Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie przekażemy relację z uroczystości 70-lecia Nadleśnictwa Międzyrzec. Odwiedzimy też m.in. leśnictwo Bereza. Leśniczy Stanisław Butryn opowie o tym, jak radzić sobie z kornikiem ostrozębnym, a także o tym, czy kruk - ptak leśny - pomaga...

Zapraszam wszystkich jaśkowych Słuchaczy na inauguracje na radiowej antenie Waszego święta, Dnia Dziecka! Będą konkursy, nagrody, niespodzianki,

„Panie ze dworu” to reportaż o tym, jak „Dom Nasutów” daje szansę zatrudnienia i integracji mieszkańców. W programie będziemy mówić o tym czym zajmuje się ekonomia społeczna.

Tym razem będziemy mieli apetyt na Majówkę z Bolesławem Prusem w Nałęczowie i okolicach. Tradycyjnie, już po raz szesnasty powitamy „Pana Prusa” i będziemy próbować jeździć na bicyklu.

Naszym gościem będzie Kacper Szymczak (na zdj.), który został wybrany marszałkiem Sejmu Dzieci i Młodzieży. Zanim 1 czerwca wyjedzie do Warszawy, by przewodniczyć obradom opowie, czym będą zajmowali się młodzi posłowie w najbliższą środę i...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Schody”. W wieżowcu wybucha pożar, po schodach uciekają przed zagrożeniem prezes dużej firmy i towarzyszący mu strażak. Finał ucieczki jest zaskoczeniem dla obu.

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

 

23/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.