Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Na naszej antenie emitujemy rocznie około 250 reportaży - opowieści o zwycięstwach i porażkach, o tym, co warto naśladować i co trzeba zmienić. Dziesiątki ludzkich historii o zwyczajnych-niezwyczajnych bohaterach codzienności, którzy żyją „tu i...

W programie przedstawimy dr inż. Anetę Tor-Świątek, adiunkt w Katedrze Procesów Polimerowych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

We wtorkowy wieczór powrócimy do najnowszej płyty Eagles Of Death Metal 'Zipper Down', zespołu który wbrew swojej nazwie nie ma nic wspólnego z metalowym graniem.

W 'Halo Kultura': Ewa Braun, Lech Majewski, Janusz Kapusta opowiedzą o nowym wydarzeniu na kulturalnej mapie Lublina - w Centrum Spotkania Kultur zostanie zorganizowany Festiwal Scenografii i Kostiumów.

 

W niedzielę 6 grudnia o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': o kruszonce w prezencie, szufladach w przyszłości i jeszcze o tym, o czym Helena mówi głośno, a Wiesława...

Dwa lata temu mieszkańcy Lublina byli zbulwersowani faktem, że przez dwa tygodnie w pojazdach komunikacji miejskiej nazwy przystanków zapowiadane były z innym akcentem. Podniosły się gwałtowne głosy sprzeciwu, a przez media przetoczyła się fala...

9125 hebatek at five o'clock - tą nietypową jednostką Centrum Brytyjskie UMCS odmierza czas swego funkcjonowania w Lublinie. Czy od 1990 roku zmieniło się nasze podejście do nauki angielskiego?

Naszym nocnym gościem będzie Agnieszka Kępska, która zabierze nas w świat mitologii skandynawskiej, czyli w miejsca, gdzie rządzą trolle, huldry i nøkkeny.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.