Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W audycji powrócimy do kilku fenomenalnych albumów takich grup jak Metallica (fot.), Tool czy Limp Bizkit. Do tego kilka nowości od muzyków Phedory, Motörhead, a także post hardcorowe nagrania Hidden World.

W 'Halo Kultura' Tomasz Brzozowski z Fundacji Czułego Barbarzyńcy opowie o nowym festiwalu literackim, który na początku sierpnia odbędzie się w Szczebrzeszynie.

W programie między innymi powiemy o zagranicznych praktykach młodych pszczelarzy z Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli.

Cudze chwalimy, swego... nie tyle nie znamy, co nie dostrzegamy walorów. Wakacje to czas kiedy wyruszamy w różne miejsca na świecie, by poszukiwać „czegoś oryginalnego i nadzwyczajnego”. Tymczasem okazuje się, że niezwykłe miejsca są tuż, tuż.

W dzisiejszym wakacyjnym programie zaprosimy Państwa na letnie koncerty - między innymi festiwali Inne Brzmienia i Harmonie Starego Miasta oraz Międzynarodowy Festiwal Organowy na Czubach.

Życie jest nieprzewidywalne, a wszystko ma swój cel. Pięć lat temu wyruszyła na trekking w Himalaje. Zakończyło się to chorobą wysokościową, ale na ratunek przyszedł jej Sujan, który dziś jest jej mężem.

W programie o lubelskim oleju 'Kropla zdrowia'. To olej zachowujący wszystkie wartości korzystne dla zdrowia człowieka.

Wakacyjne zapowiedzi atrakcji koncertowych (m.in. Suwałki Blues Festiwal), a także zbliżające się premiery płytowe (m.in. trzeci solowy album W.Haynesa), a także kolejny odcinek serialu muzycznego pt. Nawet Kamienie Mają Korzenie'.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Gościem programu będzie Zbigniew Dmitroca (na zdjęciu) - poeta, prozaik i tłumacz. Towarzyszyć mu będzie Magda - malarka, jego żona.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.