Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpocznie nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Nasza radiowa koleżanka - Agata Koss-Dybała (na zdj.), decyzją kapituły, otrzymała tytuł 'Kobiety przedsiębiorczej' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Dziś Prima Aprilis, choć to o czym będziemy mówić z całą pewnością nie jest żartem. Radio Lublin właśnie dziś oficjalnie rozpoczyna nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

Sztuka jest dla wszystkich - tak twierdzą pracownicy Galerii Labirynt, dlatego zaprosili niedowidzące dzieci do projektu pod hasłem 'Sztuka - czuje to'. Efektem pracy i nauki jest ciekawa książka, którą zdobyć będzie można w audycji 'Bez makijażu'.

Radio od czasu swojego powstania bardzo się zmieniło. Od lat 50 zmianom tym towarzyszył Adam Tomanek - legenda Lubelskiej Rozgłośni Polskiego Radia, człowiek, który sprzedał dusze swojej pracy.

W programie między innymi rozmowa z dwukrotna medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym - Sylwią Pawlak z AZS-u UMCS-u Optimy Lublin.

Jakie są związki między pieczeniem makowca a Wielkanocą? Mogą się Państwo dowiedzieć, słuchając 'Makowca' - opowieści o świątecznych tradycjach, rodzinnej pamięci i potędze smaków dzieciństwa.

 

7/8°C

Galeria
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej, Lublin, 03.02.2014, fot. Patryk Mizerski