Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Podsumowanie Oscarów i komentarze dotyczące filmu 'Ida' (na zdj.) oraz mowy oscarowej wygłoszonej przez Pawła Pawlikowskiego. Ocena kreacji z czerwonego dywanu w wydaniu stylistki Renaty Chmielewskiej.

Jazzowe opracowania muzyki F.Chopina (rocznica urodzin), W. Shorter ponownie w Polsce, C.Terry in memoriam oraz jazz w filmie, a na zakończenie tradycyjnie E. Piaf.

Elżbieta Chaberska urodziła się po niewłaściwej stronie barykady. Brat jej mamy zginął w bitwie o Anglię jej ojciec został na Wyspach Brytyjskich po wojnie.

We współpracy z Ogólnokształcącą Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie, Radio Lublin zorganizowało 26 lutego 2015 roku koncert z cyklu 'Radiowa Lekcja Muzyki'.

W niedzielne popołudnie proponujemy słuchaczom między innymi muzykę z serialu 'Sons Of Anarchy', fragmenty nowej płyty Imagine Dragons 'Smoke + Mirrors', a także przypomnimy album grupy Christians 'Colour' z wielkim przebojem 'Word'.

W klasztorze o. dominikanów można oglądać wystawę afrykańskich zdjęć Ryszarda Kapuścińskiego. Wystawę otwierała Alicja Kapuścińska. W 'Wieczorze literacko-muzycznym' usłyszą Państwo sprawozdanie z wernisażu. Zaś lubelska pisarka Shirin Kader...

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” porozmawiamy o ukraińskim kompozytorze Mychajle Werbyckim - autorze muzyki do hymnu ukraińskiego. 4 marca mija 200 lat od jego urodzenia. W kilku miejscach w Polsce odbędą się uroczystości związane z...

 

9/11°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.