Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety są do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin! 

W przededniu Światowych Dni Młodzieży porozmawiamy o niezwykłym pontyfikacie papieża Franciszka. Zastanowimy się nad tym, o co chodzi Franciszkowi - o ewangeliczną prawdę czy rewolucje? A może o jedno i drugie? Ten temat będziemy analizować wraz z...

Młodzi pielgrzymi z różnych krajów już są, zanim pojadą na spotkanie z papieżem do Krakowa, kilkanaście tysięcy ludzi weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży archidiecezji lubelskiej.

Wóz transmisyjny Radia Lublin tym razem pojawi się na placu przy Punkcie Edukacji Leśnej Barwinek na terenie Nadleśnictwa Chotyłów.

Nadzwyczaj wielu młodych ludzi - uczestników biegu dla dzieci i młodzieży - wzięło udział w niedawnych zawodach City Trail On Tour.

Vivianne Parra to wokalistka fado dobrze znana na lizbońskich scenach od kilkunastu lat. Od małych restauracji, w których nocami grane jest fado po największe lizbońskie sceny - jej ostatnia płyta jest zbiorem wielu różnych wrażeń.

Gościem „Piątku Na Czasie” będzie Patryk Kuś - organizator L'art Festiwalu w Lubartowie. Natomiast w drugiej części audycji posłuchamy retransmisji koncertu grupy Bibobit (na zdj.), który odbył się w naszym Studiu Muzycznym 17 czerwca.

Na skuterze do swoich podopiecznych pędzą pracownice spółdzielni socjalnej w gminie Adamów. Następne spółdzielnie związane z obsługą ruchu turystycznego, małym przetwórstwem, mają powstać w opustoszałych, wyremontowanych szkołach - taką...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.