Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

'Polonez' • 

Słuchowiska w Radiu Lublin    Dodano: 2014-02-22 21:08

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej

Słuchowisko na podstawie sztuki Jacka Getnera to historia rodziców, którym bunt dziecka jest niezbędny do dalszej kariery zawodowej. Klimat rodem z twórczości Mrożka, opowieść poruszająca i przewrotna.  Autor dał się poznać słuchaczom Radia Lublin jako powieściopisarz (cykl powieści o panu Przypadku), autor sztuk teatralnych (słuchowisko 'Przeciętny gatunek człowieka'), twórca o dużym potencjale dramaturgicznym. W postaci wcielili się Mirosław Majewski, Bartosz Pietrzyk i Małgorzata Żurakowska. Muzykę skomponował Grzegorz Tylec, akustycznie zrealizował Jarosław Gołofit, wyreżyserowała Małgorzata Żurakowska.

POSŁUCHAJ... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.