Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Tym razem poznamy świat dawnych Słowian i jedną z najbardziej fascynujących dziedzin nauki, jaką jest archeologia. W Grodzisku Żmijowiska rozpoczęły się Warsztaty Archeologii Doświadczalnej.

W środowej „Rockowej dolinie” posłuchamy retransmisji koncertu Oly., który odbył się w Studiu Muzycznym Radia Lublin 29 lipca. Oprócz tego między innymi kilka odświeżonych dźwięków od Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Młynarskiego i… Eldo.

Dzisiejszej nocy na naszej radiowej antenie spotkanie z Ryszardem Montusiewiczem (na zdj.), dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, korespondentem, publicystą, obecnie dyrektorem TVP Lublin.

 

Sierpień to dla wielu z nas czas remontów, drobnych i tych bardziej poważnych. Pogoda sprzyja, ale jak dobrze dobrać firmę remontową? O czym trzeba pamiętać?

W najbliższą sobotę (20 sierpnia) świętujemy rocznicę urodzin Bolesława Prusa. Paulina Kowalczyk zaprosi naszych Słuchaczy na spacer po Lublinie, podczas którego będziemy mogli spojrzeć na miasto oczami pisarza.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

W audycji „Reportaż cafe” przypomnimy reportaż Moniki Malec „Ostatni szkutnik”. Opowiada on o Basoni, urokliwej wsi położonej nad Wisłą w gminie Józefów, gdzie odkryto skarb z okresu rzymskiego o łącznej wadze kilkuset kilogramów. Dawniej...

- Dyżurny policji pomógł uratować niemowlę, które przestało oddychać. Zrozpaczona matka, zamiast z pogotowiem, omyłkowo połączyła się z policją, prosząc o pomoc. Policjant instruował przez telefon wystraszoną kobietę aż do chwili, gdy...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.