Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Lubelski Żmigród to fragment miasta, który trzeba opowiedzieć - mówi Tomasz Pietrasiewicz z Ośrodka „Brama Grodzka - Teatr NN”. W poniedziałkowej „Historii bez patyny” przypomnimy reportaż o tej części miasta.

Urszula Dudziak była gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. W programie przypomnimy fragmenty spotkania.

Dzisiaj w roli głównej znakomity wokalista Glen Hughes (na zdj.), który wczoraj świętował swoje sześćdziesiąte piąte urodziny .

Kierowcy 'pod wpływem' są wciąż sprawcami groźnych zdarzeń na drogach regionu. Policja zatrzymuje ich coraz częściej po informacjach od świadków.

Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zaprasza Słuchaczy na podlaską wyprawę. Nasz wóz satelitarny pojawi się w zabytkowym,XVII-wiecznym zespole pałacowo–parkowym.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Dzisiaj proponujemy trochę powtórek z ciekawych albumów nie tylko ostatnich miesięcy. W programie pojawią się między innymi: Sunstorm, Slipknot, Wylde i Riadohead (na zdj.).

 

19/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.