Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W „Halo Kultura” relacja z koncertu Red Snapper, a Paulina Skipirzepa opowie o najciekawszych spotkaniach w ramach cyklu Wschodni Express. Zaprosimy też na wystawę „Fotografia Subiektywna” w Galerii Labirynt.

Dzisiaj w programie między innymi przedstawimy kolejne fragmenty nowych albumów Killswitch Engage, Scorpion Child i Rival Sons (na zdj.), a także przypomnimy ich starsze wydawnictwa.

Czyżby nie będzie miał kto chronić kąpielisk latem? Wakacje tuż, tuż. Niebawem otworzy swoje podwoje 200 działających sezonowo kąpielisk i ponad 800 miejsc do kąpieli. Regionalne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe sygnalizują tymczasem, że mają...

„Stereotypy o Polsce” Czyli jakie? Ile jest w nich prawdy? Jak Polacy wyglądają w oczach swoich i innych Europejczyków? Dlaczego oburzamy się, gdy ktoś traktuje nas stereotypowo, a sami nierzadko stereotypowo patrzymy na innych?

W najbliższym programie: dr hab. Anna Dunin-Dudkowska, dyrektor Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców w Lublinie, opowie o obecnych w polszczyźnie zapożyczeniach z języka angielskiego.

Zofia Sulikowska śpiewaczka ludowa, laureatka Złotej Baszty 2010 na festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym ze śpiewaniem ma kontakt od kołyski. Pieśni i melodii uczyła się od rodziców.

W najbliższym programie „Eureka” opowiemy o badaniach dotyczących nawyków żywieniowych Polaków.

Gościem nocnego programu będzie doktor Wiesław Poleszak (na zdj.), psycholog i społecznik. Pracownik naukowy zajmujący się profilaktyką i pomocą psychologiczną, z ogromnym doświadczeniem w pracy z młodzieżą z problemami.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.