Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Regulamin zwiedzania siedziby Radia Lublin

Załączniki    Dodano: 2013-02-18 11:30 | Aktualizacja: 2016-06-08 11:30

Regulamin zwiedzania siedziby Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Lublinie „Radia Lublin' S.A. mieszczącej się przy ul. Obrońców Pokoju 2 w Lublinie

 

1. W wycieczkach po 'Radiu Lublin' S.A. mogą uczestniczyć uczniowie, studenci oraz zorganizowane grupy osób dorosłych. Liczebność jednej grupy nie może być mniejsza niż 10 osób i nie może przekraczać 20 osób (łącznie z opiekunami). Grupy większe niż 20 osób - należy ustalić możliwość podziału. Grupy mniejsze niż 10 osób - należy ustalić, czy będzie taka możliwość.

2. Wycieczki możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

3. Planowany czas wycieczki to około 30-40 minut.

4. Termin zwiedzania należy ustalić pisemnie z wyprzedzeniem co najmniej czternastodniowym.

5. Wycieczki po Radiu Lublin S.A. są nieodpłatne.

6. Osobą odpowiedzialną za koordynację wycieczek z ramienia 'Radia Lublin' S.A. jest Ewa Mateuszuk, z którą należy uzgodnić termin i godzinę zwiedzania siedziby 'Radia Lublin' S.A. (kontakt telefoniczny 81/53-64-223, e-mail: ewa.mateuszuk@radio-lublin.pl).

7. Zwiedzający spotykają się z osobą odpowiedzialną za oprowadzanie wycieczki z ramienia 'Radia Lublin' S.A. w holu budynku Rozgłośni.

8. 'Radio Lublin' S.A. nie zapewnia możliwości wjazdu autokaru na teren parkingu Rozgłośni oraz uczestnictwa zwiedzających podczas nagrywania audycji.

9. Rezygnacja z zarezerwowanego terminu zwiedzania siedziby 'Radia Lublin' S.A. wymaga powiadomienia osoby, o której mowa w pkt 6, na co najmniej 5 dni przed planowanym terminem.

10. W sytuacji, gdy zwiedzającymi siedzibę 'Radia Lublin' S.A. są obcokrajowcy, zapewnienie tłumacza spoczywa wyłącznie na opiekunie grupy.

11. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do przestrzegania przepisów porządkowo-ochronnych obowiązujących w Radiu Lublin S.A. O przepisach tych uczestnicy zostaną poinformowani przez osobę odpowiedzialną za oprowadzanie wycieczki. Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez pracowników Ochrony i współpracowników Radia Lublin S.A.

12. Podczas wycieczki zabronione jest wykonywanie dokumentacji zdjęciowej. W czasie oprowadzania wycieczki bezwzględnie zabronione jest oddzielanie się oprowadzanych osób od całej grupy.

13. Ze względu na specyfikę pracy 'Radia Lublin' S.A., w trakcie zwiedzania siedziby 'Radia Lublin' S.A. należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez osobę oprowadzającą grupę.

14. Osoba oprowadzająca grupę jest zobowiązana do oczekiwania na grupę do 15 minut.

15. Wypełnione załączniki: nr 1 i 2 - należy przesłać, najpóźniej na 7 dni przed dniem realizacji wycieczki, na nr faxu: (081) 53 287 28 lub na adres e-mail: ewa.mateuszuk@radio.lublin.pl.

16. W związku ze specyfiką działalności statutowej „Rada Lublin” SA zastrzega sobie prawo odwołania wcześniej zaplanowanej wycieczki w przypadkach szczególnie uzasadnionych.


Prezes Zarządu

Radia Lublin S.A.

/-/ Mariusz Deckert

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.