Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Kraj, który pierwszy przyjął chrześcijaństwo, bogaty w kulturę i... cierpienie. 'Armenia. Karawany śmierci' - o Armenii w kontekście swojej książki na spotkaniu w Domu Słów opowiadali jej autorzy Małgorzata Nocuń i Andrzej Brzeziecki.  

Wyjaśnić skomplikowane sprawy prostym językiem - to niełatwa sztuka...

Poeta Taras Szewczenko jest dla Ukraińców tym, kim dla Polaków jest Adam Mickiewicz. 4 lata temu w Lublinie przy ulicy Ruskiej, z inicjatywy Towarzystwa Ukraińskiego, powstał skwer jego imienia. 

Nie będziemy się spierać, czy to najważniejszy organ - będziemy sprawdzać, jak działa. Tajemnice mózgu i neuronauk będziemy odkrywać dzięki znakomitemu specjaliście, prof. Wodzisławowi Duchowi, który w tym tygodniu gościł w Lublinie.

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

 

20/21°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.