który dziś świętuje swoje urodziny. Mike Pinera reaktywuje Iron Butterfly, dlatego wypada przypomnieć kilka utworów tego zespołu.

W programie sprawdzimy, co może zdarzyć się w autobusie lub pociągu przepełnionym studentami wracającymi na święta.

Podobno trendy w ubieraniu choinki zmieniają się co rok. Czy mamy jednak czas nadążać za nimi?

W dzisiejszej audycji jak zwykle zaprosimy Państwa na koncerty i wystawy, polecimy dobrą lekturę a także spotkamy się z zaproszonymi gośćmi - wśród nich będzie Andrzej Knap, dyrygent, który poprowadzi koncerty sylwestrowe w Teatrze Muzycznym w Lubinie.

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Rejowiec: Nikt nic nie wie, a ciepło nie płynie. Mieszkańcy ‘’Kryształu’’ wciąż marzną • 

Wiadomości    Dodano: 2012-11-28 16:19

Mieszkańcy bloków Spółdzielni Mieszkaniowej ‘’Kryształ’’ w Rejowcu wciąż nie mają ogrzewania. Budowa kotłowni nadal trwa, choć zgodnie z ostatnim terminem miała być gotowa w połowie listopada.

W domach jest zimno na ścianach tworzy się grzyb, a według ostatnich informacji - jakie docierają do mieszkańców - spółdzielnia nie dostała kredytu i nie wiadomo, kiedy ciepło do mieszkań popłynie... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Prezes spółdzielni, Marcin Tchórz, jest nieuchwytny. W rozmowie telefonicznej z nami odmówił jakiegokolwiek komentarza. Nie odpowiedział też na żadne z pytań kwitując, że 'nie życzy sobie żadnych rozmów z mediami'.


MMaks

Czytaj też:

Ciepło będzie może w grudniu, może w marcu. Przedszkolaki i mieszkańcy bez ogrzewania

Rejowiec: Mieszkańcy marzną a kotłowni brak


Fot. Małgorzata Makowska-MaksimWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.