Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie między innymi odwiedzimy dawną wyłuszczarnię nasion w Stańkowie koło Chełma, gdzie kiedyś wydobywano nasiona z szyszek. Podpowiemy też, jak rozpoznać tropy zwierzyny leśnej.

W programie gość z Teatru im. H. Ch. Andersena i dzieciaki, które mają ciekawe pasje.

Gminę Siemień nie byłoby stać na dodatkowe zajęcia dla uczniów wszystkich szkół gdyby nie projekty. Najmłodsi uczą się poprzez zabawę, a gimnazjaliści ‘na serio’ myślą o dobrych szkołach średnich. Nauczyciele mają szansę popracować...

Wieczorem w Lublinie rozpoczyna się Objazdowy Festiwal Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie. Jak co roku pokazywane są dobre dokumentalne filmy, które mają nas uwrażliwić na problemy ludzi w różnych miejscach świata.

W programie: piłkarska ekstraklasa i podsumowanie wyjazdowego meczu Górnika Łęczna z Jagiellonią Białystok oraz informacje dotyczące występów naszych drużyn w II i III lidze.

 W programie będzie można usłyszeć drugą część słuchowiska na podstawie dramatu Jacka Getnera „Klinika dobrej śmierci”.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.