Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

„Rady dzielnic dla nas czy my dla nich?' Kolejne spotkanie Fundacji Wolności •  

Wiadomości    Dodano: 2015-03-11 19:48 | Aktualizacja: 2015-03-11 20:25

Tylko połowa dotychczasowych radnych rad dzielnic w Lublinie zdecydowała się znów ubiegać o mandat - wynika z danych zebranych przez Fundację Wolności.

- Dla porównania do rady miasta powtórnie nie kandydował tylko co dziesiąty radny - podkreśla prezes Fundacji Krzysztof Jakubowski.
Jego zdaniem wpływ na decyzję radnych dzielnic mogą mieć niewielkie kompetencje i zadania tych rad. Mimo wszystko kandydować i wybierać warto - mówi Jakubowski …  Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Fundacja Wolności zorganizowała kolejne spotkanie przed wyborami do rad dzielnic, tym razem pod hasłem 'Rady dzielnic dla nas czy my dla nich?'.

Wybory do rad 27 dzielnic w Lublinie odbędą się w najbliższą niedzielę.

MaG

Fot. Mirosław TrembeckiWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.