Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W programie relacja z promocji tomu Aliny Jahołkowskiej, opowiemy również o spotkaniu z Michałem Jagiełłą, będziemy wspominać Terry’ego Pratcheta.

W poniedziałek 23 marca obchodzimy Światowy Dzień Meteorologii. Jego celem jest zwrócenie uwagi na to, że 90 procent klęsk żywiołowych jest związanych z pogodą, klimatem i wodą.

W programie Halina Martyńska-Kobylarz zaprosi na koncert na wiosenną nutę, organizowany przez Forum Kobiet Lublina i Lubelski Uniwersytet II Wieku, a Michał Przepiórka opowie o inauguracji sezonu dla rowerzystów.

Radio Lublin za kilka dni ponownie zaprosi uczniów szkół ponadpodstawowych na 'Radiową Lekcję Muzyki'. Po godzinie 13:00 rozmawiamy z Jarosławem Cisowskim - aktorem Teatru Muzycznego w Lublinie, który przygotował do występu uczniów Wydziału...

W ”Historii bez patyny” przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem ”Mali aniołowie z ulicy Grodzkiej”. Prawdopodobnie 24 marca 1942 roku, na łąkach na terenie obecnej dzielnicy Tatary w Lublinie, w miejscu gdzie dzisiaj stoją...

 

Grażyna Lutosławska (na zdjęciu) nominowana do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności. Galę Kultury, podczas której zostaną wręczone nagrody, zaplanowano w poniedziałek 23 marca.

'Wielkie mistyfikacje' to hasło 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Jacek Dehnel, autor 'Matki Makryny' był gościem Grażyny Lutosławskiej.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.