Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

W najbliższej 'Rockowej dolinie' bardziej wsłuchamy się w płyty, którymi kończyliśmy nasze ostatnie spotkanie. Czyli czeka nas kilka chwil z najnowszym albumem poznańskiego wokalisty, kompozytora i autora tekstów Fissmola, a także sprawdzimy, jak...

Zapraszam na nocne spotkanie z przemiłymi gośćmi z Gospel Rain. Odwiedzą nas: Grzegorz Głuch, dyrygent, autor tekstów, kompozytor, aranżer, czyli „dusza Gospel Rain” i Agnieszka Słowik. Przed nami koncert oraz nowa płyta zespołu.

Zasady dobrego wychowania - czy przywiązujemy do nich dziś wagę? Jak przedstawia się współczesna lista dobrych zachowań? Czy w ogóle istnieje? Czy brak podania sobie ręki przez najważniejsze osoby w państwie to tylko objaw ostrego konfliktu...

To będzie radiowa wyprawa do Krzywdy. Położona w pow. łukowskim gmina Krzywda, znana jest przede wszystkim jako rodzinna ziemia Henryka Sienkiewicza.

Wielką rolę w życiu człowieka odgrywa kontakt z naturą. W podróż po szczególnie pięknych, a także atrakcyjnych turystycznie miejscach w Nadleśnictwach Parczew, Lubartów, Janów Lubelski i Józefów, zabiorą nas leśnicy 'Leśnym duktem' w...

Do szkolnych sklepików i stołówek idzie nowe. Powiemy Państwu, na czym to 'nowe' będzie polegało.

W programie rozmowa z Grzegorzem Antoszkiem (na zdjęciu po prawej), absolwentem historii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który pracę magisterską obronił na polu bitwy przygotowując rekonstrukcję historyczną.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.