Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę mieszkańców na uchwałę rady miasta w Lublinie w sprawie wprowadzenia regulaminu Ogrodu Saskiego, który zakazuje wstępu z psami.

Już wkrótce egzaminy gimnazjalne - o zmianach, przygotowaniach i oczekiwaniach z nimi związanych porozmawiam z Tomaszem Szabłowskim, dyrektorem X Gimnazjum w Lublinie.

Za kilka dni ruszają kolejne spotkania artystów Nieprzetartego Szlaku. Teatr KRUG z Moskwy ćwiczy już swój występ. O wydarzeniu i sensie arteterapii opowie pomysłodawca NS Michał Stanowski.

Gender - to z pewnością jedno z najczęściej używanych słów. I w pewnym sensie z nim związane są dwa słuchowiska, które zaprezentujemy w sobotni wieczór.

„Mechanik lotniczy nie może się mylić, bo na niebie nie ma poboczy, by w locie samolot naprawiać' - powiadają dęblińscy mistrzowie zawodu.

W programie 'Bez makijażu' tematy trudne i lekkie: dietetyk Anna Wrona opowie o tym, jak dzięki owocowym i warzywnym koktajlom można oczyścić organizm z toksyn; powiemy też o lubelskich obchodach Światowego Dnia Walki z Hemofilią. Makijażystka Aneta...

Galeria
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej, Lublin, 03.02.2014, fot. Patryk Mizerski