Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

W programie m.in. premierowe reportaże z wydarzeń kulturalnych w Lublinie: wystawy Marii Polakowskiej-Prokopiak w Młodzieżowym Domu Kultury 'Pod Akacją' oraz upowszechniania książki w osiedlach Sławin i Sławinek (wypożyczalnia na rowerze) przez...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

Co trzeci z nas chce wciąż pracować po przejściu na emeryturę. Wynika to z najnowszych badań, o czym informuje informuje „Puls Biznesu”. Czy praca na emeryturze to dobry pomysł?

Magiczne Ogrody zapraszają na Wielką Bitwę! W sobotę i niedzielę (27-28 sierpnia) naprzeciw siebie staną rycerze Zorana i bestie Araga! Dołączcie do jednej z drużyn i weźcie udział w wydarzeniu, które odmieni losy Magicznych Ogrodów!

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

Wstęp wolny!

Wiosna za nami, lato za nami, zbliża się wrzesień wielkimi krokami. Co możemy podarować słuchaczom w ostatnim poniedziałkowym wydaniu „Bez makijażu” w wakacje?

Galeria
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej, Lublin, 03.02.2014, fot. Patryk Mizerski