Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

W kwietniu hostessy Radia Lublin wręczą mieszkańcom naszego miasta 1000 żółtych bratków. Kwiatki można będzie dostać na głównych przystankach komunikacyjnych Lublina i w najbardziej ruchliwych punktach miasta.

Wiosenne nowości płytowe (jest ich sporo!), kolejny odcinek serialu 'Nawet kamienie mają korzenie' (bluesowe inspiracje Rolling Stonesów), a także zapowiedzi wydawnictw muzycznych oraz koncertów.

Dziś po 23:00 nasi nocni goście Małgorzata i Andrzej Brandstatter poprowadzą nas drogą wspomnień i opowieści o życiu dla drugiego człowieka, szlak wędrówki wyznaczy muzyka, także ta z czasów zespołu 'Krywań' - założył go Andrzej...

Dobra praca, czyli jaka? Okazuje się ze zarobki - choć odgrywają najważniejszą rolę - to nie wszystko. Firmy muszą w dzisiejszych czasach zwracać większą uwagę na warunki, jakie zapewniają swoim pracownikom. Ci ostatni przykładają wagę do...

 Jakie projekty kulturalne zostaną w tym roku zrealizowane w ramach programu 'Dzielnice Kultury', to zależy od mieszkańców Lublina.

W programie mowa będzie między innymi o napojach fermentowanych takich jak: jogurt, kefir czy maślanka. Powiemy, co w sobie kryją i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Drodzy, szanowni i kochani rowerzyści zaprzyjaźnieni (od dawna, teraz, w niedalekiej przyszłości?) z Radiem Lublin, w wyniku podszeptów i sugestii, a także przewidywanych rodzinnych wyjazdów na Wielkanoc, proponuję przeniesienie kwietniowej wyprawy...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.